Бамбарбия! Кергуду.• 09 апреля 2024
З чоловіком 13р, знаю що з самого початку не кохав
Він цінував мене, старався і т.д слова на вітер не кидав. Якось жили, родили 2 дітей, старшій 7р. Він ходить на роботу, що треба купляємо, не шикуємо прям, але їсти є.
Я в декреті, бо старшу треба з школи забирати, 1 клас. Менша в садку, ходити не хоче, зранку може вчепитись в діван і щоб не йти в садок, істерики. Я поки на роботу то тяжко і дивлюсь графіки такі що до 6-7 вечора, а до 6 потрібно вже з садочка забрати і з школою як?! (( Можуть захворіти, менша цієї зими хворіла, то вечером різко температура, то вдома остались а як нам роботу то куди її хвору, з ким?!
Чоловік на днях сказав що я не самостійна, ми щось почали виясняти і я так розумію він не хоче розійтись бо я типу без нього пропаду. Сьогодні теж щось говорили, я кажу як же тобі не повезло, типу зі мною, на що він сказав "взагалі" " не в ті двері зайшов"
Я сказала то шукай іншу, в тебе є ще час, ще не старий(йому 40) буде ще в тебе може дитина,він завжди хлопчика хотів.
Як далі жити?! Як спілкуватися? Я знаю що немає кохання, боляче це усвідомлювати (( жити як сусіди просто?
Дивне створіння• 09 апреля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Я працювала на роботі, не державній, працювала там 7р, потім в декрет пішла
Ясно , що на роботі .
Ким ?
З декрету є куди повернутися ?
Ким ?
З декрету є куди повернутися ?
Библиотекарь• 09 апреля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Я і чула не один раз що відмовляють хто з дітьми, бо боліють діти. Хоча б до 5 години працювати. От як мені з меншою якщо садок до 6 вечора. Старшу ще з горем попалам попрошу за гроші чужу людину забирати, тільки куди до вечора, щоб сама вдома я ще боюсь так довго залишати. А когось просити на так довго це тієї з/п якраз а може і не хватить
Так за что жить планируете с таким раскладом, если муж все таки уйдет к другой?
Сама вумна тутички• 09 апреля 2024
Ответ дляДивне створіння
Ясно , що на роботі .
Ким ?
З декрету є куди повернутися ?
Ким ?
З декрету є куди повернутися ?
Вона не розглядає повернення на роботу. Бажає щоб чоловік змінився.
Кумедний ґудзик• 09 апреля 2024
Ответ дляДивне створіння
А жінки , які працюють не готують, не прибирають і т.і ?
Нормально не готують .
Дивне створіння• 09 апреля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Нормально не готують .
А що означає нормально ?
Летчица• 09 апреля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Авторе, ваш чоловік втомився тягнути матеріальну відповідальність за 3 безпорадних. Вам конче необхідно шукати роботу,а догляд за дітьми,в тому числі і лікарняні, ділити з чоловіком. Піти ви завжди встигнете, але піти не маючи жодних засобів для існування- це дурість. Коли станете рівноправним партнером у вашій родині, ситуація може налагодитися.
А чому дружина безпорадна? Вона не з його дітьми вирішує всі питання? Нащо заводив двох беспорадних дітей з такою дружиною? Чи їй вітром надуло?
Дивне створіння• 09 апреля 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Це ясно.
Відповідей немає ....
Летчица• 09 апреля 2024
Ответ дляАлгонавт
Блин, так мне нравятся эти мужчины. Роди, воспитывай и время уделяй детям, так еще и бабло зарабатывай.
Мужчины? Тут большинство женщин так считают, вот в чем беда
Сама вумна тутички• 09 апреля 2024
Ответ дляЛетчица
А це не його діти, а сумісні. Він не взяв молоду жінку до дітей з попереднього шлюбу
Летчица• 09 апреля 2024
Ответ дляДаха-сваха
Я в декреті, бо старшу треба з школи забирати, 1 клас. Менша в садку, ходити не хоче, зранку може вчепитись в діван і щоб не йти в садок, істерики.
Слабая отмазка, чтобы не работать..
Дитину не потрібно зі школи забирати?
Летчица• 10 апреля 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Ну тоді він заробляє на сумісних дітей, а вона їх доглядає, що не так?
Сама вумна тутички• 10 апреля 2024
Ответ дляЛетчица
Чоловік автора має іншу думку. Можливо, він готовий поділити догляд за дітьми
Смурфетта• 10 апреля 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Можна віддати дітей чоловіку, влаштуватися на роботу і платити аліменти.
Сама вумна тутички• 10 апреля 2024
Ответ дляСмурфетта
Навіщо тоді було їх народжувати? Якщо вона не дізналася думку чоловіка на її схему ведення домашнього побуту.
Смурфетта• 10 апреля 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Це ж питання можна задати чоловікові автора: навіщо робив двох дітей, якщо не дізнався схему догляду за дітьми і роботі у дружини?
Летчица• 10 апреля 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Если у него свободный график, то может и готов, а если от звонка до звонка то вряд ли.
Сама вумна тутички• 10 апреля 2024
Ответ дляСмурфетта
А ви вже не зїжджайте з теми. Ваша пропозиція була віддати дітей чоловіку й платити аліменти. Моя пропозиція поділити побут на двох.
Ви гнете на те, що якщо вона народила, то буде сидіти вдома прикриваючись дітьми або віддасть їх чоловікові й звалить. Якісь варіанти без варіантів, чоловік як раб. А може звалить він й віддасть 30% від 5700 грн чи скільки там зараз мінімалка?
Библиотекарь• 10 апреля 2024
Ответ дляСмурфетта
Я у автора спрашивала.
Бамбарбия! Кергуду.
• 10 апреля 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Я у автора спрашивала.
Він з дітьми сидіти точно не буде, це 💯
Він на роботі, а моя робота якщо десь влаштуюсь то вже таке
Библиотекарь• 10 апреля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Він з дітьми сидіти точно не буде, це 💯
Зачем тогда манипулируете тем, чтоб он другую искал?
Бамбарбия! Кергуду.
• 10 апреля 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Бо мені його слова заділи ( чому йому мучитись зі мною? Хай шукає щастя своє
Можливо я дуже правильна і типу справедлива ))
Библиотекарь• 10 апреля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
И снова здравствуйте: а жить как планируете, если он уйдет, не имея собственного дохода и финансовой подушки?