Так долго мечтала о подруге,теперь нашла приятного человека,а мне лень общаться

Почему так и что с этим делать? Человек приятный,хороший,взгляды у нас схожи на жизнь в целом,в общем подходим друг другу,я вот с ней 4 дня пообщалась и всё,опять в ракушку прячусь. Не хочу выходить,общаться и тд. Я такая что люблю быть одна,ну общение раз-два в месяц и мне ок. Но она мне правда нравится и как себе пересилить и стать дружелюбной ? Не теряться неделями
1 1
Невісточка ж 10 апреля в 00:47
И я такая
кураГАЛЯ 10 апреля в 00:48
Це не ваша тема зараз в топі висить? Про те, що людині комфортно без друзів)
Вкуси мене 10 апреля в 00:49
И я такая, иногда с удовольствием, но если много напрягает.
автор Стріляний птах 10 апреля в 00:49
Ответ длякураГАЛЯ
Це не ваша тема зараз в топі висить? Про те, що людині комфортно без друзів)
Ні,не моя )
автор Стріляний птах 10 апреля в 00:51
Дівчата,ви себе намагаєтеся пересилити та спілкуватися кожен день чи ні? Бо я думаю що людина скоро відморозиться якщо буду ігнорити(
Одні думки 10 апреля в 00:51
А що потрібно щодня спілкуватися? У нас із подругами вайбер чат
Да Щас же 10 апреля в 00:51
Можливо ви інтроверт. Людина, яка не вивозить часте спілкування і якій потрібен час наповнитися енергією, аби з новими силами якісно повернутися до спілкування.
А як ви познайомилися?
Патріотка з дивану 10 апреля в 00:52
Ответ длякураГАЛЯ
Це не ваша тема зараз в топі висить? Про те, що людині комфортно без друзів)
Автор вдохновился моим постом 😃
Губка Боб 10 апреля в 00:52
--
Рання пташка 10 апреля в 00:52
Если вам действительно по пути, то немного ограниченое общение, не путать с морозом, она поймет. Может быть это просто у вас с непривычки передоз общением.
Я Вас не боюся 10 апреля в 00:56
Можна просто пояснити свій стан і щоб ця людина розуміла, що це не мороз)
у мене часто також трапляються схожі бажання: залізти в ракушку і ні з ким не спілкуватися. Друзі просто знають шо я от така і буває, що по декілька днів у роботі чи в якомусь потоці думок)). Себе просто приймаю і не сварю. Я от така і нічьо з тим не зробиш, часом перенасичуюсь і мені потрібно відновитися.
автор Стріляний птах 10 апреля в 01:03
Ответ дляДа Щас же
Можливо ви інтроверт. Людина, яка не вивозить часте спілкування і якій потрібен час наповнитися енергією, аби з новими силами якісно повернутися до спілкування.
А як ви познайомилися?
Собак вигулювали і познайомилися. Так,я інтроверт і це мені дуже заважає( Ви не знаєте чи можна із інтроверта перетворитися на екстраверта? 😅
автор Стріляний птах 10 апреля в 01:03
Ответ дляПатріотка з дивану
Автор вдохновился моим постом 😃
Ні,я ще не дивилася топові теми,не заходила сюди 3 дні
Да Щас же 10 апреля в 01:16
Ответ дляСтріляний птах
Собак вигулювали і познайомилися. Так,я інтроверт і це мені дуже заважає( Ви не знаєте чи можна із інтроверта перетворитися на екстраверта? 😅
Ахаха, ясно. Питаю, тому що сама така. Часто буває що і на повідомлення за деякий час відповідаю.
Чи це можна змінити? Не знаю.
Тут прикол в тому, що інтроверти більше про якість. Якщо людина дійсно цікава, мені легко і ніколи не з´являється питання про те, скільки часу ми проводимо разом, або про що говорити.
Я б не хотіла змінюватися на екстроверта, але прибрати зайву тривожність і почуття, що саме я щось роблю не так – так, хотілося б.
2 1 1
Стриптизерка 10 апреля в 01:56
Ответ дляСтріляний птах
Дівчата,ви себе намагаєтеся пересилити та спілкуватися кожен день чи ні? Бо я думаю що людина скоро відморозиться якщо буду ігнорити(
Я могу и на полгода потеряться. Ничего, общаемся уже 30 лет
Оченьценная 10 апреля в 03:37
І я така сама) Мені важко дружити. Хочу раз в місяць з подружкою вийти на прогулянку чи в кафе і цього мені достатньо, більше вже напряг відчуваю. Мало хто хоче так дружити, багато хто хочуть більшого спілкування, дзвінків, постійно бути на зв’язку. В мене є подруги, але то більш приятельські відносини.
Дівка в намисті 10 апреля в 11:56
Ответ дляСтріляний птах
Собак вигулювали і познайомилися. Так,я інтроверт і це мені дуже заважає( Ви не знаєте чи можна із інтроверта перетворитися на екстраверта? 😅
Ні, неможливо, але можливо зробити кроки в сторону амбіверта, але ви повинні самі цього хотіти :)
Взагалі не так то і легко знайти адекватну, приємну людину з якою інтереси і погляди співпадають. Якщо вам справді була потрібна подруга/приятелька, то от так пропасти без слів на місяць-два дуже дивно. Якщо вона теж інтроверт, то зрозуміє, але якщо ні, то ваша поведінка буде дуже дивною для неї і може сприйняти як небажання до спілкування. Не треба кожного дня писати/дзвонити/зустрічатись, але якось підтримувати зв’язок потрібно. Якщо ви не маєте бажання зустрітись і поспілкуватись, хоч напишіть людині декілька речень раз на тиждень. Ви від цього ’не помрете’))), а людина буде розуміти, що її НЕ ігнорять.