Свезло так свезло• Изменено 10 апреля 2024

Чоловік ставить мені умову після виходу на роботу

Що зароблені гроші я повинна нести в загальний бюджет. Я сказала, що мої гроші то мої, на що він відповів, що тоді також так буде робити.
Я зависла, бо ніколи це не обговорювали до шлюбу, я думала, що само собою, моя зп моя. Зараз є час обдумати що сказати, нічого не лізе в голову. Допоможіть скласти відповідь.
АяВсёЗнаю• 10 апреля 2024
О, ви заміжні за пополамщиком і не знали
А що тут казати - або віддавати гроші, або розлучатися

кураГАЛЯ• 10 апреля 2024
На семью надо например 20000 .
Скидываться по 10 остальное у каждого свое.
Думаю справедливо.
Не знаю если ли общие партнёрские счета в Украине, но у нас так многие живут
автор Свезло так свезло • 10 апреля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Він не вважає себе пополамщиком
Дуняша• 10 апреля 2024
Так можно часть зарплаты в заначку и не называть настоящую сумму
КликОЛЬКА• 10 апреля 2024
Капец. То есть он должен, а вы нет? Ну дома сидите тогда
АяВсёЗнаю• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Він не вважає себе пополамщиком
А ким, жлобом, який не може достатньо заробити, щоб забезпечувати дружину і та змушена працювати?
МамОмужа• 10 апреля 2024
А до виходу на роботу за що ви особисто існували?
Ответ дляДуняша
Так, але ж я нічого не зможу собі придбати, бо бюджет сімʼї практично не зміниться.
Ответ дляКликОЛЬКА
Він побутом не хоче займатись порівну.

Люблю джаз• 10 апреля 2024
Багато сімей так живуть , бюджет спільний, звідти беруть скільки кому потрібно, великі покупки обговорюють. Але це, якщо обидва партнери адекватні.
Ответ дляАяВсёЗнаю
Відносини погіршились, не хочу бути залежною.
Кидаю курити• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
І він не хоче утримувати. Ви один одного знайшли.
КликОЛЬКА• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Він побутом не хоче займатись порівну.
Ну не работайте тогда. Вы быт, он бабки
МамОмужа• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
А тепер поліпшились?
Ответ дляМамОмужа
Працювала, потім після весілля декрет, якраз на війну все попало, місце роботи не збереглось.
Дуняша• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Він побутом не хоче займатись порівну.
Тогда вам надо сменить мужа )
90x60x90• 10 апреля 2024
Тю, так вы друг друга нашли. Он не хочет содержать вас, а вы его всё логично. Зачем вы семью создавали тогда, если вы не готовы в неё вкладывать?
Дуняша• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Удалено администрацией...
Ответ дляЛюблю джаз
Він почав попрікати грошима, я хочу своїх.

ДваДваВісім• 10 апреля 2024
Чоловік правий. Може не так подав. Але так і має бути. Чи ви бажаєте, щоб він частину прибутку відкладав собі, а не в сім´ю?
Люблю джаз• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
То ви вже пробували жити зі спільним бюджетом?
Для драки• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Він побутом не хоче займатись порівну.
Ви же за декрет спитайте,ото здивуєтеся
МамОмужа• 10 апреля 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Шось в авторки не складається розповідь
Як_наготую...• 10 апреля 2024
Ответ дляДуняша
Тогда вам надо сменить мужа )
Ага, черга бажаючих утримувати авторку вже вишикувалися і чекає сигналу

Власне, про розподіл обов´язків в родині треба було говорити до шлюбу і декрету.
Зараз або розлучаєтесь, і забезпечуєте себе самостійно. Або розмовляєте з чоловіком про можливі варіанти розподілу бюджету і побутових питань.
І схема ’мої гроші - мої, а його - спільні’ - лише один з варіантів, і не завжди найкращий, хоч його і поважають справжні порадниці
Захекалася читать• 10 апреля 2024
Я вважаю,що базові потреби своєї сім´ї зобов´язаний обеспечити чоловік.
Бесконечность-не предел• 10 апреля 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Але тоді получається що побут на жінці. А як автор буде і роботу, і побут тягнути, це важко
Галя із Дарниці• 10 апреля 2024
А домашні справи ви разом робите? Хто готує і прибирає?
Ответ дляДваДваВісім
То ті копійки, що я зароблю, я не можу витратити собі на перукаря чи піти в спортзал? Зараз я не можу собі дозволити.
Ответ дляЛюблю джаз
Ні, я шукаю роботу, він проти. Каже, що я нічого не знайду і не зароблю.
Ответ дляГаля із Дарниці
Я все роблю зараз