Свезло так свезло• Изменено 10 апреля 2024
Чоловік ставить мені умову після виходу на роботу
Що зароблені гроші я повинна нести в загальний бюджет. Я сказала, що мої гроші то мої, на що він відповів, що тоді також так буде робити.
Я зависла, бо ніколи це не обговорювали до шлюбу, я думала, що само собою, моя зп моя. Зараз є час обдумати що сказати, нічого не лізе в голову. Допоможіть скласти відповідь.
Пффф 100%• 10 апреля 2024
Автор, если вы еще молодая и симпатичная, ищите нормального мужа. Еще не хватало, чтобы женщина свои деньги в семейный бюджет вкладывалв )))
В моїй хаті моя правда• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Я звикла собі купувати всі необхідні речі, коли працювала. Хоч і не шикувала, але куртку собі могла дозволити, і до перукаря сходити. Ніхто мені не вказував, що я маю хліб купувати так, щоб не було засохлого шматочка. І що я на це відповідаю і не мовчу, ситуацію не рятує, він все більше закручує гайки. Грошей купити куртку немає. Бо якщо я візьму, то він скаже я також візьму стільки ж і не залишиться дитині іграшку в аврорі купити.
Мені як тепер працювати, після декретної перерви, із загашеним після вагітності та пологів здоровʼям? Мій чоловік працює на такій роботі, яка береже його нерви, він не хоче її міняти ні за які коврижки, бо то шара, то й що, що платять мало.
Я втомилася від цієї клітки і не бачу в спільному бюджеті для себе переваг, бо так і буду сидіти без нічого, ще й за хліб слухати.
Піпец, не знаю, як ви морально витримуєте це все. Як чоловік сприймає, що ви не доглянута, не можете витрати на базові речі. Він за ваш рахунок дозволяє свій комфорт.
Виходьте на роботу, діліть обов´язки навпіл, хай тато починає теж впрягатись в домашнє життя, а не просто буде великим цб.
І навіщо таке життя в майбутньому, якщо у вас буде таке моральне насилля, просто антисекс чоловік, як з ним в ліжку спати?
Авторе, бажаю вам знайти гарну роботу, все буде точно, краще, ніж є зараз.
ХвостПистолетом• 10 апреля 2024
Ответ дляКидаю курити
І він не хоче утримувати. Ви один одного знайшли.
Ну, я би теж збунтувалась, якби здоровий трутень паразитував на мені , за мій р,ахунок, ще й розказував, що мої гроші - то спільні, а як трутень нарешті копійку заробить, то це його власна
Ядвига Юсьлегко• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
То ті копійки, що я зароблю, я не можу витратити собі на перукаря чи піти в спортзал? Зараз я не можу собі дозволити.
Это обговаривается
ХвостПистолетом• 10 апреля 2024
Ответ дляПффф 100%
Ой, як красиво написали
не те що ’шукай шию, на котру зможеш всістись, бо ця вже збунтувалась ’
В моїй хаті моя правда• 10 апреля 2024
Ответ дляШукаю трусики
А почему не построить карьеру, а потом рожать и не ходить в декрет?
Прям всі будують кар´єри? Більшість працює на звичайних роботах, живуть звичайним життям. Може та кар´єра нафвг нікому не потрібна, головне комфортна робота, з нормальною зп, умовами і без тупого колективу.
Шукаю трусики• 10 апреля 2024
Ответ дляЦветочница
А возможности одинаковые? Кто решает вопросы дети к врачу, больничные, забрать из школы? Кто на время декрета вылетал из профессии?
Слушайте, а зачем ходить так в декрет, что бы вылетать из профессии?
Шукаю трусики• 10 апреля 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
На роботу.Озвучити зарплату в 5 штук, інше собі.
А если муж так же поступать начнет?
Шукаю трусики• 10 апреля 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Автор писала, что декрет мешает карьеру построить)
Так если обычная работа, то декрет ни на что не повлиял и автор спокойно может продолжать работать, разве не так?
Дуняша• 10 апреля 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Ага, черга бажаючих утримувати авторку вже вишикувалися і чекає сигналу
Власне, про розподіл обов´язків в родині треба було говорити до шлюбу і декрету.
Зараз або розлучаєтесь, і забезпечуєте себе самостійно. Або розмовляєте з чоловіком про можливі варіанти розподілу бюджету і побутових питань.
І схема ’мої гроші - мої, а його - спільні’ - лише один з варіантів, і не завжди найкращий, хоч його і поважають справжні порадниці
Так автор может угрожать мужу привести тцк и все )
Жаль, что не придумали наши закон, в котором призовут или нет , зависит от жены )
AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляЦветочница
Одинаковые возможности. Лет до 37 абсолютно одинаковые. И тогда ужетврша карьера будет на вас работать.
AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляШукаю трусики
А если муж так же поступать начнет?
Правильно сделает
AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ну автору прям жмёт деторождение, то хай будує
Только есть подозрения что плохому танцору мешает всё
Шукаю трусики• 10 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Рожать после 37 так себе идея
AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляЦветочница
Тому що партнерство це не тільки зп. Діти і побут теж навпіл
Дети от нее могут быть не нужны и взгляды на быт разные. Если ей нужно ниьаз каждый день намывать, то это не бздык
Карма хамелеона• 10 апреля 2024
Ответ дляДуняша
Конечно после угроз и предательства он больше будет денег давать))
AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляШукаю трусики
Рожать после 37 так себе идея
Да вы что, на Советчице доказывают что самый раз. Определитесь
Шукаю трусики• 10 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Добавлю, первенца рожать. Я давно определилась и давно уже родила)
AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляШукаю трусики
Удалено администрацией...
Шукаю трусики• 10 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
О, а вы второй день тот унитаз никак забыть не можете 🙈
Шукаю трусики• 10 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
Ну вам норм то и рожайте хотя 40, а я пишу в общем о физиологии.
AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляШукаю трусики
Да прямо, делать больше нечего, просто теперь ещё один аргумент умсоветчиц чтоб не работать. Буду тыкать в унитаз
AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляШукаю трусики
Тема не моя. Так что раз кричат что норм, то нечего ныть про деторождение
Шукаю трусики• 10 апреля 2024
Ответ дляДодекаэдр
Для мене це не чоловік. Розлучитися
И какой профит от этого автору? Будет сама и обеспечивать и все делать?)
Дякую_аж_підскакую• 10 апреля 2024
Ответ дляЗастряла
а с какого вас содержать?
А нічого що жінка виконує хатню роботу? Прибирає, готує, слідкує за одягом(попрати, поскладати, попрасувати) і т.д.?
Додекаэдр• 10 апреля 2024
Ответ дляШукаю трусики
Шукати іншого.
Шукаю трусики• 10 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Кем вы работаете?
AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляШукаю трусики
Кем вы работаете?
С чего я вам должна рассказывать?