Бавовнятко• 10 апреля 2024
Якщо людина вже пенсіонер і оформить інвалідність
Чи будуть якісь соціальні виплати чи збільшення пенсії?
Незламна Україна• 10 апреля 2024
Мама отримувала допомогу від підприємства і додаткову оплачувану відпустку. Вона працююча пенсіонерка з інвалідністю. Зараз підприємство в простої, вона працює частково(і цьому дуже опдіє), їй 67.
ЗновЗдоров• 10 апреля 2024
Буде незначна добавка до пенсії. А взагалі треба оформляти, так навіиь у лікарнях краще відносяться,гуманітарна допомога для інвалідів тощо
Незламна Україна• 10 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Це якщо 1-2 група. При третій гуманітарки, допомоги немає.
Оце фіфа• 10 апреля 2024
Пенсія призначається на вибір - або по інвалідності або по віку. Прибавки тому немає, є перерахунки коли підвищення прожиткового мінімуму.
До звичайної пенсії не додається, тому що знову ж таки на вибір. Частіше більша за віком.
Виключення 1 група. Там по іншому нараховується.
З пільг - проїзд, але він і так часто безкоштовний. Ліки по основному діагнозу. Мабуть і все.
Кишмишная Мая• 10 апреля 2024
Ніякі, мама інвалід пенсія трохи більше 2.5 тис, проїзд не потрібно вона не ходяча
Бешене сарі• 10 апреля 2024
у Києві якщо пенсія маленька на свята від Київмімькради буде допомога 300-500 грн
Яичница с беконом• 10 апреля 2024
Якщо киянка і пенсія невелика, то буде грошова допомога від міста
Не служанка• 10 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
цікаво де це, нвалдн вже 5 рокв, няких плюшок, 2200 пенсія
Два-три тижні і фсьо• 10 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Не будет добавки к пенсии никакой. Только для 1 группы 50 грн, но если их оформить, то потому невозможно оформить уход за инвалидом.
Ацетилсалициловая кислота• 10 апреля 2024
Ответ дляМамин тріль
Безкоштовний проїзд у муніципальному транспорті хіба що
А что пенсионеры без инвалидности где-то платят в муниципальном транспорте?
Не служанка• 10 апреля 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
в нас нет
Огірок та Помідорчик• 11 апреля 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Если 3 группа, то путёвка в санаторий раз в три года.
раз в шесть лет и то до войны(