Зашла на 5минут• 10 апреля 2024
Схудла на 15 кг
Висить шкіра на внутрішньої стороні бедра. Це вже так і буде чи з часом підтягнеться? Я вже не молода . Крем и масаж присутні, але результат не радує.
Намазюкана нішою• 10 апреля 2024
Автор мені було 32 як я схудла за 1,5 року з 75 до 50. Ріст 164.
В мене 1 дитина народжена в мої 22 роки. І так, в мене було негарно обвисання шкіри бедер і живота. Тренер сказав що нічого з тим зробити не можемо, тільки хірургічно. На всякі масажі крема і інше в мене грошей не було то на хірурга тим паче. Тому залишила як є,зараз знову набрала намагаюся скинути 12 кг десь. Важко і довше, набираю дуже швидко. Хто ті люди які можуть їсти багато і лишатися худим як тріска???