Love_Love_Love_• 10 апреля 2024

Вирішила щось таке приготувати, як думаєте разом запікати?

Фарш з половинками картоплі? Буде триматися?
Qney• 10 апреля 2024
Картоплю перед цим підварюють і роблять з половинок ’кораблики’ тож тримається.

автор Love_Love_Love_ • 10 апреля 2024
Ответ дляQney
Дякую
You are Queen• 10 апреля 2024
В цих двох продуктів різні таймінги приготування. Тому картоплю треба або проварити, або трохи запекти окремо.
Olga_72• 10 апреля 2024
Я роблю неправильно, але дитині так більше подобається. Кладу картоплю , на неї фрикадельку. Запікаю, фрікадельку, витягаю, запікаю далі картоплю у соку що пустила фрікаделька, потім повертаю фрікадельку, ломтик сиру зверху, як сир поплив, знімаю.
Басина• 10 апреля 2024
Зробіть за принципом болів з печерицями
автор Love_Love_Love_ • 10 апреля 2024
Ответ дляБасина
Зробіть за принципом болів з печерицями
https://youtu.be/wYlgY2x9ipo?list=PLaaPX7lW_yEvsuQ...
Дякую