Чупа-чупс• 10 апреля 2024
Перша дівчача машина,яка????
Ніколи не їздила, закінчую водіння в автошколі
Розумію,що треба купувати зараз,щоб не розгубити навички
Розглядаю автомат ,до 7 тис
Хто проходив цей шлях , порадьте 🙏
Розглядаю автомат ,до 7 тис
Хто проходив цей шлях , порадьте 🙏
Точу ляси• 10 апреля 2024
Ответ длявре_Динка
в цьому бюджеті лише старі, а вони дууже дорогі в обслуговуванні
я б якщо бюджетна треба дивилася на корею хендай, кіа
В такому бюджеті нова не вийде
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 апреля 2024
В мене перша була фольцваген поло на автоматі Та рік був 2008.Маленька, зручненька.Десь рік відїздила , привчилася потім продала
Чупа-чупс
• 10 апреля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Дивитися на неї
Перше авто у мене була елантра в хетчбеку, більше схожа на ай30 - в обслуговуванні була норм, не дорога але вона була 14року, а купувала я її в 20 чи 21 не памʼятаю, не сильно зношена і стара. і бюджет трохи більший за ваш, автор.
я б порадила, хоча б на півтори дві підняти бюджет, тоді будете мати ширший вибір і авто новіше, яке буде менше потребувати вкладань, це окупається
Весёлая морковка• 10 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
розовенькая какая-то
И шоп бибикала😍
Мальдивирую• 10 апреля 2024
Ответ дляСонячний день
Автомат.любая не старая
За таку ціну тільки б/у
Аноним_1859• 10 апреля 2024
Фольксваген гольф, даже года 2005
У меня был
Хорошая практичная подвижная машинка
У меня был
Хорошая практичная подвижная машинка
Точу ляси• 10 апреля 2024
Ответ длявре_Динка
звісно не вийде, тому нащо радити авто яке мега - дорое в обслуговуванні?
Не дороге , вони їздять мінімум 250 тис без ремонтів , не думаю що за таку ціну неможливо знайти щось до 10 років
графиняВишенка• 10 апреля 2024
Ответ дляМальдивирую
В мене пежо 3008 автомат
гарна, але не на бюджет авторки
Точу ляси• 10 апреля 2024
Ответ длявре_Динка
далеко не всі
В мене зараз четверта, наступну знову буду брати з цих марок
Точу ляси• 10 апреля 2024
Ответ длявре_Динка
я по ауді більше. ауді заміню лише на ауді, але якщо потрібно щось дешеве і бюджетне - то корейці оптимальне співвідношення ціни-якості. французів ніколи не любила, катала і не моє взагалі
Аудіо явно не в бюджеті автора
Пффф 100%• 10 апреля 2024
Ответ дляпарИла я парИла
вибирайте фольци, ціна-якість
От яку модель, поло всі гнилі, ну пасат можна підібрати але вони великі. Я шукала собі хетчбек. Можна фабію розглядати , але не знаю що там з автоматами
И_В_офигительных_штанах• 10 апреля 2024
В мене була Джетта 2013 року, чоловікова, купив собі іншу, дуже любила її 🤪