Чупа-чупс• 10 апреля 2024
Перша дівчача машина,яка????
Ніколи не їздила, закінчую водіння в автошколі
Розумію,що треба купувати зараз,щоб не розгубити навички
Розглядаю автомат ,до 7 тис
Хто проходив цей шлях , порадьте 🙏
Розглядаю автомат ,до 7 тис
Хто проходив цей шлях , порадьте 🙏
Козяка-маляка• 10 апреля 2024
Чтобы там не говорили о французах, я 6 лет откатала ежедневно на Рено Меган на автомате и ни одной поломки не было. Очень удобная и экономичная машина. Я ее покупала б/у 5-летнюю. Предыдущий хозяин ее сам с Франции пригнал.
Но нас предупреждали чтобы ни в коем случае не брали француза, который продавался в украинских автосалонах. Там другая сборка и владельцы именно таких ’французов’ их хают.
Я сначала думала о Фольцвагене (цена одинаковая была), но 2 сотрудницы и у мужа несколько друзей на них ездят, с ремонтов не вылазят и очень дорогое обслуживание...
Пусин Кукин• 10 апреля 2024
Кіа беріть газ або гібрид
Економні
Дешеві в обслуговуванні
Обовʼязково передній привід
Економні
Дешеві в обслуговуванні
Обовʼязково передній привід
Життє Бентежне• 10 апреля 2024
у меня киа пиканто, моя малышка-любимица) очень она маневренная, маленькая, но вместительная)
Козяка-маляка• 10 апреля 2024
Ответ дляТочу ляси
Не дороге , вони їздять мінімум 250 тис без ремонтів , не думаю що за таку ціну неможливо знайти щось до 10 років
Ерунда. Все зависит от марки авто
Пусин Кукин• 10 апреля 2024
Ответ длявре_Динка
я по ауді більше. ауді заміню лише на ауді, але якщо потрібно щось дешеве і бюджетне - то корейці оптимальне співвідношення ціни-якості. французів ніколи не любила, катала і не моє взагалі
Обожнюю Ауді
Їздила 10 років
Були різні навіть 2.8 повний привід ох і жерла ))
Зараз на мерседесі 6 ий рік )
Їздила 10 років
Зараз на мерседесі 6 ий рік )
Точу ляси• 10 апреля 2024
Ответ длявре_Динка
французи також, ті які не будуть в обслуговуванні жерти половину третину вартосі бюджету автора
До них дешеві розхідники, взагалі жодних проблем з обслуговуванням
Форс мажор• 10 апреля 2024
Первая машина Форд фиеста - идеальный вариант для меня, она небольшая и удобная. Я недавно продала за 7 тыс.у.е. 2016 г. в отличном состоянии, холила и лелеяла мою малышку)
Задираю носа• 10 апреля 2024
Моя особиста перша була маленька пежо 107. На ній мені було дуже легко адаптуватись до дороги, парковки. Придбали ми її за 7 тис в ідеальному стані з 25 тис пробігу. 3 роки проїздила без жодних проблем і аварій, витрати пального 5-6 л змішаний цикл. Із мінусів вона низька(хоча я й взимку коли вже почистили сніг їздила), маленька, маленький двигун, але це в тисячі разів краще ніж пішки чи в маршрутці.
Мой завтрак• 10 апреля 2024
Ответ дляФорс мажор
В мене зараз форд фокус 2016 року, обожнюю цю машину, але рекомендувати купити не можу, бо коробка павер шифт ще той гемор.
Жерица ночи• 10 апреля 2024
Свою 2008 року ніссан Мікра продала за 6 рік тому . В обслуговуванні була не дорога і економна . Я була єдиним власником
Щедрик ведрик• 10 апреля 2024
автор, спитайте у знайомих чоловіків-водіїв, щоб вони порадили. Вони краще розуміються. Ну і друге - не вздумайте самі обирати і купляти, бо великі шанси купити гімно, рідко гарні машини продають.
В мене тойота рав4 автомат 2002р, 230тис км пробігу, стара - так, її вартість на ринку зараз 7тис середня, вони в ціні не падають. Але я незважаючи на старість, не думаю її продавати. Недорогі ремонти, вигрібає на будь-яких дорогах, багажник для слона, що я тільки там не перевозила. За 7тис кращу не знайду.
До неї був ланос, субару 2008рр. Так от із старшою тойотою куди менше проблем ніж з субару чи ланосом.
МЧСница• 10 апреля 2024
Ответ дляПусин Кукин
Кіа беріть газ або гібрид
Економні
Дешеві в обслуговуванні
Обовʼязково передній привід
Економні
Дешеві в обслуговуванні
Обовʼязково передній привід
Ага, гібрид до 7 тис. з області фантастики
Пешеходик• 10 апреля 2024
я купила собі хюндай туксон 2008 року, також після автошколи, вже 1 рік катаюсь потрошки)
КараПузовна• 10 апреля 2024
У меня первая fiat 500L
Она компактная, узенькая, но при этом высокая. Не сидишь как в лодке, а повыше. Хорошо чувствуются габариты автомобиля. Для начинающих водителей актуально.
Пусин Кукин• 10 апреля 2024
Ответ дляМЧСница
Ну я за 7 купувала
У Львів їздила
Люди кидали на кордоні і виїжджали за кордон
Продавали багато чого
Шукала на олх 2 тижні
У Львів їздила
Продавали багато чого
Шукала на олх 2 тижні
И.О. человека• 10 апреля 2024
У мене зараз Getz
Це моя перша машина, вже півтора року на ній.
Брали у знайомих, пробіг був 72000.
Дуже задоволена.
Для першоі машини супер
Брали у знайомих, пробіг був 72000.
Дуже задоволена.
Для першоі машини супер
МЧСница• 10 апреля 2024
Ответ дляПусин Кукин
Ну я за 7 купувала
У Львів їздила
Продавали багато чого
Шукала на олх 2 тижні
У Львів їздила
Продавали багато чого
Шукала на олх 2 тижні
Який рік випуску та пробіг, якщо не секрет?
Женщинас• 10 апреля 2024
Ответ дляПусин Кукин
Обожнюю Ауді
Їздила 10 років
Зараз на мерседесі 6 ий рік )
Їздила 10 років
Зараз на мерседесі 6 ий рік )
Мерс чи Ауді? Яка краще?
Пусин Кукин• 10 апреля 2024
Ответ дляЖенщинас
Мерс чи Ауді? Яка краще?
Важко сказати )
Колись десь хтось казав - є лише дві машини - мерседес і всі інші
Але зараз багато машин хороших є
Хочу кью 7
Дуже , а чоловік каже - @івно )))
Але зараз багато машин хороших є
Хочу кью 7
Дуже , а чоловік каже - @івно )))
Любительница• 10 апреля 2024
Нісан Ліф, електрокар🤍
В мене вона не перша, але мега задоволена. Симпатична, економна, дві медальки і все)
Чупа-чупс
• 10 апреля 2024
Ответ дляИ.О. человека
У мене зараз Getz
Брали у знайомих, пробіг був 72000.
Дуже задоволена.
Для першоі машини супер
Брали у знайомих, пробіг був 72000.
Дуже задоволена.
Для першоі машини супер
Оце я на неї дивилася!
Дякую за коментар
Баррикадница• 10 апреля 2024
Мій власний топ5 під вказані критерії (якби довелося обирати), згруповані, бо від одного по суті виробника :
- Nissan Note/Micra
- Hyundai i10/i20/hetz
- Ford Fiesta/Focus
- Skoda Fabia/Seat Ibiza/ VW Polo
- Peugeout 208/308
Авто на ’роботі’ і ’китайці’ до уваги не потрапляють.
- Nissan Note/Micra
- Hyundai i10/i20/hetz
- Ford Fiesta/Focus
- Skoda Fabia/Seat Ibiza/ VW Polo
- Peugeout 208/308
Чупа-чупс
• 11 апреля 2024
Ответ дляБаррикадница
- Nissan Note/Micra
- Hyundai i10/i20/hetz
- Ford Fiesta/Focus
- Skoda Fabia/Seat Ibiza/ VW Polo
- Peugeout 208/308
- Nissan Note/Micra
- Hyundai i10/i20/hetz
- Ford Fiesta/Focus
- Skoda Fabia/Seat Ibiza/ VW Polo
- Peugeout 208/308
Дуже вдячна,я собі десь приблизно такий список готувала
Ну крім Форда, чомусь його мені не радили
Дякую