Розумна Губка• 09 апреля 2024

Київський зоопарк

Шановні, з таким дурним питанням до вас...
Знайома приїхала до мене в гості з чоловіком та 2 дітьми, завтра хочуть сходити до зоопарку, але її турбує чи ходять тцк по території парку. Я кажу що не знаю, бо сама там давно не була. Я ж питаю, а чого так турбує, каже просто, наче казала що в чоловіка є бронь але хер його знає...
Може ви шановні щось знаєте. Заздалегідь дякую і вибачте за дурне питання)
Редисочка• 09 апреля 2024
Ні.
Вони заходять в Плазу там тільки, періодично
Багряна осінь• 09 апреля 2024
Навіть якшо вони там і були, то скоріше б була разова акція, так не вгадаєш, будуть в цей день чи ні. Можуть де завгодно зупинити. На днях були в тому районі, нікого не бачили.
автор Розумна Губка • 09 апреля 2024
Ответ дляБагряна осінь
Так само кажу, що вони можуть бути де завгодно
Кудесница_с_пургеном• 09 апреля 2024
А чего их бояться-то?
автор Розумна Губка • 09 апреля 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А чего их бояться-то?
Сама не розумію, того і вважаю це дурним питанням)