Бараболька• 10 апреля 2024

Дівчата, навіть як комунікуєте з такими кавалерами?

Все було чудово, гарне перше побачення, приємно здивував. З самого початку сказала що я не пишу першою, але він і так писав першим. Потім раптом типу зник з переписки на 2 дні. Написала в дусі "куди пропав?", він кинув фразу що так чекав щоб я написала. Я нагадала що не пишу, але ось написала і якщо тобі потрібна увага у такому форматі то скажи, ігри не люблю . Потім друге побачення, теж все ок, приємно дивує. Але в переписці наче інша людина. Знову через 2 дні різко пропав. Зрозуміла що знову чекає щоб я написала. Через тиждень таки написала, але у формі того що це дивна поведінка, ми різні, не підходимо, подякувала за все і попрощалась. І ось його прорвало, скидає відоси, я щось лайкнула. Тепер пише як справи, як настрій? Дивний якийсь, я ж вже попрощалась.
До слова, це іноземець, може я чогось не розумію про них. Як би ви відповіли? Сам він подобається при зустрічах, хвилюється, старається, допомагає, а в переписці таке, дитячий садок якийсь.
автор Бараболька • 10 апреля 2024
Ответ дляПопразендовна
Це невербальний заклик до дії ’Завоюй мене!’))) І дивлюсь, як відреагує. Нема чого чоловікам першими написувати! Не гарно це! Гарні дівчатка так не роблять! А негарних дівчаток чоловіки перестають поважати й потім відносяться до них не серйозно.
В мене це ’я не вірю, що тобі можна довіряти - покажи/докажи, що я тобі цікава, а не для використання малюєшся’. Я розумію що це не ок, працюємо с психологом на цю тему, тому ось вже в якихось випадках можу написати. Коли мені не зрозуміло що відбувається - прояснюю, а він став юлити. А, якщо юлиш, ну тоді пока. Якось так вийшло.
автор Бараболька • 10 апреля 2024
Ответ дляПопразендовна
Нема за що!♥️ Головне, щоб все було добре).Побільше балуйте себе. Ми в себе одні🌹
Істина) Дякую і Вам найкращих емоцій від будь яких комунікацій
Попразендовна• 10 апреля 2024
Ответ дляБараболька
🌹 І я Вам дякую! Бо завдяки Вам і нашому спілкуванню повернулася до самоаналізу, про який трохи забула. Сама себе протестувала на деякі реакції і почуття.
В мене трохи зараз інша проблема - прокрастинація. Підзабиваю трохи на роботу))) Тепер буду шукати шляхи мотивації)))
Вам також бажаю вдалих комунікацій і міцних, щирих та здорових стосунків! Нехай ті чоловіки, які нам робили боляче, лишаються в минулому! Попереду нехай буде тільки життя з приємними сюрпризами♥️ І мирне небо! 🌞
автор Бараболька • 10 апреля 2024
Ответ дляПопразендовна
Приємно чути що моє душне ниття, як тут писали;), може навіть бути в нагоді і корисним)
Відчувається що у Вас зроблена велика робота над собою, тож впевнена, що з цим завданням також впораєтесь і пропрацюєте
Мирного переможного неба🩵💛!
КучМала• 11 апреля 2024
Ответ дляПопразендовна
Підкажіть, а чого чоловік не може прислухатись до прохання жінки, та написати її перший? От Вона його попросила. Може їй потрібен такий жест? З нього хіба впаде корона, якщо він просто зробить так, як просить його жінка?
В моїх кавалерів це було якось без проблем. Не пропадали на два дні і не ображатися чи морозились. Навпаки, з радістю писали перші.
Тому що йому може банально не подобаится така форма спілкування. І це нормально.
Карапулька• 11 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Має право на що?
Якщо є такі причини як Ви описали, то тим паче не моя людина.
Не писати вам кожного дня так і скільки ви хочете в той час як у вас принципи. Ну то шукайте ту яка ’ваша’. Дасть бог знайдете
Слобожаночка• 11 апреля 2024
Ответ дляБараболька
В чому?
На мою думку в тому, що от на даному етапі з кавалером це ще не стосунки, це щось на зразок товариського знайомства. І тому оці танці з бубном типу пишу чи не пишу не дуже доречні.
Ви ж пишете перша, але якусь фігню. Тобто ви десь там всередині таки зацікавлені у спілкуванні, але розказуєте йому, що він не такий. Як на мене, то це дивно... ну не такий, так не пишіть взагалі, чекайте від нього дій. А як написали, то не з претензій.
автор Бараболька • 11 апреля 2024
Ответ дляКучМала
То навіщо продовжувати запрошувати, допомагати, дарувати а потім зненацька зникнути якщо не сподобалось таке, про що я сказала на самому початку? Це звичайна маніпуляція і гра про те ’покажи який я важливий’.
автор Бараболька • 11 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
Звісно. Як і я маю право не відповідати тепер)
автор Бараболька • 11 апреля 2024
Ответ дляСлобожаночка
Це точно до моєї теми коментар)?