Бараболька• 10 апреля 2024

Дівчата, навіть як комунікуєте з такими кавалерами?

Все було чудово, гарне перше побачення, приємно здивував. З самого початку сказала що я не пишу першою, але він і так писав першим. Потім раптом типу зник з переписки на 2 дні. Написала в дусі "куди пропав?", він кинув фразу що так чекав щоб я написала. Я нагадала що не пишу, але ось написала і якщо тобі потрібна увага у такому форматі то скажи, ігри не люблю . Потім друге побачення, теж все ок, приємно дивує. Але в переписці наче інша людина. Знову через 2 дні різко пропав. Зрозуміла що знову чекає щоб я написала. Через тиждень таки написала, але у формі того що це дивна поведінка, ми різні, не підходимо, подякувала за все і попрощалась. І ось його прорвало, скидає відоси, я щось лайкнула. Тепер пише як справи, як настрій? Дивний якийсь, я ж вже попрощалась.
До слова, це іноземець, може я чогось не розумію про них. Як би ви відповіли? Сам він подобається при зустрічах, хвилюється, старається, допомагає, а в переписці таке, дитячий садок якийсь.
Попразендовна• 10 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Я напевно не знаю як пісочити, можливо це і є мовчання та прочитане запитання? Моє повідомлення було з метою припинити цю гру, а вийшло якось дивно чи ок, не розумію
Ну він що робить? Намагається показати, що йому вирішувати хто поставить крапку. Тому начав атакувати активно.
Попразендовна• 10 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Подивлюсь, дякую. Я класичних психологів дивлюсь і сама по собі пряма, не люблю ці всі виляння, я їх не розумію
Та класична психологія то трохи про інше. Так як і тригерна психологія.
Я після зради чоловіка почала з Багінської в 2018 році ще. Щоб не її відео, то мені б чоловік таких справ в житті наробив, що я б з них не вибралась би ніколи.
Потім почала вивчати психологію поглиблено. Щоб більше не тягнути до себе в життя різний непотріб.
Зараз вже розпізнаю тяжкі випадки отаких от чортів у відношенні до себе дуже швидко.
Попразендовна• 10 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Дивіться, він навіть не вважає за потрібним поважати ваше рішення. Замість того, щоб відкрито поговорити, кидає відео
Кому там слова не давали• 10 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Це дивно коли при перших побаченнях жінка пише сама.
Це означає, що:
1) вона теж зацікавлена
2) її самооцінка не залежить від якихось порадниць чи того, як її ’добиваються’

Коли таке читаю, в голові починає крутитися пісенька Сердючки
Карапулька• 10 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Що саме дивне? Спитати як справи? З жінки корона впаде? От ви написали ’де пропав?’ Це зайве. Наче чекали, а він пропав. Дали йому зрозуміти, що він вас зачепив. А спитати як справи, дивного немає нічого. Ви ж не кожен день писати таке будете. А прояв уваги приємний і підтверджує, що зацікавленість з двох сторін
Попразендовна• 10 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
Підкажіть, а чого чоловік не може прислухатись до прохання жінки, та написати її перший? От Вона його попросила. Може їй потрібен такий жест? З нього хіба впаде корона, якщо він просто зробить так, як просить його жінка?
В моїх кавалерів це було якось без проблем. Не пропадали на два дні і не ображатися чи морозились. Навпаки, з радістю писали перші.
Карапулька• 10 апреля 2024
Ответ дляПопразендовна
А може подумає, що вона з прибабахом і відсіє одразу. Я б так і зробила. Багато жінок з більш адекватною поведінкою, не вивалюючих свої фобії одразу
Царевна_несушка• 10 апреля 2024
Странно то, что человек не слышит ваши просьбы, но при этом помогает вам там, где сам считает нужным. Понаблюдайте за этим.
Попразендовна• 10 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
Ну то ж добре! Значить йому не дуже й хотілося. Бо як жінка дійсно сподобалася, то не відсіє. В чоловіків природа така — їм цікаво бігати за тими, хто від них тікає)))
автор Бараболька • 10 апреля 2024
Ответ дляПопразендовна
Він дивний. Він хотів щоб я почала писати, тим самим підтвердити свою значимість, не зважаючи на мої слова і ніяк не розраховував що це може бути кінцем, тому що допомагав, ніяк не косячив, типу ж все ок, подарунки, квіти, допомога. Ок, я написала, але у форматі що для мене дивно закінчувати ось так спілкування, якось це не цивілізовано і що надаю перевагу цивілізованому завершенню, тому так і так, і до побачення. Було зрозуміло що він підофігів і написав щось дивне ’ я выпил можешь меня допытывать)’. На що я написала, що не допитую чоловіків, тому що вони завжди дають вичерпну відповідь, і мовчання або зникнення одна з таких зрозумілих вичерпних відповідей. Він подумав і давай відосики кидати. Я не відповідала, на один поставила реакцію-значок. Довелось йому писати, і тепер це як срави? Як настрій?
Сам себе перехитрив.
автор Бараболька • 10 апреля 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Це означає, що:
1) вона теж зацікавлена

Якщо вона відповідає, приймає подарунки і ходить на побачення, то ясно що зацікавлена. Дивно, що це може бути не зрозумілим
автор Бараболька • 10 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
Я трішки по іншому написала, більш елегантно, але то дійсно було зайве. Я тоді це пропустила і воно знову повторилось...
А з нього впаде корона писати жінці, яку він хоче протягом того часу поки не почались близькі стосунки? Якщо впаде, то я озвучувала це, міг би прийняти рішення а не продавлювати під себе
автор Бараболька • 10 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
Отож, нехай іде і бере тих кого валом)
автор Бараболька • 10 апреля 2024
Ответ дляПопразендовна
Співчуваю. В мене теж були роки з маніпулятором, абʼюзом, і я по натурі наївна якась, роками пив кров, а я себе звинувачувала... ось намагаюсь прийти до тями.
автор Бараболька • 10 апреля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Допомагав там де потрібно. Пропонував, я давала згоду, він робив. Але ось так з перепискою
Попразендовна• 10 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Сам себе перехитрив.
ДОВЕЛОСЬ йому писати? Тобто він вас змусив. Але ж ви це робити не хотіли? Вірно?
Попразендовна• 10 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Так ви далі продовжуєте змушувати Вас до чогось. Де ви і ваші справжні бажання?
автор Бараболька • 10 апреля 2024
Ответ дляПопразендовна
Мала на увазі він змушений був писати, не я. Почав слати відоси. Він не думав що це закінчиться кінцем стосунків. Він думав що зманіпулює/привчить до того як хоче він. Ось думаю що з цим робити. Схиляюсь просто ігнор. Але потім шкода його, бо справи були гарні і якось стає не зручно
автор Бараболька • 10 апреля 2024
Ответ дляПопразендовна
Думаєте це такий хід, щоб потім кинув він а не я?
Попразендовна• 10 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Дивіться яка в мене позиція в подібних ситуаціях. Мені байдуже біли гарні справи чи ні. якщо він все зробив ок, а потім мені щось не сподобалось, я роблю вибрик. От він би мені слав ті відоси, а я б їх не відкривала днів отак два-три. Чекала б потім він піде на відкриту розмову типу ’скажи мені, може я тебе чимось образив?’ Я б не хотів, щоб так все закінчилось. Давай я спробую реабілтуватись. От тоді я б відповіла. Ок, останній шанс. Якби після цього він би мені вичудив щось подібне, то литів би в чс. Вже без права на реабілітацію. Бо я б вже точно знала, що не помилилась, що мені не треба його шикарних жестів, бо знаю яку ціну заплачу потім.
Шикарні жести я собі влаштовую сама. Подругу під бік і в гарний ресторан насолоджуватись життям. Бо коли я хочу свята, то сама собі його влаштую. Часто такі свята закінчуються новими кавалерами і широкими жестами. Я навіть зав´язую легкі стосунки. Але в мене є моя робота, де я можу загубитись. І як ці стосунки присідають мені на вуха, то я кажу, ’ти або чекай, або сам розумієш що’. Давай домовлятися, щоб підлаштовуватись під наші життєві ритми.
Повірте, я до такої поведінки дуже довго йшла. Бо моя залежність від позиції ’я повинна’ була досить довгою і болісною. Тому зараз дуже плекаю свій особистий простір, і не готова підлаштовуватись під когось, навіть якщо це принц і він мені зробив фрагменти красивого життя.
Але то моя особиста позиція.
А ви проаналізуйте саме ваші бажання. Чого хочете ви, так щоб це було не залежністю, чи підлаштуванням, а вашим особистим бажанням, яке принесе вигоду виключно вам.
Попразендовна• 10 апреля 2024
Ответ дляБараболька
І так, він ігнорує ваші слова і робить хід. Одне з двох, або замутити вам мізки і потім пропасти на зовсім з кінцями. Або чекає, що ви здастеся без бою і знову заговорите з ним самі. Тобто дасте задню і зітрете ту крапку. На відкритий діалог він йти відмовляється. Це дуже-дуже погано.
Карапулька• 10 апреля 2024
Ответ дляПопразендовна
Не смішить. Тікати - це не писати: ’я нікола не пишу перша’. Це смішно
Карапулька• 10 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Ну може зайнятий, загуляв, сьогодні не захотів... не має права? То сидіть і чекайте тоді. Кожен вибирає зручне рішення для себе
Карапулька• 10 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Отож, нехай іде і бере тих кого валом)
Так і роблять)
Попразендовна• 10 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
Це невербальний заклик до дії ’Завоюй мене!’))) І дивлюсь, як відреагує. Нема чого чоловікам першими написувати! Не гарно це! Гарні дівчатка так не роблять! А негарних дівчаток чоловіки перестають поважати й потім відносяться до них не серйозно.
Карапулька• 10 апреля 2024
Ответ дляПопразендовна
Навіть не буду сперечатися...
автор Бараболька • 10 апреля 2024
Ответ дляПопразендовна
Але то моя особиста позиція.
Ось у нас точно таке було вже ’скажи мені, може я тебе чимось образив?’ Я б не хотів, щоб так все закінчилось. Давай я спробую реабілтуватись’. Я також тоді прочитала і не відповідала, тому що не сподобалось що написав.
А тепер знову. Десь в глибині душі я розумію, що він тупить і не зі зла так себе поводить. Не схожий він на хитрого та продуманого аж такого. Але ж скільки можна? Було ж вже, говорили...
Дякую за слушні і корисні поради, так класно мені розклали по полицям і направили
автор Бараболька • 10 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
Має право на що?
Якщо є такі причини як Ви описали, то тим паче не моя людина.
автор Бараболька • 10 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
Так і роблять)
Це ж добре) Головне вчасно не вляпатись в щось подібне
Попразендовна• 10 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Нема за що!♥️ Головне, щоб все було добре).Побільше балуйте себе. Ми в себе одні🌹