Освіта в США після школи

Дівчата, хто з дітьми підлітками знаходиться в США по u4u? Де можна дізнатися про післяшкільну освіту та її вартість? Поясню. Я зараз в Європі. Син (16р) закіннчив тут школу і цього року вже закінчує перший рік навчання в гімназії. Це в них так називається, а по факту як наш коледж чи пту мабуть. Він буде мати спеціальність в сфері автомеханіки. Для нього цього достатньо, щоб могти заробляти. А якщо людина хоче, то потім має право на здобуття вищої освіти після гімназії.
Так от. Цікавить як це відбувається в США . Чи є в когось інформація або досвід такого навчання.
Ми плануємо переїзд до кінця літа і син хоче залишитись в Європі. Тут ця освіта для нього безкоштовна. В США зрозуміло так не буде. Хотіла б зорієнтуватись що до чого.
ИМХОля 10 апреля в 18:04
На сайтах ВУЗов есть информация.
Ищите те, в которы есть программы по интересующейся вас специальности и дальше уже на их сайтах.
Акукарача 10 апреля в 18:04
В смысле, что ориентировать? Выдающихся академический успехов у Вашего сына нет, если Вы в состоянии, минимум 15 тыс долларов в год выкладывать за университет, то ему это зачем?
ИМХОля 10 апреля в 18:06
Если это первое образование, то по дно податься на помощь для студентов. В зависимости от дохода, государство компенсирует стоимость обучения.
ИМХОля 10 апреля в 18:07
А вот же я бы вам посоветовала задать этот вопрос в ФБ в группах того штата, куда вы планируете переехать.
автор Перекус беру завжди 10 апреля в 18:07
Ответ дляИМХОля
На сайтах ВУЗов есть информация.
Ищите те, в которы есть программы по интересующейся вас специальности и дальше уже на их сайтах.
Можливо Ви й праві. Зараз загуглю щось подібне в штаті, куди збираємось.
ИМХОля 10 апреля в 18:08
Ответ дляПерекус беру завжди
Можливо Ви й праві. Зараз загуглю щось подібне в штаті, куди збираємось.
Не может быть, а точно. Я сама так искала информацию.
автор Перекус беру завжди 10 апреля в 18:08
Ответ дляИМХОля
А вот же я бы вам посоветовала задать этот вопрос в ФБ в группах того штата, куда вы планируете переехать.
Так, теж гарна ідея. Дякую
ИМХОля 10 апреля в 18:09
Ответ дляПерекус беру завжди
Так, теж гарна ідея. Дякую
https://studentaid.gov/h/apply-for-aid/fafsa
Здесь можно почитать как подаваться на помощь в оплате обучения
Пэрисхилтонша 10 апреля в 18:09
Найлегший шлях - паблік коледж.
Через рік проживання ціна навчання буде як для локалів, тобто копійки. В паблік коледжі Маямі, наприклад, оплата за 1 семестр - 1000 доларів, це дрібниця, він сам собі вже й заробить на оплату. Але для паблік коледжу потрібна англійська на достатньому рівні, тож буде здавати тест, якщо рівень недостатній - обов´язково курси.
Після коледжу або на роботу, або на 2 курс універа, якщо вистачить здібностнй.
Мандолина Бу 10 апреля в 18:10
В США нужно лицензию ему получать чтобы работать по образованию. Учебу можно продолжить, но для этого нужно приехать сначала. Комьюнити коледж дешевле обходится , но нужно быть резидентом штата( то есть прожить в штате от 6 мес до1 года). Удачи, все получится если сильно захотеть
автор Перекус беру завжди 10 апреля в 18:11
Ответ дляМандолина Бу
В США нужно лицензию ему получать чтобы работать по образованию. Учебу можно продолжить, но для этого нужно приехать сначала. Комьюнити коледж дешевле обходится , но нужно быть резидентом штата( то есть прожить в штате от 6 мес до1 года). Удачи, все получится если сильно захотеть
Дякую Вам! От про такі різні нюанси цікаво було дізнатись! ❤️
автор Перекус беру завжди 10 апреля в 18:12
Ответ дляПэрисхилтонша
Найлегший шлях - паблік коледж.
Через рік проживання ціна навчання буде як для локалів, тобто копійки. В паблік коледжі Маямі, наприклад, оплата за 1 семестр - 1000 доларів, це дрібниця, він сам собі вже й заробить на оплату. Але для паблік коледжу потрібна англійська на достатньому рівні, тож буде здавати тест, якщо рівень недостатній - обов´язково курси.
Після коледжу або на роботу, або на 2 курс універа, якщо вистачить здібностнй.
Дякую🥰
Мандолина Бу 10 апреля в 18:12
Ответ дляПерекус беру завжди
Дякую Вам! От про такі різні нюанси цікаво було дізнатись! ❤️
Может по приезду он передумает быть автомехаником , здесь люди всю жизнь учатся и меняют сферы деятельности .
Смурфик 10 апреля в 18:16
Готовьте деньги, много денег.
автор Перекус беру завжди 10 апреля в 18:18
Ответ дляМандолина Бу
Может по приезду он передумает быть автомехаником , здесь люди всю жизнь учатся и меняют сферы деятельности .
Все може бути. Але він помішаний на автомобілях з дитинства. Не думала, що це зможе перерости в професію!) Але так і сталось. Може бути також і менеджером в автосалоні чи щось подібне. Як варіант… Плюс він вже тут за два роки паралельно дуже гарно увійшов в місцеве автокомʼюніті, завів багато знайомств, розвинув свої вміння як автофотограф і вже почав заробляти роблячи фотографії для автосалонів. Тому варіанти є, а там як складеться. Наразі вчиться і підзаробляє.
автор Перекус беру завжди 10 апреля в 18:19
Ответ дляСмурфик
Готовьте деньги, много денег.
Ну, того й запитуюсь, цікавлюсь. Університет за дуже багато грошей не потягнемо. Не факт зо й потрібно буде йому. Тому наразі коледж.
Смурфик 10 апреля в 18:21
Ответ дляПерекус беру завжди
Ну, того й запитуюсь, цікавлюсь. Університет за дуже багато грошей не потягнемо. Не факт зо й потрібно буде йому. Тому наразі коледж.
Колледжи тоже немалых денег стоят в США.
автор Перекус беру завжди 10 апреля в 18:21
Ответ дляСмурфик
Колледжи тоже немалых денег стоят в США.
Не захмарних.
автор Перекус беру завжди 10 апреля в 18:22
Ответ дляСмурфик
Колледжи тоже немалых денег стоят в США.
Якщо маєте конкретну інформацію та досвід, напишіть.
Смурфик 10 апреля в 18:31
Ответ дляПерекус беру завжди
Якщо маєте конкретну інформацію та досвід, напишіть.
Нет, не имею. Я выезжала с дочкой в США, по этой программе, она заканчивала 11 класс онлайн, думали остаться, доучиться в США, еще два года школы, тк там 12 классов и поступить там же, но вернулись в Украину, здесь поступила в университет, решила отучиться и ехать в Америку, а там уже будет видно. Даже тот колледж в год нужно 12-15т$.
Пэрисхилтонша 10 апреля в 18:33
Ответ дляПерекус беру завжди
Якщо маєте конкретну інформацію та досвід, напишіть.
О, додам)
Не знаю, чи така програма є в усіх паблік коледжах США, але в маямському є програма для біженців, і ті, хто приїхав по u4u під неї попадають. Тож можна безкоштовно пройти курси в коледжі, і отримати професію і сертифікат. Там величезний перелік професій - від фотографа і помічника організатора весільних церемоній до асистента ветеринара, бухгалтера і ріелтора. Тож ви теж зможете отримати сертифіковану спеціальність і матимете більше шансів на хорошу роботу.
Пэрисхилтонша 10 апреля в 18:35
Ответ дляСмурфик
Нет, не имею. Я выезжала с дочкой в США, по этой программе, она заканчивала 11 класс онлайн, думали остаться, доучиться в США, еще два года школы, тк там 12 классов и поступить там же, но вернулись в Украину, здесь поступила в университет, решила отучиться и ехать в Америку, а там уже будет видно. Даже тот колледж в год нужно 12-15т$.
Ну брехня ж))
Семестр в коледжі для ІНОЗЕМНИХ студентів вартує 4, максимум 5 тис, для локалів - 1, ну може 1.5 тисячі за семестр.
Смурфик 10 апреля в 18:35
Ответ дляПэрисхилтонша
О, додам)
Не знаю, чи така програма є в усіх паблік коледжах США, але в маямському є програма для біженців, і ті, хто приїхав по u4u під неї попадають. Тож можна безкоштовно пройти курси в коледжі, і отримати професію і сертифікат. Там величезний перелік професій - від фотографа і помічника організатора весільних церемоній до асистента ветеринара, бухгалтера і ріелтора. Тож ви теж зможете отримати сертифіковану спеціальність і матимете більше шансів на хорошу роботу.
Да, и это тоже, нужно все узнавать, и транспорт бесплатный для беженцев, все нужно узнавать.
Мандолина Бу 10 апреля в 18:38
Автор, вот вам цены на учёбу. Это для сравнения. Это один из топ колледжей где учат на автомехаников. Есть конечно и дешевле . Но нужно читать условия поступления.
автор Перекус беру завжди 10 апреля в 18:38
Ответ дляПэрисхилтонша
О, додам)
Не знаю, чи така програма є в усіх паблік коледжах США, але в маямському є програма для біженців, і ті, хто приїхав по u4u під неї попадають. Тож можна безкоштовно пройти курси в коледжі, і отримати професію і сертифікат. Там величезний перелік професій - від фотографа і помічника організатора весільних церемоній до асистента ветеринара, бухгалтера і ріелтора. Тож ви теж зможете отримати сертифіковану спеціальність і матимете більше шансів на хорошу роботу.
Дуже цікава інформація👍 Не знала, що є навіть якісь програми для біженців там…
Пэрисхилтонша 10 апреля в 18:44
Ответ дляПерекус беру завжди
Дуже цікава інформація👍 Не знала, що є навіть якісь програми для біженців там…
Програм, подібних до u4u в США багато для інших країн, не ми перші) Там і Афганістан, і Пакистан, і країни Латинської Америки. От для того, щоб біженці не байдикували, не погіршували кримінальну обстановку і створювались подібні курси. Я не знаю, чи всюди вона діє, чи це місцева ініціатива, але шукайте інфу на сайтах коледжів. І ще - коледжі бувають різні, топові - не ваша історія поки що, а от паблік коледжі - дешево і сердито) орієнтуйтесь на них.
автор Перекус беру завжди 10 апреля в 18:50
Ответ дляМандолина Бу
Автор, вот вам цены на учёбу. Это для сравнения. Это один из топ колледжей где учат на автомехаников. Есть конечно и дешевле . Но нужно читать условия поступления.
Клас! Зараз буду розбиратись. Дуже вдячна за відповідь!