Светка-пипетка• 10 апреля 2024
Бездіяльність поліції
Куди скаржитись?
я Кукарача• 11 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
У прокуратуру
Прокуратура в Україні втратила функцію «загальний нагляд»! 14 жовтня 2014 року Верховна Рада України ухвалила багатостраждальний закон про внесення змін до закону України «Про прокуратуру», яким позбавила органи прокуратури в України функції загального нагляду та усіх пов´язаних з цією функцією повноважень.
Тобто - прокуратура вже не контролює порушення органів влади.
Светка-пипетка
• 11 апреля 2024
Ответ дляя Кукарача
Так... а хто тепер цю функцію виконує?
Привіт з ботойбіччя• 11 апреля 2024
Ответ дляя Кукарача
Прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях. І з деяких питань є сенс звертатися до прокурора, це я пишу з практики, а не з огляду на теорію, яка у Вашій відповіді. Ми ж не знаємо, яка саме у автора проблема. Інший варіант, писати скаргу слідчому судді, але навряд чи без адвоката автор зможе це зробити