Амбасадор щастя• 10 апреля 2024

Расскажите ваши успешные истории похудения!

Удалось ли кому то похудеть до идеальной стройности?
Выкладывайте до и после, замотивируйте всех сидящих на диете своим примером🥰
Чаюри• 10 апреля 2024
Ответ дляНехай щастить
Дякую
Це так важливо для мене-позбавитися цих зайвих кг(не наіла,тяжко хворіла)
Розумію. Сама майже рік на постільному режимі і + гормональне лікування, але нічого, головне, не кидайте. Скоро літо, можна ввечорі ходити, я от подивилася на гугл картах куди ми ходимо з малим до парку щодня, 3.5 км в один бік, і назад, усього 7, плюс ще по парку, намотується десь біля 10 кілометрів, якраз гарне навантаження, а раніше просто втикала навушники з музикою і йшла по району.

побольшомусекретику• 10 апреля 2024
Ответ дляТрактор Віка
Я пам’ятаю свій ефект від результату похудання
15 років тому в березні поїла ситно на свій ДН і я просто зменшила порціі, їла усе. Ходила з коляскою мінімум 15 тис кроків, душ Алексєєва щовечора, обруч з шариками , вакуум
На початку червня переїхали в квартиру і привезли велике дзеркало
Я вибігла з ванної в трусиках і… була шокована своїм гарним тілом .
Тобто з 15.03 по нехай 15.06 десь 17-19 кг точно зійшло
Я спокійно влізла в шорти 10 брит розміру , а була тьотя -мотя в трикотажних штанах
Але я ідеально виглядаю в вазі 64 кг, менше 62 у мене вигляд нездоровий.
Хоча і ріст 164
Скажіть будь ласка де ви купували душ А?
Трактор Віка• 10 апреля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
А інтернеті , але це ще було 15 років тому
Ковбой Хагис• 10 апреля 2024
Ответ дляEva030330
Дерматолог поставил на диету, акне было полное лицо. Два месяца ни сахара, ни мучного. Минимум фруктов. Только крупы, курица мясо и овощи.
И вот такой был результат.
Спорт не практиковала.
Наоборот когда спортом занимаюсь, ем как кашалот.
Дерматолог доволен резутатом? Решили? Чем пользовались для кожи лица? И как тело в общем после похудения? Молочные продукты тоже убирали? Извините, много вопросов, никак не могу найти чем это вылечить. Может, Вы подскажите по своему опыту. Спасибо!
Та легко!• 10 апреля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
таке саме питання, у мене він був, але вже зломався, а новий не можу знайти де придбати. Мені він дуже подобався
Невгамовна шахиня• 10 апреля 2024
Ответ дляЧаюри
Молодець, гарний темп, не дуже швидко, якраз нормально для здоров´я.
А куди поспішати 😀 ? Я і в 76 кг себе красунькою відчувала, просто стала фізично відчувати, що важкувато якось ( бо в мене зріст 165
Стрибну в гречку• 10 апреля 2024
Ответ дляЧаюри
Не обвиснете, повільно худніть, адаптується шкіра. Хіба уже дуже поважний вік? Вам скільки років? Я худла на 45 кг правда в 34 роки і повільно, нічого не обвисло.
На 45 и не обвисло это у Вас прям хорошо подтягивается кожа
Чаюри• 10 апреля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Я повільно худла, це десь за півтора роки.
Eva030330• 11 апреля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Не помню по поводу молочных.
Лечила аптечной косметикой:
Гель для умывания, тоник (Стоп демодекс)
И гель дуак

На время лечения лицо было чистым.
Потом снова начала набирать вес, есть сладкое и появились закрытые камедоны.
До сих пор страдаю.

Позитивна• 13 апреля 2024
С 71 до 57
Осталось еще 3
Отчёт С января.
sveta.krasnograd• 19 апреля 2024
Ответ дляEva030330
Весила 78 кг.
Это был моймаксимум.
За короткое время похудела до 54 кг.
Сейчас вешу 63
Як худли?