brightFuture• 10 апреля 2024

Это какая вообще статья? Или с воздуха взяли?

Интересно вкид или реально? Мне знакомый говорил что у его знакомого отжали одну на ЗСУ,не знаю насколько правда.
dibrov• 10 апреля 2024
Спросите у знакомого правда или нет.
Пусть назовёт вам имя-фамилию человека.
Вангую - окажется что тот человек тоже от кого-то слышал...
Zaviriuha• 10 апреля 2024
Для мене шок взагалі, 34 депутата сидять і вирішують долю мільйонів людей🙀гниди
Tammy21• 10 апреля 2024
Назву каналу у студію, будь ласка)
Tammy21• 10 апреля 2024
Ответ дляZaviriuha
Ужас. А куди інші ділися? Що пропонуєте? Майдан влаштувати?
Zaviriuha• 10 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Устали напевне
Tammy21• 10 апреля 2024
Ответ дляZaviriuha
Устали напевне
Вимоталися) Вони мені теж не подобаються (скопом), якщо що. Але, як там говориться ’демократія найгірша з систем, але найкращої я не знаю’)
Janeke_in_UA• 10 апреля 2024
Брат в начале войны детей и жену вывозил и пугали на постах, что заберут авто, у него внедорожник был. Но все закончилось на словах. А что сейчас придумают)
Janeke_in_UA• 10 апреля 2024
Ответ дляZaviriuha
42😁 но на самом деле все равно грустно.
автор brightFuture • 10 апреля 2024
Ответ дляdibrov
Спросите у знакомого правда или нет.
Пусть назовёт вам имя-фамилию человека.
Да я сама так думаю
автор brightFuture • 10 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Назву каналу у студію, будь ласка)
Одесса Инфо
Okk -7ebd• 10 апреля 2024
Ответ дляZaviriuha
А такий бред приймають, особливо мобілізація, циркачам бронь, а в мене на роботі торгівля продуктами харчуванням (критична сфера )всіх чоловіків позабирали ні грузчика, нікого, падаємо просто з ніг і тільки когось нового візьмемо забирають на війну, боюся що на одних жінках така робота не виїде і магазини просто будуть пусті (
Ирина_Б_• 10 апреля 2024
бред какой-то
Чомучка• 11 апреля 2024
Ну там же написано: МОЖУТЬ забрати. Як же тоді у знайомого вашого знайомого вже забрали, якщо такого закону ще не існує?)
еліт• 11 апреля 2024
Ответ дляЧомучка
Забирали ще в АТО і зараз на початку війни к нас на підприємстві а зараз вже й ф.о. будуть