Все господа присяжные( закон о мобилизации принят....

показать весь текст
Реверанс 12 апреля в 17:44
Ответ дляsua
Ой слушайте, да не возвеличивайте вы так этого Петю. И не только Петю, но и всех власть имущих. Плевать им на людей. Все, что делается - это часть пиара или чего-то ещё.
Помните, как Ахметова Донбасс в 14 году непрерывно благодарил - ’спаситель наш, если бы не он...’. А я прекрасно помню, как все начиналось и как о нем (Ахметове) писал Тарута - Ахметов не хотел вкладывать свои деньги в гуманитарку, пока его не ’прижали’. Плевать ему было на народ Донбасса.
Снимайте уже розовые очки. Спасание утопающего - дело рук самого утопающего. Вот это про нас, простой народ.
Хто возвеличує?
Назвіть хто ще бесплатно в великій кількості привіз води і поставив пекарню для бесплатної випічки хлібу в Херсоні.Крапка
10 5
Реверанс 12 апреля в 17:49
Ответ дляlith_oops
Я дуже хочу думати, що то просто ідіоти у владі, може корисні комусь ідіоти... але, чим далі, тим більше здається, що то все ж таки чийсь план...
Я не вірю в масонів, я не вірю в теорії змови, я за вакцинацію, легалізацію зброї так свободу віри та сексуальної орієнтації. Але зараз той момент, коли я розумію, що може ті, кого ми вважали несповна розуму, не такі вже й дурні.... Хтось керує цим цирком, хтось керує геноцидом українців.... Росіянці просто нас знищують килимово, але є хтось, хто хоче знищити саме молодь, саме розумних і активних... І це жахливо.
Не здається.
Багато ,хто схиляється до думки що було два плани.
З Зеленським внаслідок великої кількості людей без критичного мишлення - спрацювало.
Зеленського з Кварталом 95 в Київ привіз медведчук і скільки вони не глумилися над українцями,какая разніца проголосували...
Це і є зараз геноцид,ті хто пішов до повномаштабки на 3 річний контракт потім автоматично зостався.Тепер їх відмовляться демобілізувати,скільки вони в тих страшних умовах ще витримають?
7 1 1
Takamaka 12 апреля в 17:57
Ответ дляlith_oops
Я дуже хочу думати, що то просто ідіоти у владі, може корисні комусь ідіоти... але, чим далі, тим більше здається, що то все ж таки чийсь план...
Я не вірю в масонів, я не вірю в теорії змови, я за вакцинацію, легалізацію зброї так свободу віри та сексуальної орієнтації. Але зараз той момент, коли я розумію, що може ті, кого ми вважали несповна розуму, не такі вже й дурні.... Хтось керує цим цирком, хтось керує геноцидом українців.... Росіянці просто нас знищують килимово, але є хтось, хто хоче знищити саме молодь, саме розумних і активних... І це жахливо.
Це не вони несповна розуму, це ми виявилися сліпими та глухими. Вони провернули все, охрестивши чорне білим та навпаки, все трималося на чистому популізмі та брехні. Пишу «ми», громадяни, бо не хочу нікого образити попри все, що вислухала від виборців цієї влади.
granfola 12 апреля в 17:58
Послухала сьогодні Ганну Єфремову:

Вона завжди як промінчик сонця.
А сьогодні це був крик її душі
11 1
Fearless Fairy 12 апреля в 18:10
Ответ дляlith_oops
В мене третя група. Давали другу, але другу на рік, третю довічно. Тобто фактично друга, але по документах третя. Я не можу працювати, на жаль. (((
Так в мене ще таке захворювання, що автоматом давали. Знаю багато людей, якім на гірші проблеми зі здоров´ям навіть третю не дають....
у моего друга лимфома Ходжкина, 4 года назад лечился. 3 группу давали и сняли. Теперь он здоров. Оказівается.
Fearless Fairy 12 апреля в 18:25
в Украине фабрика по производству детей переехала в Европу, на ТОТ заселяют бурятов, и прочих ...Вы разве не видите, что идет целенаправленная кампания по уничтожению страны, перенаселению народов. У Украины не останется ничего своего- ни людей, ни промышленности.Украина становится просто транзитной территорией между европой и рашей. Да, сланцевый газ и литий будут добывать те, кому продались. Ну и земли ...чернозем...
За это и для этого нас убивают.
Anastasiia-9046 12 апреля в 18:42
Ответ дляlith_oops
Навіть до Палестини краще відносяться, хоча очевидно, що в Палестині терористи змалечку. Так, вони не винні, бо вся система така. Я розумію, якщо людину вирощувати терористом, то вона їм і стане. Але ж наші нормальні, адекватні, не терористи - чому до Палестини в світі ставляться краще? В них навіть місій більше.
Для мене тут було шоком, скільки гуманітарних організацій працює в Європі. В Україні такого немає і не було. В Кошицях, де ми живемо, 250 тисяч населення. Тут на постійній основі працює Харіта церковна, Марена (адаптація іноземців), ІОМ (теж), Юнісеф, Червоний хрест, звісно.... це ті, що точно були до війни.
Ще тут є Ліга задушевного здравія, якесь ІРіско (то я не знаю, при кому), і ще кілька організацій - про ці тільки після війни чула, але може й до були.
І всі ці організації надають допомогу не тільки українцям, а всім, хто потребує тої допомоги. Вони вчать, вони розважають, вони домовляються щодо лікування, щодо юридичних консультацій, в усіх є психолог, в усіх є семінари інформаційні - про роботу, навчання, лікування, просто про життя в країні.
А в Україні того немає. Я не знаю, чому. ))) Чи може їх виганяє влада, чи може не співпрацюють наші... Я не знаю.
Наші скоріше за все домовилися, щоб українцям халяви не було. Згадайте, що Лєщенко казав у січні:українців треба повернути в Україну. І у Зеленського були у промові натяки на те, що біженці зрадники
3 2
Миззери 12 апреля в 18:45
Ответ длязорi
у нас все нормально.никто не голодает и не на улице.а будет еще лучше.однушки вон по сто тыс дол стоят уже.
Можно пожалуйста ссылку на продажу таких ? Хочу продать свои квартиры и купить в Варшаве замок
12 1
Миззери 12 апреля в 18:46
Ответ длязорi
у нас все нормально.никто не голодает и не на улице.а будет еще лучше.однушки вон по сто тыс дол стоят уже.
В Варшаве двушки в новострое или трешки вторичка по 200 а в Киеве однушка 100 , супер 🤣🤣🤣
5 1
Миззери 12 апреля в 18:49
Ответ для Sчастливая
тоже такие мысли приходили. Это, кстати, многое бы объяснило.
Ну я просто думаю если бы кто-то из трех сторон хотел прекратить войну или Россия б хотела захватить Украину то объективно она б это сделала
Но не захватывает , и войну никто не прекращает значит выгодно именно то что происходит сейчас , вялая мяморубка
11 3 2
OLVIK13 12 апреля в 19:08
Ответ дляJimson
Население стирают об наждачный круг. Никто уже не пишет про танки, самолеты и прочие вундервафли.

’Мы заставим вас защитить наше имущество и доходы любой ценой, нравится вам это или нет. Когда вы закончитесь, мы просто уедем. Спросить с нас будет уже некому’
Квинтэссенция настоящего.Но интуитивно видя глаза Юлии Комбинаторовны,думаю,не все так просто и будет интересно
Kusalochka 12 апреля в 19:09
Ответ дляМиззери
Можно пожалуйста ссылку на продажу таких ? Хочу продать свои квартиры и купить в Варшаве замок
Да, слушай реально в моем доме продали 1к, но студийка типа 2шки 55м² (кухня-гостинная и спальня) с нормальным но не лакшери ремонтом за 105 тыс. Изначально хотели 115...

Вот дом который мы смотрим, тоже не лухари элит и это после строителей
https://rieltor.ua/flats-sale/view/11183206/?utm_c...
2 1 1
Pole 12 апреля в 19:22
Ответ дляCardiolog
Напоминает.

Но на Парагвай никто не нападал. Он сам объявил войну трём (!) странам.
Я бачу різницю між цими війнами. Мова йшла лише про останнє речення. Яке якнайкраще зображує нашу нинішню ситуацію.
lith_oops 12 апреля в 19:27
Ответ дляsakura branch
у моего друга лимфома Ходжкина, 4 года назад лечился. 3 группу давали и сняли. Теперь он здоров. Оказівается.
Слухайте, це жахливе захворювання, моя знайома померла від нього. ((( То його й на фронт виходить можна. ((((
1 1
lith_oops 12 апреля в 19:29
Ответ дляTakamaka
Це не вони несповна розуму, це ми виявилися сліпими та глухими. Вони провернули все, охрестивши чорне білим та навпаки, все трималося на чистому популізмі та брехні. Пишу «ми», громадяни, бо не хочу нікого образити попри все, що вислухала від виборців цієї влади.
Я погоджуюсь з вами. Я дійсно передивилась свої погляди на політику після початку війни. Я визнаю, що мої судження та погляди були незрілими. (((( На жаль, життя - дуже жорстокий вчитель. (((
lith_oops 12 апреля в 19:30
Ответ дляРеверанс
Після законопроекту Безуглої про право розстрілу без суду командирами,вона як людина для мене померла.+ ванергейт + наскоки на Залужного,який відмовився їй показувати плани наступу.
Боже, я навіть не знала, що вона таке верзе.
Мабуть, дівчата правду кажуть, і вона є просто клоуном, як ото Жиріновський. Тільки той розумів що робить, а вона, здається, просто недоумкувата.
1 1
Оксинья 12 апреля в 19:43
Ответ дляsakura branch
у моего друга лимфома Ходжкина, 4 года назад лечился. 3 группу давали и сняли. Теперь он здоров. Оказівается.
У меня сосед с прогрессирующим расстройством личности (там шаг за горизонт сделан давно). Первый раз мать на ВЛК не пустили и просто при наличии всех документов и объективной внешней оценки человека с тяжёлым психрасстройством, признали ограниченно годным. Она подняла скандал, отправили на перекомиссию, заставили лечь в спец.отделение в психбольнице (там отдельная история про отношение врачей, жуткие условия и так далее) через месяц отправили документы куда-то на Киев на подтверждение и вот уже два месяца ждут ответ, а у него после этого всего регресс жутчайший, засыпают его теперь тоннами таблеток, чтоб погасить агрессию
5 1
Takamaka 12 апреля в 19:58
Ответ дляAnastasiia-9046
Наші скоріше за все домовилися, щоб українцям халяви не було. Згадайте, що Лєщенко казав у січні:українців треба повернути в Україну. І у Зеленського були у промові натяки на те, що біженці зрадники
Так, лєщєнко кілька місяців тому закликав захід припинити допомогу українським біженцям, щоб вони повернулися додому. А у 2017 році маніпулював питанням безвізу, закликаючи європейських партнерів розглянути можливість перегляду безвізового режиму з метою тиску на владу як частину методів «батога та пряника», через нібито «атаки на громадянське суспільство» та можливі репресії. Тобто, нехай страждають громадяни заради тиску на владу.
Президент у новорічній промові взагалі запропонував зробити вибір, «біженець ти чи громадянин», сама постановка питання ……..
І всі ці розмови про відлов та депортацію-екстрадицію чоловіків призведуть лише до того, що відвернуться навіть «старі» діаспоряни та емігранти, що давно мають громадянство інших країн.
Ось Вам і відповідь. Коли нас такими заявами «топить» власна влада, то про яке ставлення від інших мова. Хоча, деякі інші держави наразі до нас ставляться краще за власну. На превеликий жаль.
Pole 12 апреля в 19:57
Ответ дляlith_oops
Я дуже хочу думати, що то просто ідіоти у владі, може корисні комусь ідіоти... але, чим далі, тим більше здається, що то все ж таки чийсь план...
Я не вірю в масонів, я не вірю в теорії змови, я за вакцинацію, легалізацію зброї так свободу віри та сексуальної орієнтації. Але зараз той момент, коли я розумію, що може ті, кого ми вважали несповна розуму, не такі вже й дурні.... Хтось керує цим цирком, хтось керує геноцидом українців.... Росіянці просто нас знищують килимово, але є хтось, хто хоче знищити саме молодь, саме розумних і активних... І це жахливо.
В мене з початку війни такі самі думки.
Pole 12 апреля в 20:00
Ответ дляlith_oops
Ну вам вірно написали, якщо в нас залишиться 10% чоловіків, то може й нас будуть пускати. ((( Це звиздець, панове...
Певно, логіка в цьому є- щоб не занадто перенавантажувати світ нашими біженцями((
Takamaka 12 апреля в 20:06
Ответ дляPole
В мене з початку війни такі самі думки.
Мала десь схожі думки ще коли рф почала всерйоз бряцати зброєю біля наших кордонів, але вирішила тоді, що то напевне якісь «рептилоїди» вкрали мій мозок.
3 2
Takamaka 12 апреля в 20:10
Ответ дляPole
Певно, логіка в цьому є- щоб не занадто перенавантажувати світ нашими біженцями((
Та ну скільки там наших біженців, погляньте на міграційні процеси з країн, де населення значно перевищує українське. Та й мова не лише про еміграцію, але й про туристичні та бізнес-подорожі.
felin 12 апреля в 20:15
Ответ дляAllka- skakalka
Извините ,мы дороги делаем ,у нас вчера бордюры красили ( Харьковская обл ,на минуточку ) ,в прошлом году клали асфальт и тротуары ,вместо закупки тех же дронов и снарядов .
Нам никто не обязан ,всё вопросы к нашим казнокрадам ,а не к світу .
Ну ,логично же !
Це різні бюджети і різні гроші...
4 1
Pole 12 апреля в 20:31
Ответ дляFalcon82
Прям як про деяких)
Нема слів.
Pole 12 апреля в 20:35
Ответ дляIrina-5d24
Коза драная. А муж у нее украинец. Что он делает в Англии? Почему воевать не идет? Фу, какой жалкий
В нього ж місія, в самому Лондоні, із самою Фреймут!
5 1
Реверанс 12 апреля в 20:38
Ответ дляsakura branch
у моего друга лимфома Ходжкина, 4 года назад лечился. 3 группу давали и сняли. Теперь он здоров. Оказівается.
Бачите,пан презедент Зеленський це наш Іісус.Одним розчерком пера вилікував і 2 і 3 групу,тепер вони можуть мобілізуватися
3 2
Реверанс 12 апреля в 20:40
Ответ дляAnastasiia-9046
Наші скоріше за все домовилися, щоб українцям халяви не було. Згадайте, що Лєщенко казав у січні:українців треба повернути в Україну. І у Зеленського були у промові натяки на те, що біженці зрадники
Зеленський прямою мовою казав,я вас бандеровцев уже ненавижу.Пошукайте в мережі
2 1
herba fresca 12 апреля в 20:40
Ответ дляlith_oops
Слухайте, це жахливе захворювання, моя знайома померла від нього. ((( То його й на фронт виходить можна. ((((
Ну так почему бы и нет.
Все логично, ведь на фронте долго и не живут.
Большинство возвращается через месяц -два в черном пакете.
5 3
herba fresca 12 апреля в 20:43
Ответ дляFalcon82
Прям як про деяких)
Сволочь она бессовестная.
Возвращалась бы в Украину и на фронт,или санитаркой в госпиталь.
таран 12 апреля в 20:44
Ответ дляsakura branch
у моего друга лимфома Ходжкина, 4 года назад лечился. 3 группу давали и сняли. Теперь он здоров. Оказівается.
У нас те саме тварюки