Помаранчова душа• 11 апреля 2024

Здається, що я сплю і скоро прокинуся

Вітаю!
Зараз буде трохи смішний пост)))
Вже декілька років у мене - перепрошую за деталі - під час походів до туалету, коли відбувається сам процес з´являється відчуття, що я сплю, або в комі, мені все це сниться і я от-от прокинуся. Це майже щоразу, байдуже, вдень чи вночі.
А от останні місяці таке відчуття почало з´являтися ще й коли я вмиваюся, або в душі.
От і думаю, в мене дах їде, чи я справді може сплю)))
Гигиенишвили• 11 апреля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
хм, интересно... А обосранцам поможет? Ну если вместо мочи другие анализы к дереву отнести?
Нет)но всцыкание так проще всего вывести.делать на растущую луну,не на убывающую

Підмітайло• 11 апреля 2024
Схоже на дереалізація чи щось таке. У мене таке було в неврозі. Іноді з´являвся страх чи щось таке, типу: ’А раптом мені це все ввижається і всі мої рідні вже мертві? І одразу ніби все як уві сні стає... Типу нереальне якесь. І раптом я зараз прийду до тями, а навкруги трупи моїх рідних’. Але то не було пов´язано з туалетом. Просто виникало на фоні тривожного розладу.
Манка Я• 11 апреля 2024
Слушайте, у любой странной болезни есть объяснение. Если это не разово, если Вы уже до форума дошли, значит пора решать вопрос всерьез. Топайте к невропатологу, это совершенно не ситуация, когда стоит бояться что он подумает.
У меня не с унитазом связано, но тоже когда прявились беспричинные дереализации, видения и другие еще интереснее симптомы, я думала крыша едет и боялась кому-либо рассказать. А оказалось эпилепсия.
Вы даже не представляете сколько есть еще более странных симптомов и сколько малоизученных дивных болезней.
автор Помаранчова душа • 15 апреля 2024
Ответ дляМанка Я
Вже не витримала, сходила до невропатолога. На енцефалограму записав. Чекаю тепер.