Teonaa• 11 апреля 2024

Не знаю як ви. Я от взагалі нічкої логіки не бачу. Ні в чому. В жлдному рішенні

..рішенні МО.
- ракет не зробили (може і дронів. Принаймні гідних, конкурентоспроможних, назвем це так);
- захід щось бикує («не дамо нічого ні в кредит, ні за гроші. США принаймні);
- кацапи по кількості зараз переважають свою ж к-ть на момент початку (ми - не знаю. Тоже мабуть переважаем себе. Всу я маю на увазі. Але к-сть душ, не техніки-зброї. Принаймні явно не переважаєм кацапів в зброї)

До такої міри роблять ставку на живу силу, що так вчепились в мобілізацію? І це військові уми нашої держави так міркують? Хто щось розуміє?
автор Teonaa • 11 апреля 2024
Ответ дляtanysha777
.....дь
Задача - знищити Україну як незалежну державу - з цього і виходьте
Скільки вже можна переливати з пустого в порожнє
Ну припустимо
Дозвольте трохи уточнюючих питань.
Задача знищити незалежну Україну - чия?

Хто проти?
Хто за?
І що означає тут «знищення»?

автор Teonaa • 11 апреля 2024
Ответ дляmar_mar
Міг чи Ту злетіли за 1000 км від України, чим ви його зібʼєте? В Україні є балістичні чи гіперзвукові ракети?
Опять 25
Ще раз. Я ж написала - с л а в а. Б о г у минуло 2-10 років війни. Якого біса нема тих 1000-2000-5000 км ракет?
Я ж у курсі шо нема. А питання - чого іх нема
Не існує ніякого «нічим», бо «нічим» це не результат, який сам собі десь узявся. А вибір. Вибір що їх досі нема (читати: не зроблено/не куплено/не знайдено)
автор Teonaa • 11 апреля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
.рішенні МО.

Які саме?

Все роблять, чи вам мають доповідати, сквльки саме? Подивіться інтерв‘ю Чмута.

США ще з грудня бикує. Нас зараз підтримкє Європа. Що там у вас змінилось?

То ви зрівнюєте техніку чи кацапів? По кількості війська наші теж себе переважають. По кількості техніки даних по кацапам немає, то що ви тепле з м‘яким зрівнюєте?
Я не порівнюю
Я пишу через кому)
Написала ті моменти, які мали б вказувати що ми в сраці, що за ці роки особливо у ми не зміцніли, а людей кудись-для чогось шукають. Ну знайдуть, припустимо, якщо зможуть. Але що це дасть? В чому план?
автор Teonaa • 12 апреля 2024
Ответ дляYou are Queen
Нет, я намекаю на то, что все что затеяли США, Европа и вся эта сторона, которая причастна к нашему конфликту, чтобы максимально добить Россию, изолировали свои истинные планы от публичности максимально. Поэтому мы пока видим то, что нам позволяют видеть и делаем выводы из увиденного. А на самом деле все обстоит не так.
Но внутренний бунт на болотах тоже, как один из вариантов может быть
Но пока на бунт хотят спровоцировать у нас, это если судить по тому, что мы видим
Ну якщо навіть українці ніякий бунт не влпштовують, ну який кацапний бунт??!!)
You are Queen• 12 апреля 2024
Ответ дляcoch100
Ну из Вьетнама же ушли и афганистан туда же.
Не сравнивайте. Там были совсем другие интересы. Украина одна из стран бывшего советского союза
You are Queen• 12 апреля 2024
Ответ дляСhanelKa
Почитайте чому США програли у В´єтнамі
Знайшли з чим зрівняти!
автор Teonaa • 12 апреля 2024
Ответ дляYou are Queen
Ну посмотрим) Мы все как пешки, ничего не решаем. Вот может только предполагать.
Я знала, что полномасштабная война будет через 7-8 лет. Так оно и получилось. Хотя не верил никто, что Россия решится напасть. И я до последнего надеялась, что ошибаюсь. Но не ошиблась, к сожалению (
Звідки ви знали? Скільки Вам років?
Я взагалі ні про яку війну не підозрювала. В коли чоловік пропонував за кілька днів виїхать , я йому у віска крутила. Мол рускі шо, кончені? Вони мол зроблять вид зо пішли в наступ, і бистро тут поздаються. Даже крим і лонбас мені ні про що таке не говорили. Я казала крим і так був їхній колись, і люди там руські. Ну, так себе визнають. Бо була там, бо бачила. (Моя баба там - годинник «по москві» виставляла, і казала - ага, 6 годин, це по укр значить 5. А на год було 6. Вона в умі лише торимала укр час🤷‍♀️
You are Queen• 12 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Повірте, організувати бунт в Кацапляндіїї набагато простіше, ніж у нас.
Українці не влаштовують, бо нас вже так налякали тими орками, що тепер апелюючи цим страхом, роблять з нами що хочуть.
О! Новини дивились? Від турецького мирного плану вчерашнього вже відхрестились, сказали, що то фейк.
Ну тут я, як завжди, лишилась права. А скільки галасу навколо нього вчора було)))
You are Queen• 12 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Звідки ви знали? Скільки Вам років?
Не важливо скільки мені років. Але ще в 2014 році я змогла проаналізувати ситуацію, операючись на джерела, які вивчала. Зараз вивчаю політичний маркетинг. Тому може комусь і здається, що несу нісенітниці. Але я не ображаюсь. Наше СМІ працює досить непогано. Люди ведуться, тому і думають, що вони праві. Але ж і вам знову ж таки наводжу приклад з вчорашньою турецькою мирною угодою, про яку сьогодні написали, що то фейк. Світ заграв іншими фарбами? Правда?

автор Teonaa • 12 апреля 2024
Ответ дляJuлия1978
Договорняк, хоча це слово дуже не люблять
Це план - договірняк? І того автівки, людей тянуть? Інвалвдів? 20-річних хочуть?
Ноу.
автор Teonaa • 12 апреля 2024
Ответ дляYou are Queen
Мені лічно турецький план був довподоби
автор Teonaa • 12 апреля 2024
Ответ дляYou are Queen
Ні, не заграв. Бо я поганого не бачу в том плані нічого. Що поганого?