Teonaa• 11 апреля 2024
Не знаю як ви. Я от взагалі нічкої логіки не бачу. Ні в чому. В жлдному рішенні
..рішенні МО.
- ракет не зробили (може і дронів. Принаймні гідних, конкурентоспроможних, назвем це так);
- захід щось бикує («не дамо нічого ні в кредит, ні за гроші. США принаймні);
- кацапи по кількості зараз переважають свою ж к-ть на момент початку (ми - не знаю. Тоже мабуть переважаем себе. Всу я маю на увазі. Але к-сть душ, не техніки-зброї. Принаймні явно не переважаєм кацапів в зброї)
До такої міри роблять ставку на живу силу, що так вчепились в мобілізацію? І це військові уми нашої держави так міркують? Хто щось розуміє?
катерина12009• 11 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Хто їм що казав? Массони-заговорщики?
Хто гроші дає той і музику грає. Чи ви з тих рожевих поні які вважають що наші вельмишановні рішення самі приймають? Ну ок
Ответ дляwer-inn
ну так вариантов то больше нет, все живут по принципу или падишах сдохнет или ишак....тянут время...
Просто я вважаю або воюємо (з тими всіми заходами, окей, хай вже. Доманемся на іронт всі, грець з ним), але маючи все «конкурентноспроможне. Щоб воювать. А не вікна бить раз в два роки десь колись), або будь ласка депломати стають до роботи.
Бо наче якоюсь маячнею займаємося - то вікна побили, то чисто від ракет обороняємося, і то ходять чутки що ппо сдулося.
Ответ дляTeonaa
Где вы сегодня дипломатов в Украине найдете?) Он закончились в 90-х)
Ответ длякатерина12009
Погані рішення да, не здивуюся що й самі.
Не думаю що інопланетянам-заговорщикам треба недоторканість поліціі, для прикладу. Якщо пофіг на всіх, то знач на всіх
Написали что на сейчас армия РФ больше на 15%, чем на момент вторжения
По артиллерии к лету будет 1 к 10 не в нашу пользу(((
Шахедов они производят 30 шт в день на сейчас, а к концу году будет до 87
Ракет около 100 в месяц разных видов, при этом у них нескончаемые запасы С300 и кабов
Детали и комплектующие им даёт Китай, Иран и сев Корея
Основное взрывоопасное вещество для ракет и шахедов нитроцеллюлоза они получают через Тайвань
Экономика увы не обвалится, так как экспорт нефти увеличился
К лету они планируют мобилизовать ещё около 400 тыс чел
Я конечно не паникер, но когда читаю вот просто эти сухие факты, то не могу понять как мы можем не то что вернуть, а просто удержать наши границы(((
Ну а в зиму мы войдем без света и возможно без тепла, это уже очевидно
Ответ дляAngelis
Не очевидно, бо на зиму 2024 тоже лякали, і нічо не було такого. І в 2023 тоже. Це я про області «середні» принаймні, не ті, де срака і жопа
Ответ дляAngelis
Але так. Я саме про те - який, твою маму, план.
Ответ дляTeonaa
Если вы не помните, то весной и летом 2023 тец и энергетику так не лупили, да и ПВО было больше, а шахедов меньше
Сейчас у них цель снести всю энергетику до зимы
Ну если дадут ПВО то будет получше
Ответ дляAngelis
Мене дратує таке свавільне ставлення до людей. Як до маріонеток. Як до поштучного безплатного товару в необмеженій к-ті.
Якщо це так, то за який фіг за це битися. Глядиш не всіх кацам знасілує-вб‘є. А може і да. Тут не знаю.
Просто він і так вбиває. Кожен день. Даже без заходу сюди.
Логика в уничтожении патриотической части населения. Мой родственник, которій на передовой уже полтора года, сказал где то месяцев 8 назад, что все это бессмысленно и мы уже давно проиграли. Кто не согласен, прошу с аргументами - что должно (реального) произойти, чтоб мы победили?
я, например, думаю, что пора завязывапть с ’любымы друзями’
Ответ дляTeonaa
Так и есть(( нам оружие надо, побольше
Bransoletka• 11 апреля 2024
Ответ дляAngelis
А Зеленський планує контрнаступ в 25 році
КукухаСлетела• 11 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
А чим він планує наступати дупою?
Ответ дляNata2907
Шо таке любі друзі)?
Якщо ми програли, то що це - держим фейс найвеличнішого, щоб в грязь не вмокнувся? Тю.
Bransoletka• 11 апреля 2024
Ответ дляКукухаСлетела
А чим він планує наступати дупою?
Так, тільки не своєю, а нашою