Мать драконов• 12 апреля 2024

Як швидко завагітніти, народні методи?

Хто що знає, напишіть)
Крошка Енот• 12 апреля 2024
Ви в лікаря були? Обстежилися?

Сито для думок• 12 апреля 2024
секс перед и во время овуляции
Томатико• 12 апреля 2024
Найкращий метод і працює майже завжди, це займатись незахищеним сексом.
Полюю на дрони• 12 апреля 2024
Займатися сексом щодня і по три рази. Якщо зі здоров´ям все ок, то план робочий)))
Докладальниця• 12 апреля 2024
Секс не підходить?
Мамина квіточка• 12 апреля 2024
Ответ дляПолюю на дрони
не, идеально это через день, но это врачебный метод, не народный)))
Мамина квіточка• 12 апреля 2024
Автор, надо чтобы народ был здоров, совместим с другим народом физиологически, и они не забывали заниматься незащищенным сексом.
ЭтаваНиМожетБыть• 12 апреля 2024
Секс, секс і ще раз секс - не думаю, щоб народ щось нове придумав.
Руда ліса• 12 апреля 2024
Пролікуватися пьявками, носити хустку обмотану навколо стегон

Чорнобаївка• 12 апреля 2024
Зустрічала таку інформацію,шо в момент оргазму жінки шийка трошки привідкривається,відповідно і більше сперми потрапляє в матку. Хз. Але типу радять даму вперед пропустити і щоб чоловік зразу за нею кінчав і потім ноги на стінку закинути на 5-10 хв,щоб сперма не витікала. І щодня по три раз точно не треба. Раз в один-два дні
Ваша прЭлесть• 12 апреля 2024
Пити шавлію.завдяки цьому в яєчниках дозріває одночасно багато фолікулів. Фактично той самий принцип підготовки , який використовується при штучному заплідненні. Але і у випадку з гормонами ´, і у випадку фітотерапії це не є безпечним. Будь ´- яке втручання завжди несе з собою певні ризики.
Свій варік• 12 апреля 2024
А зачем Вам так срочно? Сколько не получается уже? Может Богу видно сверху, что не время.
Млинець Мій• 12 апреля 2024
Вишити картину Янголи ( інтернет підкаже)
Обійняти дуб вдвох з чоловіком і якісь там слова промовити,
вербою бити жінку і теж слова казати,
Купити фікус,
позичити перли,
під подушку класти речі.....
Борова матка трава. І ще купа всього!!!!!!!
Я це ВСЕ випробовувала майже 2 роки+ гістероскопія, узд, відстеження овуляції, всі аналізи, спермограма, повний чек-ап організму.
Не знаю, що з цього помогло - та мені й пофіг :)))
Старшому вже 15. Молодший (без випробовування прикмет) з другого циклу, теж вже підліток.
Два фікуси вже огроменні :))
Удачі !
Котомафия• 12 апреля 2024
Я и подруга забеременели, когда постились.
Мы с подругой решили сбросить вес, как раз начался пост, решили поститься, у подруги была непроходимость одной трубы и у мужа ленивые сперматозоиды, врачи на ней поставили крест...у меня уже год не наступала беременность, хотя все было в порядке, в итоге мы с ней родили девочек с разницей в одну неделю
Оябунчик• 12 апреля 2024
Всенародний метод, він же єдиний 😂
По темі , вітаміни є, БАДи жіночі для підвищення фертильності. Купіть і пийте. Добре для здоров´я
Пишущаяся• 12 апреля 2024
Пишіть адрес...приїду вдую...ой покажу
Смешнюча• 12 апреля 2024
Ответ дляМлинець Мій
вербою бити жінку і теж слова казати,
Купити фікус,
позичити перли,
під подушку класти речі.....
Два фікуси вже огроменні :))
Удачі !
Я,8 років лікувалася, паралельно і вишила картину з янголами ’майже ідеальний’, виростила фікус, купалася на озері святої Анни.
Завагітніла, коли змінила 5го лікаря і він призначив мені ОК. Тому вірю в медицину, а не в лікарів.
Ужгород• 12 апреля 2024
Закінчення сексу у місіонерській позі і потім декілька хвилин ще полежати спокійно.
Двоє дітей з першого циклу вийшло так.
Вік був 30+ у обох.