Якою поштою перевезти ліжко?

Знайшла ліжко для дітей, саме таке як мені треба. Але воно десь на Волині, а я - в Києві.
Власники готові його відправити. Яким перевізником краще? Інтайм? Може, хто мав справу з перевезенням меблів і порадить
Варена цибуля 12 апреля в 09:49
Делівері
dulenok 12 апреля в 09:50
найдите машину (фоп или частник) за нал...дешевле любого перевозвика будет
Замороженная селедка 12 апреля в 09:53
не советую почту, действительно лучше взять перевозчика
ПешитеБесАшипок 12 апреля в 09:53
Ответ дляdulenok
найдите машину (фоп или частник) за нал...дешевле любого перевозвика будет
Присоединяюсь. Найдите междугородние грузоперевозки. Мне большой диван с 2 креслами везли Киев - Мукачево кажется за 2-3т. , не помню точнее. Лето 22 года.
Хвильоватиша 12 апреля в 09:56
САТ если у отправителя есть, то там адекватные цены.
Ну, или Деливери
Кастрюлька 12 апреля в 09:58
якщо воно розбирається і по габаритам влізе в бокс від нової пошти - це буде найдешевше, але саме бокс треба, ми так пересилали ліжко з матрацом і ще купа інших речей влізла в той бокс, ціна смішна була для такого об´єму
1 1
Пез Году Неделя 12 апреля в 10:02
Воно вам обійдеться в три ціни
автор Ядвига Юсьлегко 12 апреля в 10:03
Ответ дляКастрюлька
якщо воно розбирається і по габаритам влізе в бокс від нової пошти - це буде найдешевше, але саме бокс треба, ми так пересилали ліжко з матрацом і ще купа інших речей влізла в той бокс, ціна смішна була для такого об´єму
Двоповерхове дитяче ліжко з драбиною. Основи з ламелями, два матраци. 207х97х162
Швидка Настя 12 апреля в 10:03
Спочатку треба взнати ціну на сат міст експрес нова пошта щоб розуміти або знайти авто яка забере ліжко як догруз, але це треба вам додати вантаж на сайт della і можливо знайдеться водій що зможе забрати ліжко ну і ціна, все питання в цьому, зможете вже обирати більш вигідну для вас пропозицію
Шкала Радощів 12 апреля в 10:03
Сат или Интайм. Новая почта буде дороже. Но Интайм дольше идёт на пару дней
Шкала Радощів 12 апреля в 10:05
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Двоповерхове дитяче ліжко з драбиною. Основи з ламелями, два матраци. 207х97х162
Оно разборное ? Если да , будет приемливая цена. Я заказывала кухню 2.5 метра на 2.5 , но разобрана, коробок было много. Доставка стоила 2.5 тыс
ДинамоКит 12 апреля в 10:11
Диван угловой, но из 2х частей, пересылали Деливери. Столешницу 2,75м и фасады из дсп пересылали Сат в прошлом году, доставка обошлась 1500грн, НП предварительно насчитала 6000грн. Это для сравнения.Так что советую просчитать доставку другими транспортными компаниями, но не нп.
автор Ядвига Юсьлегко 12 апреля в 10:12
Ответ дляДинамоКит
Диван угловой, но из 2х частей, пересылали Деливери. Столешницу 2,75м и фасады из дсп пересылали Сат в прошлом году, доставка обошлась 1500грн, НП предварительно насчитала 6000грн. Это для сравнения.Так что советую просчитать доставку другими транспортными компаниями, но не нп.
Ого, яка різниця між ними. Тут теж сат радили, буду дивитися на них
автор Ядвига Юсьлегко 12 апреля в 10:13
Ответ дляШкала Радощів
Оно разборное ? Если да , будет приемливая цена. Я заказывала кухню 2.5 метра на 2.5 , но разобрана, коробок было много. Доставка стоила 2.5 тыс
Розборне, лише основа з ламелями не розбирається
Роздратована шкіра 12 апреля в 10:18
Сама дешевша для перевізок крупногабаритних делівері.
Ждун с Нибиру 12 апреля в 10:21
Люди, хто пише Інтайм? Цієї контори вже 2 роки немає в Україні!!!!
Кастрюлька 12 апреля в 12:36
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Двоповерхове дитяче ліжко з драбиною. Основи з ламелями, два матраци. 207х97х162
подивіться які є бокис на сайті НП, можливо влізе, бо наше було менше, повноцінна однушка, ну і ще - аби відправник зголосився тим займатись, розбирати та пхати в ті бокси...