Изменено 12 апреля в 15:46

МЧ відригнув на мене редискою((

Домовилися зустрітися в парку, проходили поряд з гойдалками. Настрій в мене був грайливий, сіла на гойдалку, думала - просто посиджу. Потім кажу, щоб він розгойдав мене. Він підійшов ззаду, почав розгойдувати і я не знаю, чи від перенапруження, чи просто, тому що так захотів, відригнув на мене запахом редиски. Це ж треба було додуматись, щоб перед побаченням перти редиску! Досі цей запах в носі стоїть, ще жар такой пішов з рота в нього, ледь волосся не обшмалив на маківці. І так якось після цього пішло все на спад, в плані позитивних емоцій протягом усього побачення. Ви б дали другий шанс такому кавалєру?
Зробіть вибір:
вже голосів: 37
Так
Ні
Ми розлучились через таке
Прибираю щодня 12 апреля в 15:46
пукните ему в нос в ответку
Всміхайлик 12 апреля в 15:46
Если б понравился, дала б шанс.Все бывает, вряд ли он специально.
Докладальниця 12 апреля в 15:47
Біжіть якщо ви така ніжна. А то раптом пукне при вас, то взагалі свідомість втратите😂
9 1
автор Ручки-Крючки 12 апреля в 15:47
Ответ дляПрибираю щодня
пукните ему в нос в ответку
Я не така домінаторша (
автор Ручки-Крючки 12 апреля в 15:47
Ответ дляДокладальниця
Біжіть якщо ви така ніжна. А то раптом пукне при вас, то взагалі свідомість втратите😂
Ну якщо це в контексті сімейного життя, то це ще терпимо, а от на побаченні...
Ищу Аленя 12 апреля в 15:50
Ми колись з хлопцем обідали десь в ТЦ і він мені каже зʼїж кусочок моєї колбаски, така смачна. Тільки потім я зрозуміла, це він зробив для того щоб не тільки йому вона згадувалась.
Стратегічний хід так сказать

Та що вже за рука ліцо)))
А хінкалі теж можна їсти тільки разом)))
3 3 1
Гарнюнька 12 апреля в 15:49
Ответ дляРучки-Крючки
Ну якщо це в контексті сімейного життя, то це ще терпимо, а от на побаченні...
що на побаченні? он же не лука наелся. совсем обмельчали тролли. то бабка посмела сесть на соседнюю лавку. то редиска перед свиданием. тухляк(((
автор Ручки-Крючки 12 апреля в 15:50
Ответ дляГарнюнька
що на побаченні? он же не лука наелся. совсем обмельчали тролли. то бабка посмела сесть на соседнюю лавку. то редиска перед свиданием. тухляк(((
А редиска не гірше за цибулю смердить
5 1
Простоваля 12 апреля в 15:50
А если бы рыбой фугу отрыгнул, попросили бы добавки?
Гарнюнька 12 апреля в 15:50
Ответ дляИщу Аленя
Ми колись з хлопцем обідали десь в ТЦ і він мені каже зʼїж кусочок моєї колбаски, така смачна. Тільки потім я зрозуміла, це він зробив для того щоб не тільки йому вона згадувалась.
Стратегічний хід так сказать

Та що вже за рука ліцо)))
А хінкалі теж можна їсти тільки разом)))
чем может згадатись съеденный кусочек колбаски? я просто не в курсе
ПАЦАНКА О 12 апреля в 15:50
Список напишите ему
Колбаса, перец и тд. Строго под запретом
Ищу Аленя 12 апреля в 15:52
Ответ дляГарнюнька
чем может згадатись съеденный кусочек колбаски? я просто не в курсе
Десь так як і пельмені наприклад. Смажені ковбаски згадуються поки перетравлююються
автор Ручки-Крючки 12 апреля в 15:52
Ответ дляПростоваля
А если бы рыбой фугу отрыгнул, попросили бы добавки?
Я б склалася, як ото надувна статуя здувається
Гарнюнька 12 апреля в 15:53
Ответ дляИщу Аленя
Десь так як і пельмені наприклад. Смажені ковбаски згадуються поки перетравлююються
чем згадуються? у вас проблема с пищеварением? я не понимаю значения слова згадуються в контексте колбасы
Радуга-дуга 12 апреля в 15:53
Ответ дляПрибираю щодня
пукните ему в нос в ответку
Во время куни желательно
Ищу Аленя 12 апреля в 15:54
Ответ дляГарнюнька
чем згадуються? у вас проблема с пищеварением? я не понимаю значения слова згадуються в контексте колбасы
Відрижка, як і у всіх людей буває після такої їжі
автор Ручки-Крючки 12 апреля в 15:58
Ответ дляИщу Аленя
Ми колись з хлопцем обідали десь в ТЦ і він мені каже зʼїж кусочок моєї колбаски, така смачна. Тільки потім я зрозуміла, це він зробив для того щоб не тільки йому вона згадувалась.
Стратегічний хід так сказать

Та що вже за рука ліцо)))
А хінкалі теж можна їсти тільки разом)))
Так а ви врешті-решт зробили це чи ні? Чи завершилось це французьким поцілунком?)
Гарнюнька 12 апреля в 15:55
Ответ дляИщу Аленя
Відрижка, як і у всіх людей буває після такої їжі
с чего вы взяли, что после кусочка колбасы у всех отрыжка? у вас серьезные проблемы с пищеварением, если у вас отрыжка от малейшего кусочка чего либо
Ищу Аленя 12 апреля в 15:57
Ответ дляГарнюнька
с чего вы взяли, что после кусочка колбасы у всех отрыжка? у вас серьезные проблемы с пищеварением, если у вас отрыжка от малейшего кусочка чего либо
Ви занадто серйозна)
2 1
Смячиком 12 апреля в 15:59
Могли би не помітити відрижку або разом поржати! Але якщо відвернуло, то не змушуйте себе 😆
Я Вас не боюся 12 апреля в 16:00
Ответ дляГарнюнька
с чего вы взяли, что после кусочка колбасы у всех отрыжка? у вас серьезные проблемы с пищеварением, если у вас отрыжка от малейшего кусочка чего либо
Пха, бывают такие чесночные колбаски, что неделю будете ходить как огнедышащий дракон)) И отрыгивать тут не нужно.
Муркошечка 12 апреля в 16:00
Ответ дляПрибираю щодня
пукните ему в нос в ответку
Лучше рвота или диарея во время ОС или АС.
Ищу Аленя 12 апреля в 16:01
Ответ дляЯ Вас не боюся
Пха, бывают такие чесночные колбаски, что неделю будете ходить как огнедышащий дракон)) И отрыгивать тут не нужно.
Дякую добра людина) ви мене зрозуміли)
Муркошечка 12 апреля в 16:01
Ответ дляИщу Аленя
Відрижка, як і у всіх людей буває після такої їжі
У людей без проблем ЖКТ отрыжки после еды не бывает.
Докладальниця 12 апреля в 16:03
Ответ дляРучки-Крючки
Ну якщо це в контексті сімейного життя, то це ще терпимо, а от на побаченні...
Ну він же не спеціально мабуть. Може й самому незручно
Мудробаба 12 апреля в 16:04
Проголосовала нет чисто из той позиции, пусть найдёт себе нормальную
автор Ручки-Крючки 12 апреля в 16:04
Ответ дляСмячиком
Могли би не помітити відрижку або разом поржати! Але якщо відвернуло, то не змушуйте себе 😆
Я не помітила, ну в тому сенсі, що я не зробила йому зауваження чи взагалі, якось приділила увагу цьому, просто тішилась собі гойдаючись, але на душі вже було якось не по собі
Смячиком 12 апреля в 16:10
Добре, що не блюнув вам на голову!
Рожева юбка 12 апреля в 16:11
Это Вы на качельке ?
автор Ручки-Крючки 12 апреля в 16:13
Ответ дляРожева юбка
Это Вы на качельке ?
Гарнюня?)