Оце фіфа• 12 апреля 2024

Цікаво, у вас так буває?

Уві сні вільно розмовляю мовою, яку в житті не знаю (французька або англійська, наприклад), співаю незнайому пісню або декламую вірш. Як це можна пояснити?
Чумачечая Весна• 12 апреля 2024
Неееее. Интересно

Помилуйте мадам• 12 апреля 2024
А у вас?
Моська-слон• 12 апреля 2024
Тю. Уві сні літають, проходять крізь стіни і навіть керують всесвітом.
А тут якась там мова.
Знаю бакси• 12 апреля 2024
Да бывает, что во сне я довольно свободно говорю на английском. В жизни я так свободно не разговариваю 🫠
заварний look• 12 апреля 2024
Не верю в такое.
автор Оце фіфа • 12 апреля 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Я теж знаю, але не настільки добре, щоб вільно розмовляти. Цікаво як так мозок працює?
Знаю бакси• 12 апреля 2024
Ответ дляОце фіфа
Ну вот так и работает) В любом случае, мозг работает во сне лишь с той информацией, с которой мы когда либо встречались.

автор Оце фіфа • 12 апреля 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Іноді просинаєшся і хочеться записати те, що встигла запам´ятати.
Можу брикнути• 12 апреля 2024
Буває.
А ще кілька разів я уві сні музику відтворювала. А як прокинулась - пам’ятаю тільки факт, а не музику
Викасикрет• 12 апреля 2024
То есть вы спите, но слышите себя и то, что вы именно разговариваете, и при этом определяете, что это именно английский язык?
автор Оце фіфа • 12 апреля 2024
Ответ дляМожу брикнути
Буває.
Так, рідко коли можеш згадати.
автор Оце фіфа • 12 апреля 2024
Ответ дляВикасикрет
Так, вільно спілкуюсь англійською або співаю пісню, яку наяву не знаю.
Викасикрет• 12 апреля 2024
Ответ дляОце фіфа
Звідки ви це знаєте?) Ви стоїте поряд і чуєте?
автор Оце фіфа • 12 апреля 2024
Ответ дляВикасикрет
Я себе бачу уві сні і я чую, що я говорю або співаю.
Я думала, що у це у всіх так...
Викасикрет• 12 апреля 2024
Ответ дляОце фіфа
Я думала, що у це у всіх так...
Ні, це вам просто сниться)
автор Оце фіфа • 12 апреля 2024
Ответ дляВикасикрет
Ні, це вам просто сниться)
Все ясно)
Замріяна• 12 апреля 2024
Ого, цікаво. Ні разу такого в мене не було, хоча сни сняться і доволі яскраві.
Зато я якось везла з якимось дядьком возик повний брюликів уві сні.))) Прям забути цей сон не можу))
А, і ще з парашуту стрибала, повністю, ПОВНІСТЮ відчула як це, тож і стрибати тепер нема потреби.)
автор Оце фіфа • 12 апреля 2024
Ответ дляЗамріяна
Дивно уві сні відчувати і знати те, чого в житті не знаєш. От і я про це.