фрау Гітта• 12 апреля 2024

Як часто ви чистите зуби?

У мене трошки шок , запитала у своїх колег - то ніхто не чистить ввечері .
Дайте відповідь тільки чесно . Ось за останній тиждень - як часто ви чистили зуби
Результат:
вже голосів: 194
99 (51.03%) Зранку і ввечері
72 (37.11%) Один раз на день
17 (8.76%) Інше
6 (3.09%) Не чищу
Джонсонюк• 12 апреля 2024
На ночь обязательно, утром не всегда. Но если утром забыла, то днем чищу

Бабуся Бетман• 12 апреля 2024
Ввечері максимально ретельно - іригатор , електрощітка , ремінералізуючий гель . Вранці мануальна щітка . Після кожної їжі жуйка
Крапипопка• 12 апреля 2024
Ответ дляПоумничка
А как состояние зубов, налёт, запах не появляется?Я если не почищу, чувствую налёт и дыхание не свежее
Состояние зубов нормальное. Запах не чувствуется. Но я ем много яблок , может яблоки чистят.
Любительница• 12 апреля 2024
Треба ідеально чистити перед сном, я взяла собі електрощітку і довольна. Перед сном завжди
Любительница• 12 апреля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Обычно утром и вечером, но иногда такая лень нападает, когда ложишься в кровать и все, так что вечером иногда забиваю. А еще у меня на работе есть щетка и паста и я иногда чищу на работе, если утром проспала и очень спешила или после обеда :)
Якщо ліньки, поставте електро щітку біля ліжка, можна навіть без пасти)) перед сном треба, тоді не буде нальоту і карієсу))
Ганцю в кєдах• 12 апреля 2024
Якщо дома, то після кожного прийому їжі. Якщо не дома, то зранку і ввечері це обов´язковий мінімум
ИзЮмрудная• 12 апреля 2024
Я - засранка ). Працюю вдома, чищу не кожного дня. Але в 41 рік в мене ніколи не було карієсу, і в роті жодної пломби.
ГендиреХтор• 12 апреля 2024
Ответ длязабиякина
Коллега рассказывала, что у неё парень был, который чистил зубы только перед сексом. И то, если она напомнит. Член перед сексом она ему тоже напоминала мыть
Прям как мой муж
ПробілНеПрацює• 12 апреля 2024
Ответ дляИзЮмрудная
як думаєте в чому секрет ваших безкаріозних зубів? якесь особливе харчування? чи що? :)

Мамаша в бигудях• 12 апреля 2024
обычно два раза в день, вечером еще ирригатором пользуюсь.
вАлнуюся сильнА• 12 апреля 2024
3-5 разів на день. Зранку встаю, чищу, поїла, випила кави - почистила зуби. І ввечері також.
Якщо дома, то після обіду можу почистити і коли дама і кудисбь йду теж чищу.
Так і виходить. Обов´язково 3 рази і 1-2 рази протягом дня.
ИзЮмрудная• 12 апреля 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Не знаю ). Навіть не можу сказати, що генетика, бо в мами зуби дуже погані.
Качка в тапцях• 12 апреля 2024
Я чищу після кожного прийому їжі, навіть перекус і зразу чищу і при цьому маю проблеми з яснами ,мій дід не чистив зовсім і помер зі всіма своїми зубами , цілими
Lady in black• 12 апреля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
а який саме ремінералізуючий гель використовуєте?
Обращеница• 12 апреля 2024
Шок!!
Бабуся Бетман• 12 апреля 2024
Ответ дляLady in black
Dr wild або tooth mouse
Поумничка• 12 апреля 2024
Ответ дляКрапипопка
Вполне возможно