Перекус беру завжди• 12 апреля 2024
Тема про хрещення та дивну реакцію невістки.
Я писала, що син та невістка обирали хрещених. І син запропонував бути хрещеним свому молодшому брату, тобто моєму синові. Середній син сказав, що подумає. Я йому сказала, що від такого відмовлятися не можна. І він погодився. Зателефонував старшому брату(моєму сину), щоб підтвердити свою згоду бути хрещеним. І він почув, як син сказав невісткі, що в них тепер є хрещений. Нащо вона сказала невдоволено «Угу, добре.» І старший син це підтвердив, що вона як завжди незадоволена. Середньому синові було не приємно таке чути. Тобто невісткі не подобається вибір свого чоловіка, що він обрав на роль хрещеного свого рідного брата. Як на таке реагувати? Це нормальна поведінка адекватної людини?
Перекус беру завжди
• 12 апреля 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Так, інакше який сенс хрестити дитину?
Мені здається, що вони просто для галочки обрали за хрещеного мого сина.
Шкварочка• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Бачив. Один раз. Коли ми з ним їздили до них. Коли дитині було 2 місяці. Це був перший раз коли ми побачили дитину.
Спасибо, автор, за тему
А то я от скуки спать собралась
А теперь:нет
А то я от скуки спать собралась
А теперь:нет
Намазюкана нішою• 12 апреля 2024
Ответ дляПочтальЁнша
А я Бобула в Сільпо на Оболоні не один раз зустрічала. Вітається)
Хтось тут відписувався в темі про руки Бобула, шо він гарний дядько, стильний, всі діла. Чемний ще.
😁
Бюст Березуцкого• 12 апреля 2024
Кидайте карту ми вам кинемо на ліки і лікаря, бо вже давно пора лікуватися.
Бойова• 12 апреля 2024
Ответ дляБорець за гаманець
А крестной кого взяли?
Старшего помощника младшего конюха… трындец как затянут сериал. У автора явно проблемы с головой
Шкварочка• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Вы и этим уже недовольны?
Дівчина Бобула• 12 апреля 2024
Вот есть здесь такой раздел ’родственники ’. Но ведь практически в любой теме данного раздела можно написать что-то в стиле: а почему вы вмешиваетесь в их жизнь, своей что ли , нету?
Так смысл данного раздела тогда?!
Мейк-ап форева• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Просто интересно, а какой реакции вы ждали от невестки, что будет прыгать и хлопать в ладошки: ура, крестным будет Вася?
Шкварочка• 12 апреля 2024
Ответ длябибизяна
Невістка неадекватна. Не стримуйтеся
Вы странная? 🤔
Нульовий сантиметр• 12 апреля 2024
Блин, я вырастила двух сыновей, наигралась выше крыше в материнство. Внукам уси-пуси и деньжат на игрушки/погремушки будет мой потолок. Невестки будут все бусинки, так как выбрали и оценили моих мальчиков.
Что вы никак не угомонитесь? Пришли на крестины, фоточки сделали, конверт вручили и свободны. Мысли и интонации невестки пусть ее муж читает.
Любовь Калистратовна• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Конечно, для галочки. Запретите сыну быть крестным, поругайтесь с невесткой по телефону, выскажите недовольство старшему сыну. На крестины не едьте, закройтесь и сидите дома в этот день.
Намазюкана нішою• 12 апреля 2024
Ответ дляМейк-ап форева
А як ви дізналися, що його Вася звать?)
Шкварочка• 12 апреля 2024
Ответ дляБойова
Ага
Пока Таня не интересные темы создаёт,я присела на эти
Колгоспниця• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Она просто нормальная. И дала сделать выбор вашему сыну. Даже не смотря на то, что видеть и знать вас всех не хочет. Жду тему «Невестка не прыгнула к нам в объятия и не поклонилась когда мы зашли в квартиру.» Не ждите, что на крестинах она будет сильно рада вас видеть. И это совершенно нормально.
Покорительная• 12 апреля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
А Павлик не покупал на пару с Репяховой?
Не))) Зибров с дочкой и из дизель шоу большой такой, тоже пылесос брал. Блогеры разные, Наде Савченко с сестрой плиту продавала, забыла как зовут медволонтера из мариуполя, в плену была, ей телек продавали))) я серьезно, в Киеве работаю))
бибизяна• 12 апреля 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Невістці. Ви ще й малограмотна
І що? Хіба цінність людини в грамотності?
ПочтальЁнша• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Ну так, але ж він погодився
ПочтальЁнша• 12 апреля 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
😁
Дуже великий
Перекус беру завжди
• 12 апреля 2024
Ответ длябибизяна
Невістка неадекватна. Не стримуйтеся
Ось і я так думаю.
Перекус беру завжди
• 12 апреля 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Залиште собі.
Перекус беру завжди
• 12 апреля 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Ну хоча б не показувала, що незадоволена.
Шкварочка• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Ось і я так думаю.
Объясните мне пожалуйста:что не так?
Она же взяла Вашего сына,а не кого-то другого
ПешитеБесАшипок• 12 апреля 2024
Ця тема доволі скучна, більше 3 сторінок не набере. Давайте вкидуйте вже якісь цікаві деталі, які розворушать суспільство. Вам же це необхідно тут, чи не так?)
Ну, наприклад, що невістка не ті салати в меню обрала, або що не так одягне СВОЮ дитину, як вам хочеться...
Шкварочка• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Если бы она была недововольна,то сына Вашего не взяла бы
ПочтальЁнша• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Чого вона має стримуватися після всього?
ПешитеБесАшипок• 12 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Залиште собі.
І я докину, бо тут професора психіатрії потрібно до пацієнта-свекрухи викликати