Видео от Бутусова ’Мне под 60 и они загребли меня по повестке,Волгоградская обл.Я не хотел,сказали-тюрьма.Обещали в тылу машины ремонтировать буду,а кинули сразу в штурмовки.Ну какой с меня штурмовик?Выжил только я,все пацаны,мне во внуки годятся,лежали разорванные в клочья.Зачем эта война тут?Не идите,пацаны.Тут совсем не так как в телевизоре.Я раньше часто в Украину приезжал,я не понимаю,зачем это все..Жена,дочка,привет..я жив,здоров,надеюсь скоро увидимся.А за путина у нас никто не голосовал,люди боятся мобилизации и ходил слух,что если выберут его,мобилизация еще хуже усилится’
Ответ дляАнгел сошедший с небес
От лихо яке, обдурили янголяток. Поганий хуйло за них натискає пуск, катує людей в випалює села. А вонюши лише лампочки вкручують. Шо ти нам тут втюхати намагаєшся? В це вже свинособаки навіть не вірять, і всі розуміють чому вони тут, і труси, і іграшки кроваві їх радують, і вбивати хохлів їм за щастя, а коли ще за гроші, то взагалі екстаз.
Я не снимаю таких видео.Я дома.Ссылку дала-от БУТУСОВА
Ангел сошедший с небес• 13 апреля 2024
Ответ длязорi
А вы считаете,что люди мечтают приехать в чужую страну и умереть?Можно ж убиться и дома.Им врут,просто тупо врут.Кого насильно,кто на деньги ведется.но всем говорят одно-у нас сильная армия,тебя в окопы нее,ты будешь в тылу
Ведуться на гроші.. не винні вони, їм просто сказали на тобі гроші їдь убивати, ок, ну робота така. Нормальні люди. Нічєго лічного. Просто не працювати ж йти
Ответ дляmarina26
нытьё о том как москалям плохо и они не хотят умирать это пропаганда, любому украинцу насрать на это, своих проблем в стране завались
Вони понабирались кредитів або хочуть обнулити свої заслужені судимості, а ми за це маємо вмирати та позбавлятися власного житла.
В моєму рідному селі на церкві другий банер повісили на якому додають фото загинувших воїнів, а це більше сотні загинувших.
Мене злять такі викиди, кацапу 60 і він дебіл? То що сотня молодих, розумних, роботящих чоловіків загинула від рук убогих нездар? Ні, ворог сильний, навчений і на відміну від нас їх країна на воєнних рейках, а наша пліснява тільки гроші вміє тирити.
І ще додам в минулому році мобілізували родича - дядька під шісдесят, тихого сільського алкоголіка, який Великдень від Різдва не розріняє.
Якщо його візьмуть в полон, ото відео буде, куди тим бурятам. То що наша армія вся така як він?
Так і тут притащили відео якогось старого орка і під ніс його тичуть. Може краще поговоримо про наші проблеми?
Ответ длязорi
Я специально пишу на русском.Может,зайдут русские и увидят правду.А как вы не понимаете,если отвечаете?А буряты разве еще остались?Этот глубинный народ путин первым кинул на убой.
А перед этим специально гАварили на русском, что бы русские зашли? Они и зашли. Спасибо ВАМ
Ответ длязорi
Вот что путька сделал с этим народом?Так одурманить мозги,так врать,искажать факты,втюхивать свою дебильную пропаганду и отправлять людей,простых гражданских на убой в чужую страну за два села и три посадки.
Якщо порівнювати з нами, може краще щоб тебе дурили, зомбували, накачували зброєю, і щоб всі ссалися пукнуть в твій бік. Вибачте)
Ответ дляШеллар
Ваш родич не пхався в чужу країну імперію відновляти, а захищає свою. Різниця кардинально відмінна.
Kidstaff Bot• 13 апреля 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff