Ручки-Крючки• 13 апреля 2024
Суперчистотіл
Порадьте, будь ласка, як їм правильно виводити сухі мозолі ? Згідно з інструкцією там всього 1 крапля потрібна. Хто користувався ?
Ручки-Крючки
• 13 апреля 2024
Ответ дляКокосиха
Мы виводили бородавки- просто капали на бородавки і все. Діючий засіб
Швидко вивели ?
Ручки-Крючки
• 13 апреля 2024
Ответ дляViktoryjaG
Осторожнее с ним, если попадете мимо, будет сильный ожог
Дякую за попередження. Там якраз написано довкола намазати жирним кремом. Сумніваюся,що крем якось захистить.
Файна_зупка• 13 апреля 2024
Фирму диаз найдите, у них норм , ожегов не бойтесь, я даже кремом. Не мазала, все хорошо ушло
Ручки-Крючки
• 13 апреля 2024
Ответ дляФайна_зупка
Дякую, пошукаю.
Кокосиха• 13 апреля 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Швидко вивели ?
Пару років назад, так швидко зійшла, до цього не допомогла дорога мазь, а цей копійчаний засіб так.
Ручки-Крючки
• 13 апреля 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Я капала несколько раз, что бы вывести
Дякую, буду пробувати доки не видалю.
Птица Говоруша• 13 апреля 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Дякую, буду пробувати доки не видалю.
На руке выводила 9 лет назад, но шрамы остались. Но я там заливала бородавку
Ручки-Крючки
• 13 апреля 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Дякую, що поділилися. Міцна штука!