ГендиреХтор• 13 апреля 2024
Колись фарбувала сама нігті гель лаком, все купляла
Зараз дивлюсь сроки баночок по 10р )))
Вже забула послідовність що як фарбувати (
Манікюр, потім обезжирення? База?
Які купляти не дорогі і дев інеті?
Дякую
Манікюр, потім обезжирення? База?
Які купляти не дорогі і дев інеті?
Дякую
Русланка з гілки• 13 апреля 2024
у меня CND не держится. что говорить про недорогие. скалывается на второй день(((
ГендиреХтор
• 13 апреля 2024
Ответ дляРусланка з гілки
В мене баночки pnb то помню добре все було ) як зараз якість не знаю
Русланка з гілки• 13 апреля 2024
Ответ дляГендиреХтор
я заказала себе винилюкс. попробую его
Я_не_аноним_100%• 13 апреля 2024
Я взяла коді на мейкапі (базу, колір і топ). Тижні 2 тримаються добре.
ГендиреХтор
• 13 апреля 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я тиждень назад робили в дівчинки однієї, то вже бачу відросли, ще тиждень максимум і буде не гарно )) тре за цей тиждень купити все ))
Я_канеша_извиняюсь• 13 апреля 2024
Я роблю так: обезжирила, нанесла ультрабонд, базу, гель для нарощування, потім - манікюр, запиляла нігті і знову обезжирюю, ультрабонд, база, гель-лак, топ. Якщо є потреба, знімаю липкий шар, тим же засобом, що й обезжирюю, у мене 3 в 1. Усе тримається 4 тижні.
Я_не_аноним_100%• 13 апреля 2024
Манікюр, зпиляти гладкість, обезжирити, бонд, база, колір, топ, обезжирити. Ніби так
Я тут Живу• 13 апреля 2024
Нанести— не проблема.
А от зняти, не пошкодивши свого нігтя, у мене не виходить.
ГендиреХтор
• 13 апреля 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Нанести— не проблема.
У мене була спеціальна рідина, все було добре
ГендиреХтор
• 13 апреля 2024
Мені ще ось як робила то зміцнювали ще чимось )
Що це таке може бути? )
Печенюшка• 13 апреля 2024
а как вы их снимаете? растворителем или имеете дома аппарат для маникюра и умеете им пользоваться, не пропиливая себе ногти работая левой рукой?
ОйЙой• 13 апреля 2024
Ответ дляГендиреХтор
Що це таке може бути? )
Мені builder gel укріплювали, він є рідкий і густий в баночці, або акриловою пудрою. Але пудра такі товсті нігті робить.
Я сама собі 3 рази нігті робила, з укріпленням, але відпадають на другий тиждень. Читаю тему і розумію що не обезжирювала, може це причина.
ГендиреХтор
• 13 апреля 2024
Ответ дляПеченюшка
Спеціальна жидкість була, тримала деякий час і все сходило само (лак)
Це ви все до чого?
Зараз багато хто робить сам собі вдома манікюр
Що вам не подобається? ))
Це ви все до чого?
Що вам не подобається? ))
ГендиреХтор
• 13 апреля 2024
Ответ дляОйЙой
Так, може бути
Обезжирювання дуже потрібне
Печенюшка• 13 апреля 2024
Ответ дляГендиреХтор
Це ви все до чого?
Що вам не подобається? ))
Це ви все до чого?
Що вам не подобається? ))
с чего вы взяли что мне что то не нравится. спросила для себя. тоже хочу дома сама попробовать, но как покрыть то ясно, а снятие вызывает вопросы. Спасибо за ответ. А что за жидкость еще не подскажите? я так понимаю не обычный ацетон, с другим составом
ГендиреХтор
• 13 апреля 2024
Ответ дляПеченюшка
Ацетон не підійде, це треба спеціальну жидкість, може зараз щось нове вийшло що знімає, я дуже давно купляла
Нічого складного немає взагалі, треба знати послідовність і все ) і купити все що треба
В мене тримались 3 тижні помню
И_В_офигительных_штанах• 13 апреля 2024
Автор, правильний у Вас підхід, треба оновити знання і матеріали.
За цей час випустили багато гелів, акригелів, рідких гелів і полігелів в флаконах з щіточкою і вже кольорових. Так само багато кольорових баз. От бази можна зняти розмочуванням при бажанні і то не всі, а гелі-полігелі тільки спилять можна, вони нерозчинні
Вам можна взяти той же ПНБ в манюніх флаконах 4мл або Токі Токі в 5мл, це дешевше і об´єми для себе одної підходять
Прозору базу все ж треба на підложку, можна обійтися парочкою кольорових баз і топом. Доречі, у Нейл апекс є пробні набори по 5мл, універсальна (класна) база, колір і топ універсальний (теж супер) досить бюджетно.
А у Йо нейлс є однофазні гель-лаки, там треба тільки спирт для знежирення і однофазник, без бази і топу