Мексиканочка• 13 апреля 2024
як ви виглядаєте в 35 років?
супер якщо фотку кинете?
зморшки, брилі вже є?
Конфиденциальность• 13 апреля 2024
Охеренно выгляжу, сегодня в спортзале сфоткалась в худящем зеркале, хоспади, ну богиня😆
Губи до вух• 13 апреля 2024
Мені 44, брилі та зморшки лише зараз зʼявляються, а в 35 я була кралечка, виглядала набагато молодшою за свій вік
Kusalochka• 13 апреля 2024
Ответ дляГуби до вух
Та все так🤪
ЯблокоРаздора• 13 апреля 2024
Мне 47. Где-то год назад лицо начало потихоньку плыть вниз. До этого овал был хороший, чёткий. Лоб пока без морщин и межбровка чуть заметна.
Ms. При теле• 13 апреля 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Це заслуга хорошого догляду чи генетика?
Усатая полосатая• 13 апреля 2024
Автор так давайте начнём с вашего фото . Лицо, фигура. Мы вам обязательно расскажем как вы выглядлите. Ждём ваши фото )
ЯблокоРаздора• 13 апреля 2024
Ответ дляMs. При теле
Думаю, что микс. Генетика конечно играет большую роль, но и уход никто не отменял. Я только недавно стала делать массаж лица, как-то раньше не видела необходимости.
Губи до вух• 13 апреля 2024
Ответ дляKusalochka
Та все так🤪
Ні, це обʼєктивно. Мені зараз майже на 10 років більше і це не субʼєктивна оцінка себе зараз, а обʼєктивне розуміння різниці того яка я була в 35. Я важила 50 кг, чіткий овал обличчя, ніякого натяку на зморшки. В мене було підтягнуте тіло. І це менше ніж через рік після народження другої дитини.
Старіння починається десь у +/-40 років. Особисто на мене ще й війна вплинула, я вагу набрала, а вона ще додає віку. Я за останні 2 роки змінилась
Хитрушка-чекушка• 13 апреля 2024
І 35 вогонь була. На тіндері хлопи абсолютно всі перепитували нашо я більшу цифру у віці поставила.
Потім вийшла знову заміж, в 38 втретє народила, зараз 40- виглядаю на свій вік.
Зі зморшок тільки носогубка присутня.
Правильно_Валерчик• 13 апреля 2024
зморшок немає, брилей немає. після 32-33 обличчя якось «здулося», підшкірний шар жиру суттєво зменшився.
але виглядаю втомлено
Правильно_Валерчик• 13 апреля 2024
чекаємо коли в тему прийдуть ті, в кого ще досі паспорт питають при покупці алкоголю
Правильно_Валерчик• 13 апреля 2024
Ответ дляМиззери
У меня самый расцвет был 33
Потом в 35 я была матерью младенца и беззаботной легкости уде не было
А в 33 классно , эх
о, і в мене розквіт був до народження дитини (до 31 року). ех…
Творю чудеса• 13 апреля 2024
Не айс .
Не їм нормально, бо нема апетиту і гртувати лінь((
В зал відповідно сил нема ходити...
В сім´ї трапилось горе. В країні війна..
Якесь порочне коло(
В зал відповідно сил нема ходити...
Якесь порочне коло(
Непозбувна Бентега• 13 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
От ви смієтесь, а в мене в 40 на касі запитали, чим мого чоловіка шокували 😂. Це у ковід було, касир вже пенсійного віку, а я у масці, вона вирішила, що як на вигляд XS розміру +/- то треба паспорт запитати, раптом якась малолєтка вино потягла 😂. Мені аж соромно стало, ну от, подумала, тепер я ’тіпічна совєтчіца’
Калинові вуста• 13 апреля 2024
Как раз в 35 все началось. Пошла к косметологу и с тех пор постоянно колюсь)
Лялька в колисці• 13 апреля 2024
Где-то в 35 нависли чуть-чуть веки над глазами. Расстраиваюсь, но делать ничего ни с чем не собираюсь. Разве что массаж собственными ручками, но сомневаюсь что это особо повлияет.