росія обстрілює Україну ракетами, які 23 роки тому Київ віддав Москві Журналісти розшукали у державних архівах угоду, яку в 1999 році підписали прем’єр-міністри України та Росії – Валерій Пустовойтенко та Володимир путін. Та знайшли в додатках до угоди перелік серійних номерів крилатих ракет, переданих Кремлю в обмін на погашення газових боргів.В архіві "Схеми" розшукали угоду про передачу стратегічних бомбардувальників Ту-160, Ту-95МС і крилатих ракет, яку уряди України та РФ підписали у 1999-му Передача ракет та іншого озброєння РФ Україною
8 жовтня 1999 року тодішні прем’єр-міністри України Валерій Пустовойтенко та Росії Володимир Путін підписали угоду – на суму 275 мільйонів доларів.
Відповідно до неї Україна передала за газові борги росії вісім бомбардувальників Ту-160, три Ту-95МС і 575 ракет Х-55. Також Україна зобов’язалась передати сотні одиниць обладнання для літаків і ще 24 двигуни різних типів.
Своєю чергою росія, відповідно до угоди, зобов’язалась компенсувати загальну вартість переданого "у рахунок платежів по заборгованості "Нафтогазу України" перед "Газпромом"."Схеми" зазначають, що українській еліті наприкінці 1990-х не вдалося повною мірою скористатися можливостями ядерного роззброєння. А договір про дружбу з росією, де були запевнення у дотриманні територіальної цілісності України і який ліг в основу угоди про передачу крилатих ракет та бомбардувальників, не допоміг громадянам України. Він був порушений у 2014-му, з окупацією Криму росією.
Татьяна_М5• 13 апреля 2024
Ответ дляtanysha777
Розкажіть краще, як агенти кремля закрили ракетні програми після 2019.
Як скрутили клістрони ППО
Як побудували дороги для окупантів
Як розмінували Чонгар
Як відвели за два тижні бригади з-під Києва
Як заблокували ленд-ліз
Як за два-три тижні ставали мільярдерами, крадучи допомогу
Як, як, як.....
Як скрутили клістрони ППО
Як побудували дороги для окупантів
Як розмінували Чонгар
Як заблокували ленд-ліз
Як, як, як.....
Шо за дурні питання? Не на часі.. ви шо, агент Кремля? Матрьошка?
Чашечка кофе• 13 апреля 2024
Ответ дляtanysha777
Як скрутили клістрони ППО
Як побудували дороги для окупантів
Як розмінували Чонгар
Як заблокували ленд-ліз
Як, як, як.....
Як скрутили клістрони ППО
Як побудували дороги для окупантів
Як розмінували Чонгар
Як заблокували ленд-ліз
Як, як, як.....
Нагадати, будь ласка, коли прийнята стратегія оборони України, де було закладено якраз цю ракетну програму
tanysha777• 13 апреля 2024
Ответ дляinna5577
Война с 2014 года, что порох сделал, сколько самолетов, оружия прикупил???
.
tanysha777• 13 апреля 2024
Ответ дляinna5577
На Україні було ембарго - ніхто б навіть патрона не продав
Скільки можна вже ?
Чим би зараз оборонялась Україна, якби не відновлена армія?
Скільки можна вже ?
tanysha777• 13 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
аГа
Ответ дляЧашечка кофе
Але все одно армія для нікого з них не стала стратегічним пріоритетом
Можно спорить о том, что было очень давно. Что раньше - курица или яйцо. Но это ведь новейшая история! Вы не помните что было с нашими силовиками в Крыму, в Одессе, как какой-то поц гиркин залез в глубочайший тыл - Славянск, как Ярош рассказывал о Донецке, когда было два танка, один стрелял, другой ездил. Добровольцы и мобилизованные в тапочках и спортивных штанах, на броники скидывались всем селом или подъездом, горы предателей в руководстве. Как нечем было танки заправлять и коломойский предложил свои услуги троянского коня.
Петя фактически создал армию.
Чашечка кофе• 13 апреля 2024
Ответ длячир
Петя фактически создал армию.
Якщо трішки глибше копнути в цю тему, а не цікавитися цим лише від 24 лютого 2022 року висновки будуть трішки іншими
маринабаранова• 13 апреля 2024
Самое главное, он до сих пор - уважаемый человек и партнёр) Никаких вопросов.
А некоторые, и сейчас в недоумении: а откуда взялись те олигархи, если в 1991 году, всем поровну раздали по 200 новых гривен, пардон - купонов))) И мы все начали жизнь - с чистого листа...
Ответ дляЧашечка кофе
Це вже тут обговорювали не один раз. Немає сенс перепливати з пустого в порожнє, а треба робити висновки на майбутнє. І розуміте, що тільки міцна армія та розвиток ВПК є гарантією для нас
Розуміння вже спізнилось з 2008 (Путін відкрито заявив, що Україну вд атакує і забере. Минули роки, прийшов 2014 - і все нічого не змінило....
Ответ дляAloise D
Могли бы и наклепать.
Если уж ’клятый совок - страна рабов’ могли наклепать, что мешало новой, молодой демократической команде сделать то же самое?
А что мешает вам за три дня сесть в самолет за штурвал и полететь?И молодая и энергичная,все хватаете на лету.
Ответ длячир
На какие шиши ему было это все прикупать, нам хоть копейку дали на подобные траты? При нем границы были открыты и вы ездили по египтам и турциям, а не в метро прятались по ночам.
ну це ви загнули конєчно.3 місце фобс.мульйон бакс від орбана,нові цеха,липецьк до 17р давав дохід.інші активи.по турціям і зараз аж гай шумить.
tanysha777• 13 апреля 2024
Ответ дляinna5577
А хто до того ембарго довів країну?
Той самий покидьок кучма
Ответ дляtanysha777
Як скрутили клістрони ППО
Як побудували дороги для окупантів
Як розмінували Чонгар
Як заблокували ленд-ліз
Як, як, як.....
Як скрутили клістрони ППО
Як побудували дороги для окупантів
Як розмінували Чонгар
Як заблокували ленд-ліз
Як, як, як.....
alenka3108• 13 апреля 2024
Ответ длячир
А порох каким образом сейчас к продаже страны?
А оно його халат висить)
tanysha777• 13 апреля 2024
Ответ длязорi
Ашотакоє
Хотіли кучмою увагу відвернути?
Думаєте, всі забудуть хто призначив зрадників, що Південь здавали і рашистам дорогу відкривали?
Так про це вже і легітимний наш давно розказав
Хотіли кучмою увагу відвернути?
tanysha777• 13 апреля 2024
Ответ дляalenka3108
А оно його халат висить)
Так тема ж якраз з метою розкрутити, як порох брата вбив, а потім з відчаю Крим здав
Ну а бубачкє тепер все розхоьобуй
Ответ дляtanysha777
Ашотакоє
Хотіли кучмою увагу відвернути?
ВАКАНСІЇ липецька рошен .2016 рік знайдіть на яндексі.там зарплати кучеряві і податки путьці отлічні і прапор рф біля фабрики.
alenka3108• 13 апреля 2024
Ответ дляtanysha777
Ну а бубачкє тепер все розхоьобуй
Вбив, я думала з´їв)
tanysha777• 13 апреля 2024
Ответ дляalenka3108
Вбив, я думала з´їв)
Але ж спочатку вбив
Чи вже є нові розслідування, що так живим і з´їв?
tanysha777• 13 апреля 2024
Ответ длязорi
не знаю вбив чи нє.але люди кажуть ,що банкротив цукрові заводи і рейдерські захвати
О, це вже свіжа ботва для стада
А то подоляк все тухляком годує