зорi• 13 апреля 2024

Кучма віддав рф 575 ракет, разом з 11 важкими бомбардувальниками.

https://suspilne.media/543559-rosia-obstrilue-ukra... росія обстрілює Україну ракетами, які 23 роки тому Київ віддав Москві Журналісти розшукали у державних архівах угоду, яку в 1999 році підписали прем’єр-міністри України та Росії – Валерій Пустовойтенко та Володимир путін. Та знайшли в додатках до угоди перелік серійних номерів крилатих ракет, переданих Кремлю в обмін на погашення газових боргів.В архіві "Схеми" розшукали угоду про передачу стратегічних бомбардувальників Ту-160, Ту-95МС і крилатих ракет, яку уряди України та РФ підписали у 1999-му Передача ракет та іншого озброєння РФ Україною
8 жовтня 1999 року тодішні прем’єр-міністри України Валерій Пустовойтенко та Росії Володимир Путін підписали угоду – на суму 275 мільйонів доларів.

Відповідно до неї Україна передала за газові борги росії вісім бомбардувальників Ту-160, три Ту-95МС і 575 ракет Х-55. Також Україна зобов’язалась передати сотні одиниць обладнання для літаків і ще 24 двигуни різних типів.

Своєю чергою росія, відповідно до угоди, зобов’язалась компенсувати загальну вартість переданого "у рахунок платежів по заборгованості "Нафтогазу України" перед "Газпромом"."Схеми" зазначають, що українській еліті наприкінці 1990-х не вдалося повною мірою скористатися можливостями ядерного роззброєння. А договір про дружбу з росією, де були запевнення у дотриманні територіальної цілісності України і який ліг в основу угоди про передачу крилатих ракет та бомбардувальників, не допоміг громадянам України. Він був порушений у 2014-му, з окупацією Криму росією.
Peres Lal• 13 апреля 2024
По вашей статье выходит, что не отдал, а продал за списание части долга за газ.

Fighter05• 13 апреля 2024
Смысл сейчас уже это все муссолить
Надо думать как быть с теперишними слугами, а мы все в прошлое
Татьяна_М5• 13 апреля 2024
Ответ дляPeres Lal
Так и было.
автор зорi • 13 апреля 2024
Ответ дляFighter05
Смысл сейчас уже это все муссолить
А слуги ядерку нарисуют или ракет наштампуют с авиацией.это ж не конфетки склепать.
Fighter05• 13 апреля 2024
Ответ длязорi
Ну а что изменит обмусоливание событий 30летеей давности? Вас сегодняшние проблемы не интересуют?
Чашечка кофе• 13 апреля 2024
Це вже тут обговорювали не один раз. Немає сенс перепливати з пустого в порожнє, а треба робити висновки на майбутнє. І розуміте, що тільки міцна армія та розвиток ВПК є гарантією для нас
kissaniya• 13 апреля 2024
Здрасьте приехали. Сто раз уже обмусолили эту тему. Ещё в начале войны.
Peres Lal• 13 апреля 2024
Судя по тому, что за времена правления Ющенка, Януковича, Порошенка и Зеленского к Кучме не возникло вопросов или претензий, не видят состава преступления. Вот Леонидыч и чилит в Монако.
kh0110• 13 апреля 2024
Ответ длязорi
Не, они по ИИчкам и барабанам спецы)

Aloise D• 13 апреля 2024
Ответ длязорi
Могли бы и наклепать.
Если уж ’клятый совок - страна рабов’ могли наклепать, что мешало новой, молодой демократической команде сделать то же самое?
diamond_shop• 13 апреля 2024
Ответ дляFighter05
Смысл сейчас уже это все муссолить
те саме хотіла спитати, чого зараз волосся рвати на дупі, бомбардувальники теж порізали, ядерку віддали, бо повірили Штатам, то що зараз? сісти та плакати?
diamond_shop• 13 апреля 2024
Ответ дляkissaniya
так автор - новий троль з рашки, вона не в курсі, що тут обмусолювали на початку війни, подивіться на реєстрацію
inna5577• 13 апреля 2024
Ответ дляFighter05
Смысл сейчас уже это все муссолить
Потому что нмчего нового: и зе, и порох продают сейчас страну так же , как и кучма
чир• 13 апреля 2024
Ответ дляdiamond_shop
Пора думать что будет дальше, своей головой, если те штаты повернулись к нам голой задницей, которую наверно уже все видят.
inna5577• 13 апреля 2024
Ответ дляPeres Lal
Даже за убийство гонгадзе , доказанное убийство, не притянули
чир• 13 апреля 2024
Ответ дляinna5577
А порох каким образом сейчас к продаже страны?
lus_so• 13 апреля 2024
І? Це якось вибачає ті тисячі ракет, що кацапьо в нас вистрілило? Хорош вже ’співати сумних пісень’.
inna5577• 13 апреля 2024
Ответ длячир
Война с 2014 года, что порох сделал, сколько самолетов, оружия прикупил???
Чашечка кофе• 13 апреля 2024
Ответ длячир
Бо він займався тим чим і до нього займалися

nenatasha• 13 апреля 2024
Ответ дляinna5577
так і Зеленський нічого з 2019-го по 2022-й не купив, чи в цей період вже не було війни?
allaM4321• 13 апреля 2024
и шо теперь? после боя кулаками не машут
чир• 13 апреля 2024
Ответ дляinna5577
На какие шиши ему было это все прикупать, нам хоть копейку дали на подобные траты? При нем границы были открыты и вы ездили по египтам и турциям, а не в метро прятались по ночам.
Татьяна_М5• 13 апреля 2024
Самолёты отдали за долги, ядерку из-за отсутствия денег на ее содержание. Статус ядерной державы обменяли на филькину грамоту, опять же, потому что все равно не было денег ни содержать, ни производить. Но виновата Америка.
Татьяна_М5• 13 апреля 2024
Ответ длячир
А кто должен был дать деньги суверенному государству на обеспечение собственной безопастности?
чир• 13 апреля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Чем, конкретно? Куча уголовных дел и никаких доказательств? Сдулся ’Я ваш приговор!’?
Чашечка кофе• 13 апреля 2024
Ответ длячир
Але все одно армія для нікого з них не стала стратегічним пріоритетом
чир• 13 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Сейчас дают же, вернее давали.
inna5577• 13 апреля 2024
Ответ длячир
Отлично, зе и по- суперпрезиденты, кучма тоже, поэтому вы теперь так счастливо и живете, так нмчего и не поняв
tanysha777• 13 апреля 2024
Розкажіть краще, як агенти кремля закрили ракетні програми після 2019.
Як скрутили клістрони ППО
Як побудували дороги для окупантів
Як розмінували Чонгар
Як відвели за два тижні бригади з-під Києва
Як заблокували ленд-ліз
Як за два-три тижні ставали мільярдерами, крадучи допомогу
Як, як, як.....
Татьяна_М5• 13 апреля 2024
Ответ длячир
Сейчас дают же, вернее давали.
Без комментариев