Зліпок ступні• 13 апреля 2024

Стали жутко бесить идиоты, пристающие на улице

Стала кофе попить,и тут придурок,со своими знакомствами..почему мужчины считают,что имеют право лезть в глаза?
Tammy21• 13 апреля 2024
Ответ дляКрем для арбуза
хехе. вас не это должно беспокоить, тут, скорее, проблема в отсутствии успокоительного)) вот и беситесь
Що чоловік робить на жіночому форумі?

Бавовна• 13 апреля 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Утром с курсов шла,и тут оно,или можно меня куда то пригласить🤯..забембало....
Ходите другой дорогой.
Бавовна• 13 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Порада потрібна?) Не реагуйте, взагалі, чи використовуйте якусь типову відмазку -- заміжня, п´ятеро дітей по лавкам і т.ін. Якщо людина адекватна та ви у безпеці, то можете правду говорити -- не зацікавлена зараз у знайомствах.
+1 Теж кажу, що заміжня і в мене дитина.
Якось так і живу• 13 апреля 2024
Ответ дляTammy21
У мене погано з сприйняттям расистів, шовіністів, гомофобів та брехунів. З розумінням все ок. Відповідь конкретна, не риторична.
Не стройте из себя то чем не являетесь .
Істеріомама• 13 апреля 2024
А вот я не пристаю, я обычно девулям только кыс кысаю сзади вслед
Tammy21• 13 апреля 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Ви цей комент написали про себе. Тобто про власне сприйняття світу, де не бути расистом та гомофобом то якийсь левел ап. Сумно(
УжеВотДа• 13 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Якої? Ромської? Машина ваша?
Ок, ромы. Если для вас это принципиально. Суть не меняется
Якось так і живу• 13 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Нет, исключительно про вас судя по вашим постам с набором букв
Tammy21• 13 апреля 2024
Ответ дляБавовна
Так, це найбільш безпечний варіант щоб зменшити верогідність не хамства та переслідування.

МЕСТО_Встречи• 13 апреля 2024
Ответ дляБавовна
Не спрашивают почему кольцо не носите?
Бавовна• 13 апреля 2024
Ответ дляІстеріомама
И шо? Дают сразу?)
Бавовна• 13 апреля 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Не спрашивают почему кольцо не носите?
Не спрашивают.
Tammy21• 13 апреля 2024
Ответ дляУжеВотДа
Змінюється. Ви ж не хохлушка, а українка. Тобто, ви можете самі себе так назвати, а ось якщо інші національності, то це вже не ок.
Де ви живете, що саме ромські діти постійно, своїми протиправними діями вас тригерить?
Tammy21• 13 апреля 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Сорі, не знаю на яку хвору мозоль наступила, але це явно не моя проблема. Чао.
УжеВотДа• 13 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
ПАЦАНКА О• 13 апреля 2024
Так а губки подкачанные?
Янгол в камуфляжі• 13 апреля 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Где вы ходите, что к вам все лезут?
Може вздовж траси прогулюється з кавою?
База_птеродактилей• 13 апреля 2024
Ответ дляTammy21
о господи, є таке слово ´цигани´, не чули?
маю знайомих циган і вони так себе називають, а не ´роми´
Tammy21• 13 апреля 2024
Ответ дляУжеВотДа
Удалено администрацией...
Тобто, ви називаєте дітей ’циганчатами’, живете там де вас бісить, а я расістка? Логіка не те щоб була, але зараз остаточно покинула чат)

МЕСТО_Встречи• 13 апреля 2024
Меня они всегда бесили, отвечала что замужем и носила кольцо. Но я реально была замужем, хоть и на расстоянии с мужем даже после расставания) Стараюсь одной не гулять, дома в основном сижу. Завидую тем к кому никто не подходит,хотя думала раньше что ко всем подходят
Tammy21• 13 апреля 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ви себе теж можете хохлушкою називати, це не дає право іншим так до вас звертатися.
Забула що?• 13 апреля 2024
Ответ дляTammy21
ой давайте робити вигляд , що цигани чесні і порядні люди, яки нічого не крадуть і не варять наркоту
ПАЦАНКА О• 13 апреля 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Удалено администрацией...
Tammy21• 13 апреля 2024
Ответ дляЗабула що?
Ні, будемо робити вигляд, що білі, православні українці цього не роблять ніколи.
База_птеродактилей• 13 апреля 2024
Ответ дляTammy21
цигани це літературне нормальне слово, до чого тут ’хохлушка’
Ламборджини• 13 апреля 2024
А Вас так бесит,что аж тему создали ну спросил он и что? Откуда ему знать,что у Вас проблемы восприятия людей
Tammy21• 13 апреля 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
’Нєгритята’ теж ’нормальне літературне слово’? Хохлушка теж, впевнена, на болотах -- норм. літературне.
Якось так і живу• 13 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Так вы ее вытолкали из чата
База_птеродактилей• 13 апреля 2024
Ответ дляTammy21
ок, я хохлушка з болот, саме так
ПАЦАНКА О• 13 апреля 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
ок, я хохлушка з болот, саме так
Ого - нажаловались, все с вами ясно