Сколько_мне_лет?• 13 апреля 2024

Чи обов´язковий крем?

У мене ніби від кремів завжди будь-яких закупорюється шкіра, а потім прищі. У Ів роше жирні надто прищі. Іноді , буває, достатньо вмитися з пінкою або взагалі без нічого в норм. І часто прищі вилазять через харчування. Але чому так, чим більше на себе наносиш,тим більше ніби шкіра дає вугрів?
Тихомандражная• 14 апреля 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Який саме
Есть много брендов натуральной косметики, есть целые подборки, смотрите по кошельке. Weleda, madara, dr hauschka, sante

автор Сколько_мне_лет? • 14 апреля 2024
Ответ дляТихомандражная
Веледа слышала, остальные нет