Сколько_мне_лет?• 13 апреля 2024
Чи обов´язковий крем?
У мене ніби від кремів завжди будь-яких закупорюється шкіра, а потім прищі. У Ів роше жирні надто прищі. Іноді , буває, достатньо вмитися з пінкою або взагалі без нічого в норм. І часто прищі вилазять через харчування. Але чому так, чим більше на себе наносиш,тим більше ніби шкіра дає вугрів?
Просериарила молодость• 13 апреля 2024
У меня тоже так ,попробуйте крем от нидли ,крем гель,чистый состав + легкое увлажнитель )
Пустощі-веселощі• 13 апреля 2024
От каких именно ’любых’ кремов у вас прыщи?
Какие хорошие марки были?
Котики-муркотики• 13 апреля 2024
Косметологи радять вмиватися обов´язково вмивачкою, тому що вода не очищає добре шкіру. Крем зволожує і живить клітини шкіри, тому він потрібен також. Виберіть крем з легкою текстурою. Мені останній раз нівея сподобався, він набагато менш жирний від вікового лореаль, але в мене бюджет обмежений.
Панна Кота• 13 апреля 2024
Я до переїзду у теплий клімат не користувалася кремами. Лише биоревитализация була раз на півроку
Самохвалова• 13 апреля 2024
Просто ви пробували креми, які не підходять для вашої шкіри. Це ж явно було не легеньке щось без олій та з ніацінамідом, правда?)
Самохвалова• 13 апреля 2024
А ще кількість прищів чудово зменшує хороше вмивання і кислоти. Але після цього без додаткового зволоження шкіра стане стягнутою і зневодненою скоріш за все
Тихомандражная• 13 апреля 2024
Крема дешёвые покупаете с нефтепродуктами, купите натуральный состав или гелевый
Тихомандражная• 13 апреля 2024
Ответ дляУгги в горошек
Купіть нормальний крем , а не дрантя.
Що таке дрантя?
Сколько_мне_лет?
• 13 апреля 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Какие хорошие марки были?
Ів роше, есті лаудер,клінік..не згадаю всі одразу
Сколько_мне_лет?
• 13 апреля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Спробуйте інший тип продукту. Сироватку, чи масло, флюїд.
А сироватка ж під крем?чи можна і просто?
Сколько_мне_лет?
• 13 апреля 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Ого,мені рівня навпаки дуже жирний, закупорював теж все
Сколько_мне_лет?
• 13 апреля 2024
Ответ дляСамохвалова
В мене чутлива шкіра(не жирна, мабуть, комбінована. Думаю,може без нього можна обійтись?
Прибираю щодня• 13 апреля 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Під флюїд або бальзам. Вона не вважається соло-продуктом. Флюїд є легким варіантом крему. Бальзам або масла це кому як підійде , а враховуючи прищі, боюся їх радити. Хоча, все індивідуально.
Прибираю щодня• 13 апреля 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ой, я Вам відповіла вище. Переплутала комент//
Пустощі-веселощі• 13 апреля 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
по сути все масс-маркет, если речь о качестве
Сколько_мне_лет?
• 13 апреля 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Есті лаудер чудовий був. І це точно не масмаркет,як і клінік
фан L.O.S.T.• 14 апреля 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ив Роше уходовая так себе. Клиник недавно тоже брала - обсыпало. От Эсте правда только сыворотку пробовала, не могу сказать как крем. Смотрите лёгкие аптечные крема и эмульсии. Могу советовать Авене и Ля рош (но именно light версии нужно брать). Еще Азуленовый крем от Кристина посмотрите. У мужа проблемная кожа и этот крем не провоцирует высыпания, наоборот увлажняет и меньше сыпать стало.
Пустощі-веселощі• 14 апреля 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Эсти и клиник по сути масс-маркет, то что эсти считается люксом, никак не влияет на его качество
Ужасный у них уход
Пустышки с непонятной текстурой
Я уже поняла, что вам не с чем сравнивать
Ужасный у них уход
Пустышки с непонятной текстурой
Сколько_мне_лет?
• 14 апреля 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ив Роше да,понятно что не люкс,но есть и хорошие продукты там. Аптечны не хочу,ля Рош для жирной кожи,мне все иссушит, на них плохие отзывы,на авен тоже.
Сколько_мне_лет?
• 14 апреля 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Ужасный у них уход
Пустышки с непонятной текстурой
Ужасный у них уход
Пустышки с непонятной текстурой
Ну в мене ось тонік пайот,то чудовий. Умивачка кларанс ну таке,хороша,але густовата. Ів роше і болгарська роза,розумію,що це майже завжди пустишка. Але ж всі твердять,що треба крем. Чи обов´язковий той крем?особливо літом? Есті лаудер я б ще раз спробувала,але дуже дорого наразі
Сколько_мне_лет?
• 14 апреля 2024
Ответ дляУгги в горошек
Купіть нормальний крем , а не дрантя.
Ок,яка фірма?
Сколько_мне_лет?
• 14 апреля 2024
Ответ дляТихомандражная
Який саме
Пустощі-веселощі• 14 апреля 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Летом обязательно нужно какое-то средство с спф
Сколько_мне_лет?
• 14 апреля 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Не слыхали про типы кожи и подбор ухода по типу?
Намагаюсь підбирати. Питання чи обов´язково весь цей 10-кроковий догляд?
Сколько_мне_лет?
• 14 апреля 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Санскрін типу. Так його і зимою радять наносити. Це має бути окремий крем,не зволожуючий?
Пустощі-веселощі• 14 апреля 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Не обязательно, может быть дневной крем с спф
Сколько_мне_лет?
• 14 апреля 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Спасибо. Значит,все подбирать себе дальше стараться..