Фима Собак• 13 апреля 2024
Дуже хочеться сигарету (ніколи не палила) -чого не вистачає організму?
Перед критичними днями мені дууууууууже хочеться закурити. От прямо аж слина виділяється, як хочеться того смаку нікотину.
При тому що я ніколи не палила і не вмію того робити (у молодості може з десяток сигарет спробувала але на тому і все).
Отже думаю що організму чогось не вистачає - чого саме, може їжу якусь, але хочеться саме смаку міцних сигарет.
Фима Собак
• 13 апреля 2024
Ответ дляГоловний кошак
Сигару покурите, если сможете
Та я і не вмію... Не ну розумію що дурне діло не хитре, але моде є більш корисний для організму варіант?
КартаБезКомиссий• 13 апреля 2024
Ответ дляГоловний кошак
Сигару покурите, если сможете
Капітан блек
Поринає що більше дивитись не зможе 😁
Головний кошак• 13 апреля 2024
Ответ дляФима Собак
Пластырь антикурительный
На циголках• 13 апреля 2024
Ответ дляГоловний кошак
Пластырь антикурительный
До сраки.... Ну хіба що рот заклеїти
Фима Собак
• 13 апреля 2024
Ответ дляНа циголках
До сраки.... Ну хіба що рот заклеїти
Так я ж не палю в принципі, в мене не то що звички немає, я і не вмію того робити. Просто відчуваю що організм потребує чогось що я відчуваю запахом в сигаретах. Тож треба це знайти в нормальних продуктах.
Платье Длинное бальное• 13 апреля 2024
Ответ дляФима Собак
В ПМС росте рівень нервовості, а нікотин піднімає рівень дофаміну - дає заспокоєння і задоволення. Як курець, який велику кількість разів намагався кинути паління, але раз і назавжди поки жодним методом не вийшло - так от, я вам не рекомендую випалювати ту цигарку.
Зняти нервовість і отримати задоволення поки не присіли на нікотин, допоможе вам Магне+В6, тепле какао з молоком, чорний шоколад, бо коли присярете на нікотин - цей список перестане працювати)).
Фима Собак
• 13 апреля 2024
В мене немає нервовості, в мене і ПМС немає, ні змін настрою, ні дратівливості нічого такого. Оце тільки ця дивна тяга до смаку сигарети. Не ло процесу паління чи диму, а саме до смаку.
Інет каже вітамінна Е (токоферола) може не вистачати, пле цікаво послухати може ще таке в когось є.
Безпорадна Кроко• 13 апреля 2024
Автор, у мене теж є таке, буває так захочеться цигарку, що дійсно ледь стримуюсь, дивлюсь на людину, що палить і відчуваю як той дим мене наповнює, в той момент зі сторони певно хтось подумає що ідіотка😆.
Фима Собак
• 13 апреля 2024
Да уж і нас усіх таке нудне спокійне життя зараз, що от саме пригод і бракує, ага ..
Фима Собак
• 13 апреля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ооо, точно як в мене...
Платье Длинное бальное• 13 апреля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Приїзджайте з автором до мене, я на вас обдимлю безкоштовно
Фима Собак
• 13 апреля 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Я переживаю що ви нас поганому навчете :))))
Доречі а які сигарети з самим насиченим смаком?
Платье Длинное бальное• 13 апреля 2024
Ответ дляФима Собак
10ка самі міцні і насичені. Я палю 1, самі слабенькі.
Є цигарки з різними смаками, колись любила ментолові More і дамські сигарели з присмаком кави, вишні.
Головний кошак• 14 апреля 2024
Ответ дляНа циголках
До сраки.... Ну хіба що рот заклеїти
Вы уверены, что или срака или рот? По моему, их в другие места клеят.....
Обращеница• 15 апреля 2024
Ответ дляФима Собак
Так попийте аевіт ) перевірте теорію ))
Ще знаю, що корисно та полегшує стан за пару днів до початку місячних їсти вершкове масло. Доречі, в ньому багато віт Е
СкрипяСердцем• 15 мая 2024
никогда не курила и при этом выкурила десяток сигарет, автор, что у вас с логикой?)))
Фима Собак
• 15 мая 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Ну можете спробувати навести цитату де я б казала що ВИКУРИЛА десяток сигарет. Я птсала що пробувала, але не вмію того робити, тож викурити їх не вийшло.
КАПСЛОЧНИЦА• 25 мая 2024
Проверьте железо, ферритин. При анемии часто тянет на странные продукты. Я например ела мел и глину килограммами.