ОливьЕЖечка• 14 апреля 2024
Хто пече хліб на заквасці? Зайдіть
Вчора пекла, вийшов супер класний. А сьогодні він трохи прилип до рушника під час холодної ферментації. Це я мало помирала рушник рисовою мукою? Він гарно піднявся, все, але засильно приклеївся, коли відєднувала від рушника, він впав ( зменшився в розмірі). Що я зробила не так? Я новачок в цьому ділі
ОливьЕЖечка
• 14 апреля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
В fb есть группа Домашний заквасочный хлеб, там вам и полскажут
Ого, дякую
Там-тарарам• 14 апреля 2024
Здравствуйте, я пеку, но не специалист ещё. Очень много факторов. Посмотрите в группе
Там можно задавать вопросы, фото добавьте и все разберут
ОливьЕЖечка
• 14 апреля 2024
Ответ дляТам-тарарам
Дякую