Панчохи і сукня. Допоможіть

Ніколи не носила сукні) востаннє, мабуть, в початковій школі. Зараз чомусь хочеться вдягти сукну і обов´язково з панчохами і поясом для них)
Але не знаю, які сукні так носяться. Хто розуміється, допоможіть порадою, будь ласка. Тип фігури - груша. Зайвої ваги я не бачу)
Я тертий жук 14 апреля в 20:39
Покажіть сукню і панчохи
Пік Антна 14 апреля в 20:39
тогда уже и без трусов - гулять так гулять...
автор сама себе прекрасная 14 апреля в 20:40
Ответ дляЯ тертий жук
Покажіть сукню і панчохи
Немає сукні, я ж хочу купити а не знаю яку. Панчохи звичайні, без силікону
автор сама себе прекрасная 14 апреля в 20:41
Ответ дляПік Антна
тогда уже и без трусов - гулять так гулять...
Сорі, мені некомфортно без білизни на вулицю ходити)
Я тертий жук 14 апреля в 20:41
Ответ длясама себе прекрасная
Немає сукні, я ж хочу купити а не знаю яку. Панчохи звичайні, без силікону
Коротку?
euhunter 14 апреля в 20:43
Пояс та мереживо панчох мають фактуру. Тому ваша сукня не повинна облягати щільно лінії посадки білизни та має бути з досить цупкої тканини.
Ще під сукню краще вдягнути комбіне - це така спідня сукенька з трохи коригуючим ефектом. Вона згладжує лінії білизни та не дає тканині сукні чіплятися у зморшки на талії та стегнах.
Це закладна інформація щодо панчох ;)
Козачка 14 апреля в 20:45
Безлім на все 14 апреля в 20:56
Навіщо пояс? Я ще років 10 назад носила панчохи з силіконом. Сукня під такі панчохи будь-яка буде нормально. Головне,щоб панчохи не видно було. Про них повинні знати тільки ви:))
Жертва интернета 14 апреля в 20:58
Ответ длясама себе прекрасная
Сорі, мені некомфортно без білизни на вулицю ходити)
Автор, плаття в мене є на любий смак)але теж захотілось панчохи- купила. Тільки на силіконі і з широкими ажурними вставками. Саме такі чогось захотіла. Тепер думаю, куди в них?)
Платье Длинное бальное 14 апреля в 21:05
Ответ дляБезлім на все
Навіщо пояс? Я ще років 10 назад носила панчохи з силіконом. Сукня під такі панчохи будь-яка буде нормально. Головне,щоб панчохи не видно було. Про них повинні знати тільки ви:))
С поясом намного удобнее. А с силиконом ещё и жарче, и их частенько поправлять надо
автор сама себе прекрасная 14 апреля в 21:07
Ответ дляЖертва интернета
Автор, плаття в мене є на любий смак)але теж захотілось панчохи- купила. Тільки на силіконі і з широкими ажурними вставками. Саме такі чогось захотіла. Тепер думаю, куди в них?)
Та я не знаю куда) от мені просто хочеться так вдягтись, я не знаю чому. Силіконові панчохи теж купила, але якось мені незручно в них. А от з поясом класно, ще й так красиво))) прям сама собі подобаюсь
автор сама себе прекрасная 14 апреля в 21:07
Ответ дляЯ тертий жук
Коротку?
Ні. Міді хотілось би
Жертва интернета 14 апреля в 21:09
Ответ длясама себе прекрасная
Та я не знаю куда) от мені просто хочеться так вдягтись, я не знаю чому. Силіконові панчохи теж купила, але якось мені незручно в них. А от з поясом класно, ще й так красиво))) прям сама собі подобаюсь
Головне, щоб було комфортно вам
Мені силіконові норм.
А куди, думаю знайдеться привід
автор сама себе прекрасная 14 апреля в 21:09
Ответ дляeuhunter
Пояс та мереживо панчох мають фактуру. Тому ваша сукня не повинна облягати щільно лінії посадки білизни та має бути з досить цупкої тканини.
Ще під сукню краще вдягнути комбіне - це така спідня сукенька з трохи коригуючим ефектом. Вона згладжує лінії білизни та не дає тканині сукні чіплятися у зморшки на талії та стегнах.
Це закладна інформація щодо панчох ;)
Ну я от думаю, якого фасону це має бути. Гуглю, але нагуглюється або просто білизна, або сексі костюми для ігрищ)
euhunter 14 апреля в 21:49
Ответ длясама себе прекрасная
Ну я от думаю, якого фасону це має бути. Гуглю, але нагуглюється або просто білизна, або сексі костюми для ігрищ)
Думаємо логічно. Фасон має підкреслювати вашу жіночну фігуру, це в ідеалі Х-сілуєт: відрізне чи розширене від таліі без облягання стегон та сідниць. Можливо навіть на розмір більше за ваш звичайний, це коригується паском на талії.
Фото лише приклад фасону! Що зверху, барва та довжина на ваш смак, це лише приклад вдалої посадки під панчохи.
автор сама себе прекрасная 14 апреля в 22:16
Ответ дляeuhunter
Думаємо логічно. Фасон має підкреслювати вашу жіночну фігуру, це в ідеалі Х-сілуєт: відрізне чи розширене від таліі без облягання стегон та сідниць. Можливо навіть на розмір більше за ваш звичайний, це коригується паском на талії.
Фото лише приклад фасону! Що зверху, барва та довжина на ваш смак, це лише приклад вдалої посадки під панчохи.
Дякую вам дуже! Буду щось таке шукати)