Якби вас запросили на день народження, в чому ви б пішли?

День народження на наступних вихідних, ресторанчик в заміському комплексі. Іменинниці 35 років, запрошені тільки жінки (30-45 років). Іменинниця запрошуючи каже "вдягай сукню, підбори і чекаю". В мене немає ні сукні, ні підборів і щось купувати для дня народження не дуже хочеться. Невже реально більшість ходить на такі заходи в сукнях?
От уявіть що вас на завтра запрошують на день народження такого формату, що ви одягнете?
Результат:
вже голосів: 106
52 (49.06%) Пішла б в сукні
28 (26.42%) Пішла б в брюках
16 (15.09%) Пішла б в джинсах
10 (9.43%) Інше
Ластовиння 14 апреля в 16:26
Оделась бы насколько могла празднично. Именинница огласила дресс-код. Можно было бы приложить чуть-чуть усилий.
автор Може ще третю? 14 апреля в 16:28
Ответ дляЛастовиння
Оделась бы насколько могла празднично. Именинница огласила дресс-код. Можно было бы приложить чуть-чуть усилий.
’чуть-чуть усилий’ це витратити 3000+ грн на одяг\взуття, яке я використаю 1 раз?
13 5
Міряю від одиниці 14 апреля в 16:28
У меня даже нет ни одного платья в шкафу
2 5 7
dulenok 14 апреля в 16:28
зависит от того, что у вас есть и чем это можно дополнить, исходя из дресс-кода
Великий сатирик 14 апреля в 16:28
Як це немає сукні?! Підбори я б теж не взувала, мені незручно,але ж сукні?! Півроку літо, в мене більш 25 сукень і мені дуже мало цього. Хоча б спідниці гарні є? Щоб з нарядним топом вдягнуть
3 9 5
Аннуитет 14 апреля в 16:28
Підберіть з того,що є.
ПампушОК 14 апреля в 16:29
Ответ дляМоже ще третю?
’чуть-чуть усилий’ це витратити 3000+ грн на одяг\взуття, яке я використаю 1 раз?
Автор, одягайте що хочете. Ви доросла жінка, хто вам має право казати що вдягати.
2 13
автор Може ще третю? 14 апреля в 16:29
Ответ дляМіряю від одиниці
У меня даже нет ни одного платья в шкафу
От і у мене, і підбори не ношу, тому що і так 175 см зріст, плюс практично завжди на авто і незручно буде натискати педалі
7 4
Міряю від одиниці 14 апреля в 16:29
Ответ дляЛастовиння
Оделась бы насколько могла празднично. Именинница огласила дресс-код. Можно было бы приложить чуть-чуть усилий.
Вот не понимаю этого прикола. Неужели люди не понимают, что они напрягают своими требованиями. Я на свадьбу подруги заманалась искать фиолетовое платье, блин.

Решили с мужем, что на праздник после венчания всем скажем, чтобы все пришли в полосатом. Пусть ищут
2 19 4
Балаболка 14 апреля в 16:30
на фоне остальных вы будете странно смотреться в спортивном костюме и кроссовках, например.
но если есть какой-то подходящий наряд, а не платье и туфли на каблуках, то почему нет?
1 8
Аннуитет 14 апреля в 16:30
Ответ дляВеликий сатирик
Як це немає сукні?! Підбори я б теж не взувала, мені незручно,але ж сукні?! Півроку літо, в мене більш 25 сукень і мені дуже мало цього. Хоча б спідниці гарні є? Щоб з нарядним топом вдягнуть
Бууває нема ні суконь ні спідниць.
3 10
dulenok 14 апреля в 16:30
Ответ дляМіряю від одиниці
Вот не понимаю этого прикола. Неужели люди не понимают, что они напрягают своими требованиями. Я на свадьбу подруги заманалась искать фиолетовое платье, блин.

Решили с мужем, что на праздник после венчания всем скажем, чтобы все пришли в полосатом. Пусть ищут
Marmu 14 апреля в 16:30
Ответ дляМоже ще третю?
От і у мене, і підбори не ношу, тому що і так 175 см зріст, плюс практично завжди на авто і незручно буде натискати педалі
Ідіть у тому, що зручно) може щось є таке більш вичурне - його і вдягайте. я на Новий рік корпоратив одягла штани голубі палаццо довжелезні і шовкову оранжеву сорочку і ядрьоні аксесуари - так мені керівник (британець) сказав, що я як королева сиджу))))
4 8
Великий сатирик 14 апреля в 16:31
Ответ дляАннуитет
Бууває нема ні суконь ні спідниць.
Це не жінка тоді))))
dulenok 14 апреля в 16:31
Ответ дляМоже ще третю?
От і у мене, і підбори не ношу, тому що і так 175 см зріст, плюс практично завжди на авто і незручно буде натискати педалі
Брюки, блуза ( топ+ пиджак) и ваша обувь
Міряю від одиниці 14 апреля в 16:31
Ответ дляВеликий сатирик
Це не жінка тоді))))
Пойду скажу мужу, что он по ходу гей
Великий сатирик 14 апреля в 16:32
Ответ дляМіряю від одиниці
Пойду скажу мужу, что он по ходу гей
В доброї половини жінок чоловіки дійсно латентні геї
7 18
Міряю від одиниці 14 апреля в 16:33
Ответ дляВеликий сатирик
В доброї половини жінок чоловіки дійсно латентні геї
А женщины все бишки
Бабуся мороз 14 апреля в 16:34
Не представляю чтоб у женщины не было платья и шпилек. Но я своих подруг рада видеть и в кроссовках, но день рождение все таки повод выгулять свои лучшие наряды.
12 6
Танго утрьох 14 апреля в 16:35
В мене нема ні спідниць ні суконь ні підборів. І я може б і хотіла щось носити з цього, але не можу підібрати фасон, все на мені виглядає якось непривабливо, незграбно, некрасиво. Я якась ніби старушенція виглядаю в тих платтях та спідницях.
1 4
Великий сатирик 14 апреля в 16:35
Ответ дляМіряю від одиниці
А женщины все бишки
Ні)хоча перший сексуальний контакт у всіх дійсно із жінкою)
Ластовиння 14 апреля в 16:37
Ответ дляМіряю від одиниці
Вот не понимаю этого прикола. Неужели люди не понимают, что они напрягают своими требованиями. Я на свадьбу подруги заманалась искать фиолетовое платье, блин.

Решили с мужем, что на праздник после венчания всем скажем, чтобы все пришли в полосатом. Пусть ищут
Так это же прикольно. Тем более, 35-40 - это не такой нереальный возраст чтоб было тяжело на себя что-то найти.

Костюм влияет на атмосферу, оно тоже создает настроение.
4 3
Великий сатирик 14 апреля в 16:38
Ответ дляТанго утрьох
В мене нема ні спідниць ні суконь ні підборів. І я може б і хотіла щось носити з цього, але не можу підібрати фасон, все на мені виглядає якось непривабливо, незграбно, некрасиво. Я якась ніби старушенція виглядаю в тих платтях та спідницях.
Сукні пасують взагалі всім жінкам) тільки треба знати свій типаж і обирати ’свої’ фасон,тканину, кольори,принти.
А з фигурою у вас все ок?
мегамоСГ 14 апреля в 16:38
Холодно буде, майте на увазі. І вдягайте те, що хочете
Танго утрьох 14 апреля в 16:38
Ответ дляВеликий сатирик
Сукні пасують взагалі всім жінкам) тільки треба знати свій типаж і обирати ’свої’ фасон,тканину, кольори,принти.
А з фигурою у вас все ок?
Не ок 😞😿
Міряю від одиниці 14 апреля в 16:41
Ответ дляЛастовиння
Так это же прикольно. Тем более, 35-40 - это не такой нереальный возраст чтоб было тяжело на себя что-то найти.

Костюм влияет на атмосферу, оно тоже создает настроение.
Так. По ходу приглашу я вас на венчание. Пойдёте с моей подругой искать полосатое платье
dulenok 14 апреля в 16:42
Ответ дляМіряю від одиниці
Так. По ходу приглашу я вас на венчание. Пойдёте с моей подругой искать полосатое платье
В зелено- розовую полосочку
Байрактара 14 апреля в 16:42
Ответ дляМоже ще третю?
От і у мене, і підбори не ношу, тому що і так 175 см зріст, плюс практично завжди на авто і незручно буде натискати педалі
Невже проблема покласти кроси чи кеди до багажнику?

Немає різниці хто і що одягне. Бо кожен опирається на свій гардероб, любов до шопінгу і фінансові можливості. Якщо чогось із цього немає, то потрібно щось вирішувати, шукати компроміс. Особисто я люблю спідниці. Короткі чи міді з розрізом. Але можу одягти джинси і якусь кофтинку, наприглад зі спущеними плечима і прикраси. І це також буде жіночно і святково.
Свезло так свезло 14 апреля в 16:42
Каблук, да, но не платье. Хоть убейте, но я лучше откажусь, но только не платье. Ну не люблю я их
3 3
Ластовиння 14 апреля в 16:42
Ответ дляМіряю від одиниці
Так. По ходу приглашу я вас на венчание. Пойдёте с моей подругой искать полосатое платье
Шелковая или белая блузка и юбка в полоску.