14 апреля в 20:52

Якщо дитина інвалід з народження…

Чи звільняють батька дитини від військового зобов’язання?
Усатая полосатая 14 апреля в 20:53
Якщо їй ще немає 18 років.
Кучерявочка 14 апреля в 20:53
Так, в моєї начальниці так, там дитина не інвалід, а хвора мала операціії, відпускають навіть на відпочинок батька
Большой секретик 14 апреля в 20:54
Що ви хочете дитині зробить?..Бо за 2 роки війни вже б знали
Ксерокопия ночи 14 апреля в 20:55
Девочки, может узнавал уже кто-то?
Если ребенку оформляли инвалидность в 22 году, после начала полномасштабного вторжения русни, нужно идти на перекомиссию?
Или это касается только мужчин призывного возраста?
Наша взяла 14 апреля в 20:55
Ответ дляБольшой секретик
Що ви хочете дитині зробить?..Бо за 2 роки війни вже б знали
Вибачте, ви довго думали, щоб таке написати? Дитина могла нещодавно народитися.
Большой секретик 14 апреля в 20:58
Ответ дляНаша взяла
Вибачте, ви довго думали, щоб таке написати? Дитина могла нещодавно народитися.
Вибачте, яке запитання такий і коментарій...Є чітко закон, в якому все прописано
Наша взяла 14 апреля в 20:58
Ответ дляБольшой секретик
Вибачте, яке запитання такий і коментарій...Є чітко закон, в якому все прописано
Запитання як раз нормальне
Тирамісу на терасі 14 апреля в 20:59
Ответ дляНаша взяла
Запитання як раз нормальне
К ребенку это не относится.
Примарочка 14 апреля в 20:59
Ответ дляКсерокопия ночи
Девочки, может узнавал уже кто-то?
Если ребенку оформляли инвалидность в 22 году, после начала полномасштабного вторжения русни, нужно идти на перекомиссию?
Или это касается только мужчин призывного возраста?
Дітей не стосується.
автор Сусідка знизу 14 апреля в 21:14
Ответ дляУсатая полосатая
Якщо їй ще немає 18 років.
Немає.
Дитині рік
автор Сусідка знизу 14 апреля в 21:14
Ответ дляКучерявочка
Так, в моєї начальниці так, там дитина не інвалід, а хвора мала операціії, відпускають навіть на відпочинок батька
Ща кордон?
автор Сусідка знизу 14 апреля в 21:16
Ответ дляБольшой секретик
Що ви хочете дитині зробить?..Бо за 2 роки війни вже б знали
Дитина родички. Проблема серйозна. Дають інвалідність.
І у мене промайнула думка, а чи не може ця причина звільнити батька дитини від війни.
Просто цікавлюсь. Не для себе.
автор Сусідка знизу 14 апреля в 21:17
Ответ дляКсерокопия ночи
Девочки, может узнавал уже кто-то?
Если ребенку оформляли инвалидность в 22 году, после начала полномасштабного вторжения русни, нужно идти на перекомиссию?
Или это касается только мужчин призывного возраста?
Дитині не потрібно
Кучерявочка 14 апреля в 21:22
Ответ дляСусідка знизу
Ща кордон?
Так
Отжигающая 14 апреля в 21:22
Ответ дляСусідка знизу
Дитина родички. Проблема серйозна. Дають інвалідність.
І у мене промайнула думка, а чи не може ця причина звільнити батька дитини від війни.
Просто цікавлюсь. Не для себе.
У родственников ребенок инвалид. Его не трогают и свободно ездят на отдых заграницу.
Курочка 14 апреля в 21:27
Ответ дляКсерокопия ночи
Девочки, может узнавал уже кто-то?
Если ребенку оформляли инвалидность в 22 году, после начала полномасштабного вторжения русни, нужно идти на перекомиссию?
Или это касается только мужчин призывного возраста?
Не нужно, с чего вы это взяли?
Большой секретик 14 апреля в 22:59
Ответ дляСусідка знизу
Дитина родички. Проблема серйозна. Дають інвалідність.
І у мене промайнула думка, а чи не може ця причина звільнити батька дитини від війни.
Просто цікавлюсь. Не для себе.
Зрозуміло. Хай всі дітки будуть здорові 🙏