Пацелуйнитуда• Изменено вчера в 08:53
Ну что, кто еще верит в договоренности с путиным?
Что еще вам нужно, чтобы понять, что он всегда обманет?
Только за последние несколько дней, про обмен пленными, про удары по Киеву (по домам, к тому же).
И есть же такие еще, кто считает, что нужно отдать Донбасс, и дальше он не пойдет, а закончит войну, так как обещает.
Борисфенка• вчера в 14:13
Ответ длясказочное_Бали
ну як покажіть свій патріотизм тут...сьогодні знайшли мертвою дитину 12 років, 10 людей вважаються зниклими, так я розбирають завали...
приїзжайте сюди з вашою дитиною і тоді розкажете з ким і як домовлятися, якщо клепки не маєте тверезо мислити.
Якби я і моя дитина загинула в тих завалах, це б поправило мою клепку і домовленості пішли б швидше?
сказочное_Бали• вчера в 14:13
Ответ дляБорисфенка
Ок, звонить Зеля хуйлу прямо сьогодні, домовляються про перемир´я по лінії фронту, наприклад, завтра знову летять балістичні ракети. Щодня дзвонити Зеля мусить? Толку?
Удалено администрацией...
Ужгород• вчера в 14:14
Ответ дляБорисфенка
Вже як звонить,то про мир домовляються,а не про перемир’я різного штибу.
Борисфенка• вчера в 14:14
Ответ длясказочное_Бали
Удалено администрацией...
Якщо Зеля подзвонить хуйлу, перестануть гинути люди????
Ви наче не мале дитя?
сказочное_Бали• вчера в 14:14
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Я не очень верю, что 5 погибших, если сложился весь подъезд с 9 по 1 этаж
Думаю, не договаривают нам
ще пошуки йдуть...попередньо...безвісті зникші 10....
Я матуся, мені можно• вчера в 14:14
❗️Росіяни знищили у Києві офіс оборонної компанії Skyeton.
Про це повідомили у соцмережах компанії. У Skyeton зазначили, що очікували ризику ударів, тому заздалегідь релокували виробничі потужності в різні регіони України та за кордон.
Унаслідок атаки загиблих немає.
сказочное_Бали• вчера в 14:15
Ответ дляЗалетна Я тут
пукін трубку не бере. казав щоб зеля їхав до нього на ковьор))
хай їде....щось пожуність, не потужність зовсім...
Залетна Я тут• вчера в 14:15
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Думаю, не договаривают нам
писали что 20 пропавших и 5 погибших
Борисфенка• вчера в 14:15
Ответ дляУжгород
Хтось проти миру? Звонить, Хуйло обіцяє мир, якщо віддадуть йому Україну по Дніпру чи й по Збручу, далі що?
Я матуся, мені можно• вчера в 14:16
Ответ дляЗалетна Я тут
писали что 20 пропавших и 5 погибших
Это не значит, что пропавшие были дома
сказочное_Бали• вчера в 14:16
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Залетна Я тут• вчера в 14:17
Ответ длясказочное_Бали
Удалено администрацией...
оце правда.
сидить у безпеці і має право щось вякать нам.
Борисфенка• вчера в 14:17
Ответ длясказочное_Бали
Удалено администрацией...
сказочное_Бали• вчера в 14:17
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Это не значит, что пропавшие были дома
дай Бог....щоб саме так і було...
сказочное_Бали• вчера в 14:18
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Залетна Я тут• вчера в 14:19
Ответ длясказочное_Бали
так он бздит.
это же не на концерт за большие бабки.
а могут и на подвал отправить. страшнааа
это же не на концерт за большие бабки.
Залетна Я тут• вчера в 14:20
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Это не значит, что пропавшие были дома
мало времени прошло.
оф.заяв еще не читала.
пусть все найдутся живыми!
оф.заяв еще не читала.
пусть все найдутся живыми!
Ужгород• вчера в 14:20
Ответ дляЗалетна Я тут
То хай їде на коврик,якщо це допоможе.Але ж він не зацікавлений в закінченні війни,вірніше спонсори і партнери не зацікавлені,а він лише виконує їх волю.
Борисфенка• вчера в 14:20
Ответ длясказочное_Бали
Удалено администрацией...
❗️ Абсолютний антирекорд зріс: 1560 дронів запустила рф за 24 години — один із наймасовіших ударів за весь час війни.
Мій приїзд на Оболонь чи дзвінок Зелі хуйлу щось змінить? Як саме?
Распутница• вчера в 14:21
Ответ дляБорисфенка
Ні, давайте прямо сьогодні домовлятися!!!!
Деталізуєте процес?
Звичайно. Пункт #1, найголовніший, Ви повертаєтеся додому, на милу батьківщину. Місцем проживання вам оберемо Херсон або Краматорськ. Враховуючи те, що ви взяли своїм псевдонімом давньогрецьку назву Дніпра, нехай буде саме Херсон.
Залетна Я тут• вчера в 14:21
Ответ длясказочное_Бали
Удалено администрацией...
люто плюсую
я тоже возмущена таким активным участием с далекой и спокойной Нимеччины.
Борисфенка• вчера в 14:22
Ответ дляРаспутница
І що? хуйло просльозиться від цього факту і запанує мир?
Залетна Я тут• вчера в 14:22
Ответ дляУжгород
саме так.
Ужгород• вчера в 14:22
Ответ дляБорисфенка
Підождіть з якщо. Зєля ще навіть не дзвонив,ви забігаєте далеко наперед.
сказочное_Бали• вчера в 14:23
Ответ дляЗалетна Я тут
люто плюсую
ага, її дитина це святе, а чужі діти хай гинуть, бо сенс домовлятися...це гірше русні
Залетна Я тут• вчера в 14:23
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Борисфенка• вчера в 14:23
Ответ дляУжгород
Що там бігти - позвонити три хвилини діла. Ну подзвонить сьогодні, Хуйло скаже - ок, я теж хочу миру, якщо Україна вся потрапляє в окупацію. Далі?
Ужгород• вчера в 14:24
Ответ дляБорисфенка
Не лізьте поперед батька в пекло,ніхто нікому ще не дзвонив.
Распутница• вчера в 14:24
Ответ длясказочное_Бали
ага, круче только когда при этом ещё когда 5 дней подряд и света нет и никто не едет с ДТЕК чинить...и при этом собираешься и идешь на работу каждый день в минус 20, а потом тут читаешь бредни, за победу посидим и так...
Я действительно хотела бы, чтобы кто это пишет зиму так сидели.
Незламність має бути потужна,
Потужність має бути незламна!
Тримаємося непохитно та непохильно!
Європа та весь світ у захваті від нашої мужності
Потужність має бути незламна!
Тримаємося непохитно та непохильно!