Юристи по земельному питанню є? Поможіть розібратись!

Треба термінова порада.
Ситуація така: мешкаю в приватному секторі. Сусід повадився ставити машину під мій двір, навпроти мого паркану. Ми не сварилися, увійшли в положення, мовляв, ну що такого як раз-два постоїть машина. Тепер вона стоїть на постійній основі під нашим двором (бо його хвіртка майже на межі ділянок і йому так зручніше), хоча в нього є своя чимала ділянка навпроти його паркану і навіть ворота.

Днями він нас поставив перед фактом, що планує залити цю ділянку аж на два метри вбік під наше дерево бетоном . Навіть посміявся з того, що я сказала, що планую посадити там кущ (в себе під двором, не в нього). Як ми зрозуміли, він вподобав це місце собі під стоянку.

Чи правомірні його дії? Чи є територія від паркану до дороги власністю того, чий це двір? В будь якому селі, передмісті, ділянка від паркану до дороги в приватному секторі належала тому, чий це двір чи якось по закону інакше? Хто в темі, роз´ясніть, будь ласка!

Ніколи ще не бачила, щоб сусід командував під чужим двором і навʼязував своє. Чим вони тоді кращі за орків, посягаючи на чужу ділянку?
За межу за парканом з іншими сусідами вони вже пересварилися, засадили там кущами і не спілкуються. А ми через свою доброту тепер почуваємося повними довбнями. Посади свиню за стіл, як то мовиться..
Фиктивная 15 апреля в 14:57
В мене він би не ставив. Ніколи
автор В курсі діла 15 апреля в 14:58
Ответ дляФиктивная
В мене він би не ставив. Ніколи
Поділіться, чим зарадити. Ніколи не сварилася з сусідами, а тут, вочевидь, доведеться, бо вже накипіло(
Мне без сахара 15 апреля в 14:59
Права ни вы ни он не имеете на все, что за пределами ваших кадастровых участков.
Это чисто человеческие отношения. Посадите на границе ваших придворовых участков ряд кустов,чтоб отгородиться от него.
автор В курсі діла 15 апреля в 15:00
Ответ дляМне без сахара
Права ни вы ни он не имеете на все, что за пределами ваших кадастровых участков.
Это чисто человеческие отношения. Посадите на границе ваших придворовых участков ряд кустов,чтоб отгородиться от него.
Дякую. Але ж прибираємо, косимо траву і збираємо сміття там ми. Отже, ми і відповідаємо за неї.
Мне без сахара 15 апреля в 15:00
Ответ дляВ курсі діла
Дякую. Але ж прибираємо, косимо траву і збираємо сміття там ми. Отже, ми і відповідаємо за неї.
Безусловно.
автор В курсі діла 15 апреля в 15:01
Ответ дляМне без сахара
Безусловно.
Якщо звернутися до депутата, він чимось може зарадити чи сенсу немає?
Ласую колобками 15 апреля в 15:01
Тут все просто
по перше у вас є документи на вашу земельну ділянку -дивитесь де ваші межі і чи попадає туди цей участок.
друге- сусід може заливати бетоном тільки те, що належить йому на праві власності, відповідно у нього є документи на його земельну ділянку.
Він приходить заливать-ви кажете це ваша земля, покажіть документи.
Документів нема-йди нах.
Викликайте поліцію.
А найкраще граблями по спині і сказати шо поб´єте скло в тому авто (і так як відео нема, то й свідків того не буде.)
Тут ситуація-наглий на наглого, так шо не мямліть.
БоВжеВільна 15 апреля в 15:02
Співчуваю.не покажете зуби-на голову вилізе.Скажіть що ви плануєте цю ділянку плюс 2 метри вбік його паркану засадити чорнобривцями.А коли скаже а якого хріна під моїм парканом саджати? Скажете так ото ж ...
Мошей ницца 15 апреля в 15:04
Ответ дляВ курсі діла
Якщо звернутися до депутата, він чимось може зарадити чи сенсу немає?
Ні, депутат вам не допоможе.
У нас є перелік ефективних способів захисту. Подати негаторний позов про усунення перешкод ви не можете, якщо тільки його авто не перешкоджає вашому виїзду з двору.
А от посадити кущі ідея хороша
автор В курсі діла 15 апреля в 15:04
Ответ дляЛасую колобками
Тут все просто
по перше у вас є документи на вашу земельну ділянку -дивитесь де ваші межі і чи попадає туди цей участок.
друге- сусід може заливати бетоном тільки те, що належить йому на праві власності, відповідно у нього є документи на його земельну ділянку.
Він приходить заливать-ви кажете це ваша земля, покажіть документи.
Документів нема-йди нах.
Викликайте поліцію.
А найкраще граблями по спині і сказати шо поб´єте скло в тому авто (і так як відео нема, то й свідків того не буде.)
Тут ситуація-наглий на наглого, так шо не мямліть.
Дякую) мені б майстер-клас з такого не завадило б пройти, бо скандалити треба вміти так, щоб доходило з першого разу і назавжди. А так сіли на голову. Це не єдиний прецедент з ними, але крапля, що переповнила чашу терпіння.
автор В курсі діла 15 апреля в 15:06
Ответ дляБоВжеВільна
Співчуваю.не покажете зуби-на голову вилізе.Скажіть що ви плануєте цю ділянку плюс 2 метри вбік його паркану засадити чорнобривцями.А коли скаже а якого хріна під моїм парканом саджати? Скажете так ото ж ...
Я теж про подібне думала) як йому можна, то і нам тоді можна все.
СирОжино пирОжино 15 апреля в 15:09
Ответ дляВ курсі діла
Я теж про подібне думала) як йому можна, то і нам тоді можна все.
Наглость у человека не знает границ. Сделайте забор из покрышек, чтоб не заезжал. Или клумбы из этих же покрышек с цветами.
автор В курсі діла 15 апреля в 15:10
Ответ дляМошей ницца
Ні, депутат вам не допоможе.
У нас є перелік ефективних способів захисту. Подати негаторний позов про усунення перешкод ви не можете, якщо тільки його авто не перешкоджає вашому виїзду з двору.
А от посадити кущі ідея хороша
В нас немає авто( це просто паркан на межі ділянок і за ним вже біля дороги наше дерево, яке вони колись без спросу обкромсали так, що піпець, поки нас не було вдома. Ми тоді змовчали, не захотіли сваритись з новими сусідами, бо вони тоді щойно переїхали. Це їм було як знак, що можна вчиняти всяке, і ми стерпим((( нажаль, так воно і виходить.
автор В курсі діла 15 апреля в 15:12
Ответ дляСирОжино пирОжино
Наглость у человека не знает границ. Сделайте забор из покрышек, чтоб не заезжал. Или клумбы из этих же покрышек с цветами.
Может выкинуть их, цветы там садила, так зачахли(
СирОжино пирОжино 15 апреля в 15:13
Ответ дляВ курсі діла
Может выкинуть их, цветы там садила, так зачахли(
Когда выбросит, можно и полицию вызвать уже.
Ласую колобками 15 апреля в 15:13
Ответ дляВ курсі діла
Дякую) мені б майстер-клас з такого не завадило б пройти, бо скандалити треба вміти так, щоб доходило з першого разу і назавжди. А так сіли на голову. Це не єдиний прецедент з ними, але крапля, що переповнила чашу терпіння.
Тут все просто, в такому скандалі, вам треба виглядати максимум неадекватно, шоб він думав шо ви чокнута істеричка і боявся вас зачіпати. Кричіть, бігайте, махайте руками, впадайте в істерику.)
СирОжино пирОжино 15 апреля в 15:15
Ответ дляЛасую колобками
Тут все просто, в такому скандалі, вам треба виглядати максимум неадекватно, шоб він думав шо ви чокнута істеричка і боявся вас зачіпати. Кричіть, бігайте, махайте руками, впадайте в істерику.)
Насмешили 😁👍
успокойте_Меня 15 апреля в 15:15
Ответ дляВ курсі діла
Поділіться, чим зарадити. Ніколи не сварилася з сусідами, а тут, вочевидь, доведеться, бо вже накипіло(
Вася, ще раз побачу тут твоє корито, будеш міняти лобове скло. Бажано щоб це сказав ваш чоловік.
автор В курсі діла 15 апреля в 15:15
Ответ дляЛасую колобками
Тут все просто, в такому скандалі, вам треба виглядати максимум неадекватно, шоб він думав шо ви чокнута істеричка і боявся вас зачіпати. Кричіть, бігайте, махайте руками, впадайте в істерику.)
Дякую) схоже, так і буде, як тиск підніметься в процесі зʼясування відносин і відстоювання своєї території)))
успокойте_Меня 15 апреля в 15:16
Ответ дляБоВжеВільна
Співчуваю.не покажете зуби-на голову вилізе.Скажіть що ви плануєте цю ділянку плюс 2 метри вбік його паркану засадити чорнобривцями.А коли скаже а якого хріна під моїм парканом саджати? Скажете так ото ж ...
Так автор вже змовчала, тепер пожинає
успокойте_Меня 15 апреля в 15:19
Ответ дляВ курсі діла
Дякую) схоже, так і буде, як тиск підніметься в процесі зʼясування відносин і відстоювання своєї території)))
Наглі завжди сцикливі. Просто бачить, що ви нерішуча і прогинає. Проколіть колеса та і все. А на запитання- ой я шо знаю, не бачила, і ржіть)))
автор В курсі діла 15 апреля в 15:20
Ответ дляуспокойте_Меня
Вася, ще раз побачу тут твоє корито, будеш міняти лобове скло. Бажано щоб це сказав ваш чоловік.
В тому то й справа, що мій чоловік неофіційний, ми разом не живемо і в нас наразі швидше ’гостєвий’ шлюб, він приїздить раз на два тижні щось допомогти по господарству, коли прошу, сходити кудись з дочкою, в нас був громадянський брак. Син служить, а ми з донькою наразі вдвох, тому бачать, що рявкнути нікому, то й отак.
успокойте_Меня 15 апреля в 15:22
Ответ дляВ курсі діла
В тому то й справа, що мій чоловік неофіційний, ми разом не живемо і в нас наразі швидше ’гостєвий’ шлюб, він приїздить раз на два тижні щось допомогти по господарству, коли прошу, сходити кудись з дочкою, в нас був громадянський брак. Син служить, а ми з донькою наразі вдвох, тому бачать, що рявкнути нікому, то й отак.
Він повинен побачити відпор, що за вас є кому захиститись. Синові побратими можуть підійти? Хай сяде на сраку трохи.
СирОжино пирОжино 15 апреля в 15:23
Ответ дляВ курсі діла
В тому то й справа, що мій чоловік неофіційний, ми разом не живемо і в нас наразі швидше ’гостєвий’ шлюб, він приїздить раз на два тижні щось допомогти по господарству, коли прошу, сходити кудись з дочкою, в нас був громадянський брак. Син служить, а ми з донькою наразі вдвох, тому бачать, що рявкнути нікому, то й отак.
Тогда, пора учиться давать отпор и показывать зубы. 💪
автор В курсі діла 15 апреля в 15:24
Ответ дляуспокойте_Меня
Він повинен побачити відпор, що за вас є кому захиститись. Синові побратими можуть підійти? Хай сяде на сраку трохи.
Їхній теж молодший служить.

Та й такі речі треба навчитись вирішувати самій, вже наче й не дівчинка, тож треба освоювати мітлу і ставати справжньою жінкою)))
успокойте_Меня 15 апреля в 15:26
Ответ дляВ курсі діла
Їхній теж молодший служить.

Та й такі речі треба навчитись вирішувати самій, вже наче й не дівчинка, тож треба освоювати мітлу і ставати справжньою жінкою)))
Ви ж українська жінка! Стала руки в боки, відкрила рота, вчити треба чи що😉😎
СирОжино пирОжино 15 апреля в 15:27
Ответ дляВ курсі діла
Їхній теж молодший служить.

Та й такі речі треба навчитись вирішувати самій, вже наче й не дівчинка, тож треба освоювати мітлу і ставати справжньою жінкою)))
Накидайте огарков от свечек или слепите куклу Вуду (подкиньте на то место, где ставит машину), пусть думает, что вы ведьма. 😂😂😂
2 1
автор В курсі діла 15 апреля в 15:31
Ответ дляуспокойте_Меня
Ви ж українська жінка! Стала руки в боки, відкрила рота, вчити треба чи що😉😎
То все виховання( і табу сваритись із сусідами.

Раніше всі сусіди були дійсно як родичі, всі дружили, допомагали, ніхто нікому не гадив, але старенькі повмирали, молоді майже не спілкуються, а нові, що поприїздили, то отакі всі наглі.
Не прийнято в нас так було, дружня вулиця була колись.
автор В курсі діла 15 апреля в 15:32
Ответ дляСирОжино пирОжино
Накидайте огарков от свечек или слепите куклу Вуду (подкиньте на то место, где ставит машину), пусть думает, что вы ведьма. 😂😂😂
Клас))) варіант з магічним уклоном) лишу як альтернативний засіб)
успокойте_Меня 15 апреля в 15:32
Ответ дляВ курсі діла
То все виховання( і табу сваритись із сусідами.

Раніше всі сусіди були дійсно як родичі, всі дружили, допомагали, ніхто нікому не гадив, але старенькі повмирали, молоді майже не спілкуються, а нові, що поприїздили, то отакі всі наглі.
Не прийнято в нас так було, дружня вулиця була колись.
Бидло сприймає нормальних людей за лохів, просто памʼятайте це. З такими можна спілкуватися тільки їх мовою. Вони по іншому не розуміють!