Бухгалтер просила висилати документи у Медок, а я у Вчасно є

Якщо я вишлю у Вчасно вона зможе побачити?
автор Скіфська пектораль 14 апреля в 21:14
Здаю в оренду приміщення
Мені треба рахунки і акти висилати в ту програму для орендарів
автор Скіфська пектораль 14 апреля в 21:15
Я просто не бухгалтер.. самоучка.. наче розібралась із тим вчасно і тепер медом мені здається важким
Удачная 14 апреля в 21:15
Это тоже самое что просит в Вайбер скинуть, а отправили в телеграмм, который не установлен на телефон.
Марафетчица 14 апреля в 21:16
Вас же попросили выслать в Медок, а не во Вчасно. Это разные программы.
автор Скіфська пектораль 14 апреля в 21:16
Ответ дляУдачная
Это тоже самое что просит в Вайбер скинуть, а отправили в телеграмм, который не установлен на телефон.
А тобто якщо я забʼю її пошту при відсиланні документа, то вона не побачить?
пАлАвинкА 14 апреля в 21:16
Це ж різні програми. У неї має бути доступ до тієї з них, де є документи
автор Скіфська пектораль 14 апреля в 21:17
Ответ дляпАлАвинкА
Це ж різні програми. У неї має бути доступ до тієї з них, де є документи
У медок важко розібратися?
Чудо в декрете 14 апреля в 21:17
julia-678c 14 апреля в 21:17
Ответ дляСкіфська пектораль
Я просто не бухгалтер.. самоучка.. наче розібралась із тим вчасно і тепер медом мені здається важким
А она есть во Вчасно?
julia-678c 14 апреля в 21:18
Ответ дляСкіфська пектораль
У медок важко розібратися?
Нет
пАлАвинкА 14 апреля в 21:18
Ответ дляСкіфська пектораль
У медок важко розібратися?
Не важко
Не вмію заміряти 14 апреля в 21:33
Ответ дляСкіфська пектораль
Я просто не бухгалтер.. самоучка.. наче розібралась із тим вчасно і тепер медом мені здається важким
Какой же Вы бухгалтер...
автор Скіфська пектораль 14 апреля в 21:35
Ответ дляНе вмію заміряти
Какой же Вы бухгалтер...
Так я і не бухгалтер
Але заради 2 бумажок в місяць можна і розібратися
Кожного місяця одне і те ж.. тому немає смислу ще бухгалтера підключати
Всміхайлик 14 апреля в 21:40
Ответ дляСкіфська пектораль
Так я і не бухгалтер
Але заради 2 бумажок в місяць можна і розібратися
Кожного місяця одне і те ж.. тому немає смислу ще бухгалтера підключати
Так спросите, может у нее есть Вчасно