Как дешевле: бронировать отель через букинг или приходить прямо в отель?

Отель огромный, свободные номера есть всегда. Нужно переночевать одну ночь.
Пополняю_Карму 15 апреля в 06:26
Прийдіть у готель запитайте ціну. Потім порівняйте на букінгу. Одного разу так робили, букінг давав дешевше
Плету корзинки 15 апреля в 06:27
Зависит от конкретной ситуации. На букинге часо дешевле. Был случай, когда я стоя на ресепшене бронировала номер у них на буктнге. ЧЕрез 15 минут они все получили мы пошли заселяться
Самохвалова 15 апреля в 06:44
Тоже столкнулись, что через Букинг дешевле было
Слухи-руки не распускаю 15 апреля в 06:44
На букінгу, і знижка залежить від вашого рівня genius
Може ще третю? 15 апреля в 06:48
Я минулого тижня бронювала так, телефонувала в готель, в них 1200 за ніч букінг давав мені щось 900 і вони мені зробили знижку
Вельми шановна 15 апреля в 06:54
Працюю в отелі, моя Вам порада. Дзвоніть в готель напряму і питайте ціни стійки на номери, це фіксована ціна готелю. Потім заходите на букінг і порівнюєте. Букінг в нашому випадку постійно змінює ціни + у різних гостей різні знижки можуть бути саме в букінгу. За останній місяць були випадки, коли номер по стійці 3800, а через букінг забронювали його за 4600, інший випадок: ціна стійки 2200, через букінг бронь 1400.
Вельми шановна 15 апреля в 07:00
Ответ дляМоже ще третю?
Я минулого тижня бронювала так, телефонувала в готель, в них 1200 за ніч букінг давав мені щось 900 і вони мені зробили знижку
Я як адміністратор знижки на стійці не роблю, бо мене можуть запідозрити у шахрайстві, чи не поклала я цю різницю собі в кишеню. Коли ж людина бронює через букінг, система все автоматично заповнює, до мене жодних питань. Тому й існує фіксована ціна.
Блакитна устриця 15 апреля в 07:20
Я не знаю как везде, но я однажды сравнила цену с телефона и пошла бронировать в живую, разница была минимальная
Не зацілована 15 апреля в 08:00
Может не быть мест, даже в огромном отеле
Мусик Пусик 15 апреля в 08:26
По разному.
Я всегда сравниваю цены на сайте отеля и на букинге.
Часто на сайте отеля дешевле.
Но и на букинге с моими скидками часто выгоднее.
К примеру прошлым летом на букинге было 1300 евро за 10 дней, а на сайте отеля за 950 евро забронировала.
Сейчас на майские в гданське на сайте апартов 1900 зл , на букинге их же за 1657 зл забронировала.
Мааарковная 15 апреля в 08:31
Було по-різному. Букніть і зателефонуйте на рецепцію, тоді порівняйте вже. Додам що іноді на Бунінгі не всі номери висвічує, які є фактично.