15 апреля в 07:27

Что за болячка на розе?

Когда обрезала не пару неділь назад, у нее на срезах как сок выступал. Теперь выглядит так. На одной ветке есть еще беловатые пятна (надеюсь на фото видно). Листочки появились, выглядят здоровыми. Может кто знает, что за болячка и можно ли спасти розу? Спасибо!
автор КротоТо 15 апреля в 07:28
Вот еще фото для информативности большей..
Всіх підсаджую 15 апреля в 07:34
Якщо там дозволяє зрізати хоч трохи її, то ріжте ще.
А взагалі тут навряд чи вам скажуть. То у ФБ різні грути трояндоманів. Там тисячі любителів і можна питати
Масяня Я 15 апреля в 07:50
Обработайте от грибка
Невісточка ж 15 апреля в 08:37
Это грибок
автор КротоТо 15 апреля в 08:55
Дякую. А чим від грибка обробити? Дякую
автор КротоТо 15 апреля в 08:56
Ответ дляВсіх підсаджую
Якщо там дозволяє зрізати хоч трохи її, то ріжте ще.
А взагалі тут навряд чи вам скажуть. То у ФБ різні грути трояндоманів. Там тисячі любителів і можна питати
А можете якусь групу порекомендувати? Тільки нашу, не москальську Дякую!
halla-d95e 15 апреля в 09:18
Ответ дляКротоТо
А можете якусь групу порекомендувати? Тільки нашу, не москальську Дякую!
У ФБ багато груп інформативних. Наприклад RoseTUR Ukraine
halla-d95e 15 апреля в 09:21
Ответ дляКротоТо
А можете якусь групу порекомендувати? Тільки нашу, не москальську Дякую!
Трояндоманія.Трояндова мрія - група ФБ
Лукава_Кiшка 15 апреля в 10:38
Ответ дляКротоТо
Дякую. А чим від грибка обробити? Дякую
Фунгіцидом любим. Почніть з хоруса. Зараз похолодає, тільки він працює.
автор КротоТо 16 апреля в 12:50
Ответ дляhalla-d95e
У ФБ багато груп інформативних. Наприклад RoseTUR Ukraine
Дякую!
автор КротоТо 16 апреля в 12:50
Ответ дляhalla-d95e
Трояндоманія.Трояндова мрія - група ФБ
Дякую!
автор КротоТо 16 апреля в 12:52
Дякую!