Теща дочки• 15 апреля 2024

Сварка з батьками

Ви перші телефонуєте батькам після сварки?Відбулась гучна сварка з батьками. Не праві обидві сторони. Не телефонуємо один одному третій день. Так важко
автор Теща дочки • 15 апреля 2024
Дякую всім, подзвоню перша

Я шалунья• 15 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
Якщо в людина думає що її зб´є машина, ракета прилетить і вона обов´язково помре раніше батьків - то вона явно має проблеми.
М-да ... Прав был Ося Бендер , ох , прав ... Религия таки опиум для народа ...
Я шалунья• 15 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
Мова не про те що насправді станеться, а про думки.
Вы , когда дорогу переходите , не думаете , что нужно посмотреть сначала налево , потом направо , и только потом переходить ?
Любимка-анонимка• 15 апреля 2024
Милая автор, звоните родителям. Расскажу свою историю..Мне в субботу позвонила мама , выпившая, начала меня в чем то обвинять, я бросила трубку и не звонила ей. А во вторник инсульт, а ровно через неделю после него ее не стало..
Надежда наш компас• 15 апреля 2024
Будучи сама мамой двух подростков считаю что старшие должны быть мудрее и терпимее.
А если старики уже в том возрасте, когда деменция будет, то можно и молодым быть гибче.
Недавно тоже поссорилась с мамой. И прям камень на душе, а звонить гордость не позволяла. Но я прям ждала, что вот мама сейчас позвонит, уже ж несколько дней прошло. Мама мудрая женщина - позвонила. Я была так рада! Все обиды забылись.
А с сыновьями уже я включаю мудрость.
Так точно!• 15 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
І по Біблії так правильно, бо Бог завжди на стороні батьків. І так по життю - батькам менше жити залишилось.
Я вас прошу. А якщо кончені алкоголіки?
Svitlo_• 15 апреля 2024
Ответ дляТак точно!
Я вас прошу. А якщо кончені алкоголіки?
В заповіді - Шануй батька і матір - немає уточнення чи виключення
Так точно!• 15 апреля 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Елементарне правило. Повага до батьків, до старших. Всі живі люди помиляються, батьки не виняток. Чому першим не зламати це непорозуміння? Тим більш що автор написала і про свою провину.
Далеко не всі старші заслуговують поваги. Про батьків така ж ситуація.
Svitlo_• 15 апреля 2024
Ответ дляТак точно!
Так для самої людини не важливо чи заслуговують старші поваги, а чи вона будуть заслуговувати повагу в очах власних дітей.
Не думаю, що діти будуть поважати маму, що кричить на їхню бабусю похилого віку.

Так точно!• 15 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
Я атеїстка, тому прошу не повчати мене цим.
Svitlo_• 15 апреля 2024
Ответ дляТак точно!
Де ви побачили повчання? Це просто форум - де всі висловлюють свої думки.
Так точно!• 15 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
Добре. Але мені немає діла до ваших заповідей.
Svitlo_• 15 апреля 2024
Ответ дляТак точно!
То для чого зав´язали зі мною діалог?
Так точно!• 15 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
То для чого зав´язали зі мною діалог?
Бо розмова була не про заповіді. Це ж очевидно. Ні?
Так точно!• 15 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
Якщо донька кричить на маму, значить мама кричала на свою маму і заслуговує того, щоб на неї кричали. Так по вашій логіці?
А навіщо взагалі на когось кричати? На вас багато кричали? Ви кричите на своїх близьких?
Svitlo_• 15 апреля 2024
Ответ дляТак точно!
А чому вам так хочеться мене повчати?
Так точно!• 15 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
А чому вам так хочеться мене повчати?
? - це знак питання. Ставиться в кінці питального речення. Не повчального, І навіть не спонукального.