Не гоню• 15 апреля 2024
Взуття Tommy Hilfiger маломірить?
Поділіться досвідом, будь ласка, чи маломірить взуття даної тм. Маю 40 повномірний, дивлюся по розмірній сітці- мені потрібен 41. Боюся, щоб вживу не були завеликими.
Злива інформації• 15 апреля 2024
Трохи не по темі, але я би щиро не рекомендувала купували взуття цього бренду. Як і Майкл Корс. Бренди одягу мидл класу, зазвичай, роблять посереднє взуття. В цьому ж бюджеті є десятки варіантів від компаній, які розуміють, як виглядає та функціонує стопа в людини.
как тебе такое илон маск• 15 апреля 2024
Ответ дляЗлива інформації
Плюсую.
Не гоню
• 15 апреля 2024
Ответ дляЗлива інформації
Дякую. Я раніше їх і не розглядала. Відуально сподобалися, думала брати. Тепер подумаю
Аноним_• 15 апреля 2024
У меня 2 пары балеток и кросы. 41 размер. Балетки сели идеально, а в кросах достаю стельку, так как она имеет загиб, из-за которого пальцы вперед едут. У меня узкая стопа