Не худа ні разу• Изменено вчера в 18:15

Друга державна - але війна закінчується в грудні

За чи проти?
Російська - друга державна.

Це просто ідея. Ні до чого не закликаю.
Зробіть вибір:
вже голосів: 285
За
Проти
спальное место• вчера в 23:01
Яким чином війна в грудні закінчиться?
Капітуляція?
Проти!

Папина дочка• вчера в 23:03
Ответ дляПАЦАНКА О
З якого беника нам мають навʼязувати другу державну ? Ні, я проти . Або референдум, аби було справедливо , який без припинення війни неможливий
Вы ж понимаете что на референдуме большинство проголосует «за» (исходя хотя бы из того что для большинства живущих в Украине это родной язык))) а еще и эти все мовные патрули и нападки, которые возмущают людей, конечно проголосуют «за»
Папина дочка• вчера в 23:04
Ответ дляСинди Кроуфорд
А чому російська, а не польська чи угорська? Або новогрецька
Подумайте) голова дана не только для того чтоб прическу носить
Викликаю на дебати• вчера в 23:07
Ответ дляПапина дочка
То рос ракети не такі вже й страшні?
Lorelay92• вчера в 23:09
Ответ дляПростецкая
а до 14-го года мы плохо жили? когда русский язык не прессовали в стране. кто-то плохо жил в мирной стране с растущей экономикой?
Кому там в Украине было плохо до 14 года?
Да хорошо жили...пока не наскакали
ПАЦАНКА О• вчера в 23:15
Ответ дляПапина дочка
Якой також радной язик ? В українців мова і деякі області на українській російській розмовляють . Чого це росіянці приписали собі цей язик? Він общий
Викликаю на дебати• вчера в 23:16
Ответ дляLorelay92
Да хорошо жили...пока не наскакали
Там пуйло прийшов до тих ,що його кликали.
Подобається вам ?
Викликаю на дебати• вчера в 23:17
Ответ дляПАЦАНКА О
’общий’?
Офіційна мова рос -росіянська .
А не ’обща’ з українською.
ПАЦАНКА О• вчера в 23:18
Ответ дляВикликаю на дебати
’общий’?
Офіційна мова рос -росіянська .
А не ’обща’ з українською.
Я про те , що в Ссср росіянську перейняли багато країн .з укр не має нічого спільного

Викликаю на дебати• вчера в 23:22
Ответ дляПАЦАНКА О
Не перейняли, а москалі примусово нав´язали .
ПАЦАНКА О• вчера в 23:23
Ответ дляВикликаю на дебати
Так, вірно, русифікували
Викликаю на дебати• вчера в 23:24
Ответ дляПАЦАНКА О
Так, вірно, русифікували
То ’общий’? Правильно ?
ПАЦАНКА О• вчера в 23:24
Ответ дляВикликаю на дебати
То ’общий’? Правильно ?
Ні
Кукарикуууууу• вчера в 23:28
Ответ дляРеверанс
фото
По языку нет вообще ни одного требования от россии, их интересуют исключительно территории.
Реверанс• вчера в 23:29
Ответ дляLorelay92
Да хорошо жили...пока не наскакали
Саандармох.
Биківня.
Мільйони вбитих українців, що би москалі харашо жилі.
Художник Мурашко якого в Києві вбили пострілом в потилицю лише за те,що говорив українською.
Миколу Леонтовича вбили у домі його батька. Причиною смерті стало вогнепальне поранення — композитора застрелив агент радянської спецслужби.
Видатних представників родини Симиренків було знищено радянськими каральними органами: Левка Симиренка вбили у січні 1920 року у власному будинку, а його сина Володимира Симиренка розстріляли за наказом НКВС у вересні 1938 року.
Реверанс• вчера в 23:30
Ответ дляПАЦАНКА О
Так, вірно, русифікували
Примусова русифікація це цілеспрямована державна політика імперської та радянської влади, а нині й російської педерації, спрямована на нав´язування російської мови, культури та знищення української ідентичності. Вона здійснювалася через заборони, репресії, витіסнення української мови з усіх сфер життя.
Кукарикуууууу• вчера в 23:31
Ответ дляОдні думки
Ну это автор задала вопрос , гипотетически согласны на такое условие ради окончания войны? Лична я готова на все ради того, чтобы лбом перестали умирать. Но в конце концов кто-то хочет умереть ради мовы- кто я такая чтобы запретить.
Да, если так стоит вопрос, в таком случае за мову должны умирать только те, для кого это ценность. При чем тут все остальные.
Кукарикуууууу• вчера в 23:41
Ответ дляВикликаю на дебати
То рос ракети не такі вже й страшні?
Вы старпост читали вообще, или просто забежали поддержать мовный срач?
автор Не худа ні разу • вчера в 23:41
Ответ дляРеверанс
Ви з фронту пишете?

Викликаю на дебати• вчера в 23:42
Ответ дляКукарикуууууу
Жіночко,допис перегляньте ,який я коментувала.
Кукарикуууууу• вчера в 23:43
Ответ дляРеверанс
Моя прапрабабушка родилась в 1894 году на украинской земле. Она всю жизнь была русскоязычной.
Реверанс• вчера в 23:43
Ответ дляКукарикуууууу
А все остальние на історіческую родіну.
Викликаю на дебати• вчера в 23:43
Ответ дляНе худа ні разу
Ви з фронту пишете?
А ви з есвео ?
автор Не худа ні разу • вчера в 23:44
Ответ дляРеверанс
А все остальние на історіческую родіну.
То все ж? З якого напрямку?
Реверанс• вчера в 23:44
Ответ дляКукарикуууууу
Дуже цікаво.
Особливо коли поцікавитись ким і де були ці рускоязичні.
Кукарикуууууу• вчера в 23:48
Ответ дляВикликаю на дебати
Как отличить на форуме западэнку, которая якобы защищает украинскую мову:
1. Сумбурная, косноязычная речь
2. Колхозная хамовитость
3. Всегда глупые, нелогичные, рандомные вопросы «не в тему», выбивающиеся из общей нити диалога.
автор Не худа ні разу • вчера в 23:50
Ответ дляРеверанс
Дуже цікаво.
Зрозуміло. Можете не відповідати. Ще один диванний «герой».
Кукарикуууууу• вчера в 23:50
Ответ дляРеверанс
А все остальние на історіческую родіну.
Вы сначала пойдите и умрите за мову, а потом будете рассказывать кому куда направляться.
Кукарикуууууу• вчера в 23:52
Ответ дляРеверанс
Дуже цікаво.
Ну прежде чем я поинтересуюсь, расскажите свою версию. Вы же очевидно лучше знаете мои корни, чем я
автор Не худа ні разу • вчера в 23:59
Ответ дляКукарикуууууу
Це жіночка. Російськомовна ще недавно.