Цибулька зла• 1 час назад
Спортсменки и фитоняшки ,вы тут!Вопрос с фото
Что это за тенденция /возрастное отклонение или новая мода накачаться , как робокоп и вставить силиконовые шары для женщины ?Это круто или перебор?Это про эстетику или все же про комплексы?Ваше мнение
Королева Сарказма• 1 час назад
Ответ дляПопельшка
100% - я вже 10 років постійний відвідувач столичних пляжів, гарних фігур бачила максимум раз п´ять за 10 років, в основному або в тілі або скіні фет - часто бачу рихлі, молоді тіла в купальниках, проте як вдягаються, то зразу стають стрункими красунями, але без одягу так собі.
Ну молоді то таке.
А от зустріти на пляжі жінку 40+ з класною фігурою це майже не можливо.
Це одиниці.
Попельшка• 1 час назад
Ответ дляМеня не звали
Ужасна даже в молодости, в старости даже не хочу представлять
Тут змагальна форма, на сушці, в старості у неї просто спортивне тіло
Покращена• 1 час назад
Ответ дляКоролева Сарказма
Таке тіло це не про здоровʼя?
Це про правильну їжу, режим і час для себе
Ні, не про здоровʼя. Ви явно теоретик і не розумієте яким чином робиться таке тіло. Це не про здорове харчування і це не про фізіологічне фізичне навантаження.
Королева Сарказма• 1 час назад
Є одна бабка ginalapertosa
Знайдіть в інсті
Їй років 60-65, не памʼятаю
Подивіться як вона класно виглядає на свій вік і яке має тіло
Впевнена, що 95% жінок планети в 40+ років такого тіло не мають.
Знайдіть в інсті
Їй років 60-65, не памʼятаю
Королева Сарказма• 1 час назад
Ответ дляПокращена
Яке таке? Рельєфне тіло. Я більш худша, хоча навантаження є, але добитися рельєфу це пахати в залі, мене вистачає на такий режим не надовго.
І так, це про здоровʼя.
Щебетуха• 57 минут назад
Живет себе женщина, занимается спортом, имеет тело какое хочет. Но нет, нужно обязательно обосрать. Это новый тренд такой или ваши, автор, комплексы?
Покращена• 53 минуты назад
Ответ дляКоролева Сарказма
Мати класне підтягнуте тіло це великий труд особливо після 40.
Тому так, така фігура завжди в виграші буде, як в 40, так і в 60.
І що така фігура виграє? Особливо в 60?
Бачу_майбутнє• 50 минут назад
Я не понимаю такой спины , плеч, рук. Мыщцы забитые над коленями.
Щебетуха• 49 минут назад
Ответ дляПокращена
І що така фігура виграє? Особливо в 60?
Мышцы. Такая фигура выигрывает мышцы, возможность жить активную старость и не рассыпаться. По-моему, очень не мало.
Королева Сарказма• 47 минут назад
Ответ дляПокращена
І що така фігура виграє? Особливо в 60?
:) фізичне здоровʼя і якість життя.
В віці 60+ вже встати з ліжка є проблемою.
Королева Сарказма• 44 минуты назад
Ответ дляПокращена
І що така фігура виграє? Особливо в 60?
В мене мама 74 роки бігає пів марафони, ходить по горам, зараз от вона в Італії їздить десь по озерам, на велосипеді, за 10 днів тижні проїде 300 км.
І я хочу саме такого життя в такому віці, а це можливо лише маюсь гарну фізичну форму.
Після 40 ми втрачаємо мʼязи, саркопенія страшна річ.
Покращена• 43 минуты назад
Ответ дляКоролева Сарказма
😂😂😂😂😂
Убиті сустави, рихлі кістки, саркопеніі яращ в тих, хто спорт бачить лише на екрані
Скажу вам як лікар і як людина яка в спорті з дитинства. Суглоби після 40 зруйнувати легко і набагато легше саме в спортзалі. Мінеральна щільність кісток взагалі не залежить від спорту. Саркопенія на справді не настільки страшна як про неї пишуть. Так вона є і вона в певній мірі обмежує активність і це є комплексним захисним механізмом. З віком старіє принципово все і одна мʼязова маса не врятує. Так, звісно треба слідкувати за харчуванням, режимом сну, мати фізичну та розумову (!) активність. Але не фізіологічно жінці 45 років 5 днів на тиждень таскати залізо в залі. А по-іншому того що на фото в старт-пості не досягнути
Королева Сарказма• 43 минуты назад
Ответ дляЩебетуха
Це не не мало, це просто кайф.
Моя мама почала активно займатися спортом коли клімакс почався, жаліє, що не почала раніше.
Розумашка• 40 минут назад
Спорт это дисциплина, здоровье, хорошее настроение, имидж.
Мне нравится девушка на фото.
Силикон заметный, потому что ставить под мышцы нерационально, чтобы не мешали заниматься спортом, и мало жира, чтобы их прикрыть
Мне нравится девушка на фото.
Покращена• 38 минут назад
Ответ дляЩебетуха
Це про протистояння маркетингу і збереження здорового глузду, здорової самооцінки, здорової психіки. Ви навіть не розумієте скільки комплексів, психопатій та депресивних станів викликано модою на «спортивне тіло» після 40.
Королева Сарказма• 38 минут назад
Ответ дляПокращена
Дякую, але я б не хотіла мати лікаря, який вважає, що силові вправи це обовʼязково таскати залізо.
Щоб вбити сустави потрібно постаратися, це така нагрузка повинна шалена бути, як в проф спорті
Щоб накачати мʼязи це великий труд, про перекачати їх я вже мовчу, це просто нереально зробити без тренера і спец вправ.
Лікар який каже, що спорт не потрібен, це лікар, який потім хоче заробити на людині.
Редисочка• 38 минут назад
Дівчина на фото з 99% вірогідністю виступає у фітнес бікіні. Тому і пропорції такі, і фігура підкачена. Вдягни її повсякденний одяг - і вона буде дуже сексі і витончена. Насправді, в житті всі фітнес бікіні досить мініатюрні, і невеликі по пропорціям (90-60-90, а то і менше), це на фото вони великими здаються.
Королева Сарказма• 37 минут назад
Ответ дляПокращена
Ну поки хтось займається в залі інші сидять і комплексують ;))
Королева Сарказма• 36 минут назад
Ответ дляРедисочка
Згодна.
На таких на вулицях не лише чоловіки задивлялися, але й жінки
Щебетуха• 34 минуты назад
Ответ дляПокращена
Для меня это скорее про выбирать то, что нравится тебе и выглядеть так, как хочешь. Женщина с фото явно не конвенциональная маркетинговая девочка по типу «занимайся спортом, но будь женственной слабой малышкой под мышкой. Не перекачайся, а то будешь как мужик».
Покращена• 34 минуты назад
Ответ дляЩебетуха
Самі по собі мʼязи нічого не виграють. Не розсипатися в старості і бути активною можна без таких мʼязів. Ви бачили щоб від природи, без тренувань такі мʼязи були в 25 років? Ні. Тому чому їх треба нарощувати до такого стану в 45? Це черговий перегиб і мода, маркетинг. Повірте, років через 10 буде інший тренд
Розумашка• 34 минуты назад
Ответ дляПокращена
У кого именно комплексы? У тех, кто не хочет заниматься? Спортзал наоборот, дает уверенность в себе, хорошее качество тела при любой комплекции
Покращена• 30 минут назад
Ответ дляКоролева Сарказма
Я думаю, що активною ваша мама була все життя і спеціально не нарощувала мʼязову тканину в спортзалі останні 30 років. Чи не так?
Більше того, ваша мама це одиничний приклад і така активність як в неї досяжна не всім 25-річним, хоча в них ще немає саркопеніі. І це так, тому що справа не в мʼязах, справа в голові
Попельшка• 29 минут назад
Ответ дляПокращена
Самі по собі м´язи звісно ні, колгоспниці теж думаю сильними були, проте виглядали не дуже молодо, але як мінімум міцний м´язовий каркас тримає живіт та спину, руки не обвисають.
Да_Я_Така_• 19 минут назад
Ответ дляКоролева Сарказма
Таке тіло це не про здоровʼя?
Та ну, жінкам без тестостерону ніколи такого не накачати.
Королева Сарказма• 18 минут назад
Ответ дляПокращена
Моя мама ніколи не займалась спортом і не була активною, а неї була сидяча робота, з якої вона приходила додому, та займалася побутовими справами. Також вона після народження трьох дітей мала зайві 20-25 кг і зі зростом 156 вадила майже 80 кг.
Потім в її життя прийшов спорт. Доречі лікар так і сказав, хочете по лексики собі клімакс і старість, почніть займатися силовими.
Це фото зроблене рік тому, восени. Їй тут 73 роки.
Звісно, не має супер мʼязів, тому що в такому віці їх складно як накачати, так і втримати.
Королева Сарказма• 18 минут назад
Ответ дляДа_Я_Така_
Накачати звісно
Жіночі мʼязи набагато краще піддаються ніж чоловічі
Королева Сарказма• 16 минут назад
Ответ дляРозумашка
Тренуваннями силовими модна свою фігуру змінити.
Десь більше підкачати і вже в тебе перевернутий трикутник менш помітний.
ПироженкА• 13 минут назад
Верх -мужик с силиконовыми сиськами. Не, я понимаю, что это огромный труд, не понимаю зачем. Но, каждому свое