Шотуткоїться?• Изменено 15 апреля 2024
Я ФОП 3 група здаю в оренду приміщення, чи можу я оплатити з карти ФОП?
Ось на мене мають виставити рахунок
Я звʼязалась з виробником меблів, і мені вони можуть зробити оптову знижку але якщо замовник юр. особа
І ось вони мені виставляють рахунок , на моє ФОП
Я можу оплачувати із свого рахунку ФОП? Чи можуть бути проблеми в мене перед податковою?
Шотуткоїться?
• 15 апреля 2024
Вони кажуть шо потім мені вишлють якийсь лист новою поштою.. ніби виконали замовлення для фоп
я блін нічого не розумію
Глаголиця• 15 апреля 2024
Конечно
Можете оплачивать
Но если вы задаете такие примитивные вопросы, то вам или бух нужен, или идти на курсы
Можете оплачивать
Где тут 0?• 15 апреля 2024
Ответ дляШотуткоїться?
я блін нічого не розумію
Це лист за виконані роботи. Їх може попросити податкова при перевірці, а ще таки виплати та утримання потрібно відобразити у Податковому розрахунку 4ДФ, який подається раз у квартал.
Шотуткоїться?
• 15 апреля 2024
Ответ дляГде тут 0?
Ого я не знала що таке треба робити
4 ді
Там важко розібратись самому?
4 ді
Там важко розібратись самому?
Христя в тiстi• 15 апреля 2024
Ответ дляГде тут 0?
Лист за виконані роботи ? Можливо , Акт виконаних робіт ?
Якщо виробник меблів юридична особа , ніде нічого відображати не треба .
Христя в тiстi• 15 апреля 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Ого я не знала що таке треба робити
4 ді
Там важко розібратись самому?
4 ді
Там важко розібратись самому?
Якщо виробник меблів юридична особа , ніде нічого відображати не треба . Якщо виробник ФОП - так , потрібно . Це називається ’Об´єднаний звіт’ , погугліть , там нічого заумного немає .
Шотуткоїться?
• 15 апреля 2024
Ответ дляГде тут 0?
А в мене не буде проблем? Якщо податкова скаже для яких цілей ви купували меблі?
Шотуткоїться?
• 15 апреля 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Юридична особа
Христя в тiстi• 15 апреля 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Юридична особа
Тоді нічого вам подавати не треба . Вони вам пришлють Акт виконаних робіт або накладну на ваші меблі в 2 екземплярах , 1 підпишете та повернете їм назад , другий зберігайте у себе .
Христя в тiстi• 15 апреля 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Не буде у вас проблем . Ви платите % від доходу у вигляді єдиного податку . На що ви витатили решту грошей - нікого не цікавить .
Шотуткоїться?
• 15 апреля 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Так
Там ТЗОВ «ЧДК»
Це мені треба з рахунку ФОП оплачувати?
Там ТЗОВ «ЧДК»
Це мені треба з рахунку ФОП оплачувати?
Шотуткоїться?
• 15 апреля 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Дуже дякую вам
Христя в тiстi• 15 апреля 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Так
Там ТЗОВ «ЧДК»
Це мені треба з рахунку ФОП оплачувати?
Там ТЗОВ «ЧДК»
Це мені треба з рахунку ФОП оплачувати?
Це на ваш розсут . Можете з рахунку ФОП , можете з будь-якого іншого .
Шотуткоїться?
• 15 апреля 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Дякую) заспокоїли